Tajemství krásy a mládeže Halle Berry

Při pohledu na fotografii Halle Berryho je nemožné uvěřit, že je jí 52 let. Herečka může dát šanci jakékoli 30-leté ženě. Sametová zářivá pleť, tónované tělo, plochý žaludek, luxusní vlasy umožňují, aby hvězda vypadala mnohem mladší než jeho léta. To vše činí tajemství krásy a mládí zvláště zajímavou hvězdou.

Halle Berry Stravování

Herečka zcela odstranila pečivo a tučné potraviny ze stravy a každé ráno vypila sklenici čerstvě vymačkané šťávy

.

Od 19 let se život herečky dramaticky změnil: lékaři diagnostikovali diabetes prvního stupně. Dívka si uvědomila, že už nemůže jíst, jako předtím.Od té doby přestal Holly jíst chléb a tučné potraviny.Ona odmítla cukr a nahradila ji užitečnější stevia. Její strava se skládá z několika potravin:

  • těstoviny z tvrdé pšenice;
  • kuře;
  • ryby;
  • zelenina;
  • dostatek vody;
  • proteinové koktejly.

Po probuzení raději pije sklenici čerstvě vymačkané šťávy. A během dne se snaží jíst v malých porcích, ale často. Naneštěstí střelba někdy ani nedovolí svačinu, takže k záchraně přijedou proteinové koktejly. Dodávají energii a sílu pro další práci.

Samozřejmě, stejně jako všichni, Holly chcedovolit gastronomické slabiny. Jednou týdně může celebrita jíst pizzu nebo jiné nezdravé jídlo.

Sport je slibem krásy a harmonie

Halle Berry je přesvědčen, že sport by neměl být nudný

.

Holly věnuje velkou pozornost své osobnosti. Ve 52 letech může snadno soutěžit s 25letými dívkami. Štíhlé nohy, přítomnost tisku, ražené ruce - to není z přírody, ale kvůli sportovnímu zatížení. V hale, herečka utratí asi 5 hodin týdně dělat kardio cvičení a cvičení s váhou. Její svaly jsou k ničemu, takže odmítla vyčerpávající silový trénink.

V Instagramu, celebrity často sdílí tajemství dokonalé postavy.Doporučuje, aby po měsíci neodcházela ze tříd, protože výsledek nikdy nepřichází okamžitě.

Tajemství péče o pleť

\ t

Herečka tvrdí, že jakýkoli make-up je lépe umístěn na čisté a dobře udržované kůži

.

Hollywoodská herečka - majitelka sametové zářivé kůže. Aby ji udržel v dobrém stavu, konzumuje velké množství tekutiny. A samozřejmě, každodenní procedury péče jsou považovány za hlavní vazbu pro udržení mládeže.

Pro očištění používá herečka růžovou vodu a pak aplikuje hydratační a oční krém Chanel Sublimage La Creme Yeux. Jednou týdně navštíví Holly lázně, kde za 150 dolarů dostane proceduru „Tvář za červený koberec“, která se skládá ze tří fází:

  • loupání;
  • hydratace;
  • kyslíková maska.

Tato metoda pomáháutáhněte póry a poskytuje efekt zvedání.

Berry v každodenním životě prakticky nepoužívá dekorativní kosmetiku.Jediná věc, bez které nemůže jít ven, je opalovací krém a transparentní balzám na rty.

Péče o vlasy

\ t

Halle Berry je stejně dobrý s dlouhými i krátkými vlasy

.

Hvězda má přirozeně kudrnaté vlasy, takže si vybírá produkty péče speciálně pro kadeře. Oblíbená značka - Mixed Chicks, jejíž cena je kolem 20 dolarů za láhev.

V arzenálu herečky jsou vždy k dispozici nesmazatelná klimatizační zařízení: s nimi její kadeře vypadají dobře upravené a upravené. Když narovnává, Holly používá obyčejný balzám při mytí, po kterém uschne a stylizuje vlasy žádoucím způsobem.

Herečka může být často viděna s narovnanými kadeřemi

Styl

Halle Berry je ve výborném fyzickém stavu, který zdůrazňuje jeho oblečení

.

Milost a elegance obrazu na obrazovce plynule plynula do Hollyho každodenního života. Opatrně odkazuje na výběr šatů a na Červený koberec a na obvyklou procházku.

Na společenských akcích si celebrity vybírají ženské šaty, které zdůrazňují důstojnost postavy. Ušlechtilé odstíny (burgundské, černé, béžové, modré) v kombinaci s dobře zvoleným příslušenstvím dělají z každé herečky efektní.

V každodenním životě preferuje Halle Berry pohodlné oblečení.

V Hollyho každodenním životěumožňuje svobodu a nosí pohodlné oblečení ve formě volných šatů, tunik, džíny, triček a mikin. Ale tady nezapomíná na příslušenství: drahé obrazy, boty, hodinky nebo šperky jsou přítomny v každém obrazu.

Ti, kteří chtějí prodloužit své mládí a ve věku 52 let mají stejné číslo jako neporovnatelný Halle Berry, je užitečné si všimnout jemností jejího životního stylu. Hlavní věc - neukončujte všechno v polovině a přiveďte to, co začalo do hořkého konce.