Tajemství krásy a mládeže Ekaterina Klimova

Ekaterina Klimova - ruská herečka, matka čtyř dětí a jen atraktivní žena. Za 40 let dokáže udržet štíhlou postavu a vypadat mnohem mladší než její roky. Na společenských akcích dovedně demonstruje svůj smysl pro chuť a zdůrazňuje všechny přednosti. Tajemství krásy a mládí Catherine Klimové vzrušuje mnoho žen a celebrita se je nesnaží skrýt.

Výkon

Ekaterina Klimova považuje snídani za nejdůležitější jídlo, za které stojí za to vstávat brzy

Podle Ekateriny Klimové je hlavním tajemstvím její harmonie genetika. Je však hloupé se domnívat, že jí herečka drží 53–55 kg s výškou 170 cm bez dalšího úsilí. Je zvyklá na zdravé jídlo, ale nesplňuje žádný konkrétní režim.

Její systém se skládá ze čtyř hlavních pravidel:

  • pít velké množství vody;
  • vyhnout se příliš mastným a vysoce kalorickým jídlům;
  • tvaroh během snídaně;
  • důkladná studie složení a trvanlivosti výrobků.

„Místo kusu masa bych raději jedl zeleninový salát a ozdobil pečenými bramborami. Pokud už jím maso, je to jen obyčejná kotleta bez omáčky, žampionů a zakysané smetany, “říká herečka.

Catherine nikdy nedodržovala přísnou stravu a věří, že na začátku hubnutíje třeba se poradit se svým lékařem, protože nadváha může být způsobena problémy s endokrinním systémem.Ona sama se jí podařilo zbavit se kílů po těhotenství kvůli nepravidelnému pracovnímu rozvrhu, kvůli kterému nebyl čas jíst normálně.

Sporty

Podle Catherine by při snaze o krásu neměl člověk usilovat o nedosažitelný a poškodit své zdraví

.

Každé ráno Catherine začíná rozcvičkou a několikrát týdně se jí daří dostat do posilovny, kde kombinuje výkon a aerobní cvičení pod vedením osobního instruktora.

„Pro ideální bříško musíte být stonásobně denně vytrženi z podlahy nebo tak pomalu, abyste zvedli a spustili rovné, napjaté nohy z náchylného místa,“ sděluje Klimov své tajemství.

A také herečka používá poměrně účinnou metodu, jak udržet tělo v tónu: 10 vteřin je velmi napjatá a pak uvolňuje svaly v problémových oblastech. Tato cvičení by měla být prováděna nejméně 20 minut denně.

Masáže

Masáž je součástí souboru postupů, které pomáhají herečce zůstat ve skvělé fyzické kondici

.

V životě herecké masáže je pravidelně přítomna. Pomáhá hvězdě relaxovat a udržet se v kondici. Podle Klimova by měl správný odborník zvolit typ masáže.

Po porodu si pro sebe získala matrici, na kterou se na turné ani nepodílí. Zlepšuje krevní oběh a zmírňuje bolesti kloubů.

Péče o vlasy

\ t

Herečka často používá produkty Garnier pro péči o vlasy a pleť

.

Herečka je zástupkyně Garnier a používá barvivo z řady Color Naturals k barvení vlasů. A také se často uchýlí ke službám odborníků na ochranné známky.

„Bez jejich rady bych to neudělal: profese vás každý den umývá,“ říká hvězda.

Ve dnech bez natáčení Catherine odpočívá vlasy: každé tři dny se omývá a snaží se ji méně často čistit.

Péče o pleť

Herečka pro péči o mládež pomáhá udržovat komplexní péči

K zajištění řádné péče se Catherine opakovaně obrátila na kosmetičky. Nyní v létě věnuje velkou pozornost hydrataci pokožky pomocí krému se spf. A pro studené období v arzenálu herečky je vždy Garnierova ochrana před vráskami.

Styl

Ekaterina Klimova není proti přízvukům na snímku

Catherine nemá rád módní pokusy, preferuje diskrétní ležérní nebo klasický styl. Šikovně kombinuje barevné odstíny a různé styly.

Catherine si vybrala elegantní oděv pro šaty z červených koberců a společenské akce: šaty s délkou podlahy, kalhotové obleky, roční sukně a jehlové podpatky.

Catherine vždy vypadá skvěle na společenských akcích

A v každodenním životě upřednostňuje pohodlné oblečení: volné vesty, hubené džíny, široké halenky. Boty jsou také pohodlné - tenisky, mokasíny, zřídka boty se širokými podpatky.

V každodenním životěherečka preferuje ploché boty

\ t

Životním mottem Jekatěriny Klimové je tvrzení „pod nehybným kamenem, voda neteče“. Je si jistá, že pokud do nějakého podnikání nevíte mnoho úsilí, neměli byste očekávat úspěch. Ale pokud si stanovíte cíl a jdete do snu, navzdory všem překážkám, pak určitě dosáhnete svého.