Tajemství krásy a mládeže Catherine Andreeva

Stálá televizní kotva programu Čas na kanálu 1 je obdivována muži a závistí žen. V 57, vypadá ne více než 40. Jak se jí tedy daří udržovat nádherný vzhled? Jaké tajemství mládeže a krásy skrývá Ekaterina Andreeva?

Výkon

Catherine udržuje zdravý životní styl. Její snídaně se vždy skládá z lehkých, ale výživných potravin. To může být pohanka, ovesné vločky na vodě nebo černá rýže. Televizor moderátor používá jako sladidlo bobule nebo sušené ovoce.

Jí malé rozdíly ve vedoucím věku Podle deníku Trud a průvodce Kdo je kdo, statusová elita Ruské federace, stejně jako protokolový dokument prezidentské administrativy Ruska, který byl k dispozici pro Novayu Gazeta, se hvězda narodila v Moskvě 27. listopadu 1961 a podle Andreeva sama Narodila se v roce 1966.

Celebrity dávno opustil cukr, mastné, moučné pokrmy a velké množství soli

Během dne, Andreeva jí hlavně ekologické produkty. Její strava se skládá z následujících složek:

  • čerstvá zelenina;
  • neslazené ovoce;
  • ryby (nejlépe řeka);
  • obilná kaše.

Mléčné výrobky Teledivy nemají rádi a věří, že přispívají k rozvoji bakterií v těle.

Cook Catherineradí bez použití oleje, protože při zahřívání vydává škodlivé látky. Nejvýhodnějším způsobem tepelného zpracování potravin je vaření a pečení při nízké teplotě.

Sporty

Catherine připouští, že ve svém mládí věnovala sportu nedostatečnou pozornost. Teď je to naopak. Denně trénuje, aby udržovala normální postavu.

V dětství si moderátorka oblíbila basketbal, strávila krátkou dobu v olympijské rezervní škole

.

Během týdne dělá Andreeva Pilates a navštěvuje bazén. Volný čas se věnuje třídám, ale výsledek stojí za to.

Dává přednost chůzi, která pomáhá zlepšit náladu a zachovat mládež.

Péče o pleť

Ihned po probuzení Catherine dělá speciální gymnastiku pro obličej a pak ji omývá minerální vodou. Vůdce se často děje v sauně a neuskutečňuje se bez služeb kosmetologů. Mezi nejoblíbenější kosmetické procedury patřila kyslíková terapie a masáže s přídavkem stříbrných křidélek.

Ekaterina Andreeva aktivně udržuje svůj účet Instagramu, kde sdílí svá tajemství krásy s předplatiteli

.

Na jeho kůži si Andreeva vybírá drahé krémy. Jeden z oblíbených byl La Grand Creme, který reguluje genovou expresi a pomáhá regenerovat buňky epidermis. Krém je drahý, ale trvá dlouho.

Anchorman je přesvědčen, že spálení sluncem přispívá k rychlému stárnutí pokožky, takže si vybírá vysoce kvalitní opalovací krém a zavírá se.plavky.

Vlasy

Catherine používá Biologique Recherche pro péči o vlasy. Po umytí aplikuje na délku krémovou vrstvu Keractive, která zabraňuje vzniku suchých špiček a zabraňuje poškození.

Andreeva přiznala, že před pár lety přestala kouřit, což mělo pozitivní vliv na její blaho a vzhled

.

Několikrát za měsíc se celebrita nebrání návštěvě salonu, kde provádí různé regenerační procedury.

Styl

Práce Ekateriny Andreevy předpokládá striktní oblékání. Ale i ve formálním obleku se moderátorovi podaří vypadat žensky a elegantně. Ve snímku hvězdy nejsou žádné čiré barvy, pouze klasické a omezené tóny.

Fanoušci jsou více zvyklí na lídra v přísném oděvu

V každodenním životě se televizor také obléká s chutí. Dokonce i slavný módní návrhář Alexander Vasiljev v jednom z rozhovorů doporučil všem ženám, aby se oblékly jako Ekaterina Andreeva. Ona si může dovolit a roztrhané džíny a kalhoty s pruhy, ale ujistěte se, že doplnit její obraz drahé příslušenství. Například pytel Birkin nebo spojka Chanel.

Prakticky jakýkoliv outfit Catherine do obličeje

Moderátorka musí doplnit svůj vzhled stylovým příslušenstvím

Podle samotné Kateřiny je tajemství její krásy v neustálém souladu se sebou samým. Nikdy byste neměli závidět a rozzlobit se nad maličkostmi, měli byste se snažit vyhnout stresovým situacím. Pokud se vše udělá správně, pakprodloužení mládeže bude poměrně snadné!