Stylový prvek novoroční image: sněhové vločky na nehty. Fotografie z novoroční manikúra

Přišla zima a znamená to, že přichází nejoblíbenější dětská dovolená nového roku. Vánoční nálada nám dává načechraný sníh a předtuchu magie. Ale i když počasí není spokojené s množstvím sněhu, můžete na nehtech vytvořit novoroční atmosféru.

V předvečer Silvestra chtějí všechny dámy vypadat brilantně. Zvláště pokud se oslava koná ve velké společnosti nebo restauraci. Touha vyniknout příznivě mimo jiné tlačí dámy na všechny druhy experimentů se vzhledem. Fronta v salonech krásy je postavena několik týdnů před plánovanou akcí.

Jedna z nejrozšířenějších možností transformace může být vytvořena bez opuštění domova. Bude to otázka manikúry provedené ve stylu sněhových vloček. Trochu praxe a vy sami budete schopni ozdobit prsty úžasným vzorem.

Možnosti

Nejprve je nutné určit rozsah barev. Ano, představivost okamžitě kreslí standardní sněhová vločka: modré pozadí a bílou kresbu. Ale na Silvestra můžete ustoupit od standardů a rozhodnout o experimentu. Například zelené pozadí s červeným ornamentem, stříbrným nebo bílým pozadímčerná vločka, atd. Možnost s jedním akcentovaným nehtem (obvykle je to bezejmenný nebo střední) bude vypadat ještě zajímavější.

Počet možností je omezen pouze vaší představivostí. Zajímavé hotové nápady manikúru najdete na internetu a vyberte si svou oblíbenou. Například, jako na obrázku níže.

Nezapomeňte však, že barva a stylistická paleta manikúry by měla být kombinována s ostatními složkami obrazu. Tvar a délka nehtové desky také ovlivňuje výběr designu. Pro krátké nehty se hodí malé sněhové vločky nebo jejich fragmenty do různých částí nehtu. Majitelé dlouhých nehtů mohou použít větší prvky a dekorativní prvky v podobě různých flitrů a strazikov.

Co je potřeba

Poté, co jsme se rozhodli pro návrh, přejděte k hlavní části. Než se pohodlně usadíte na židli, uložte si tyto materiály:

- základ pod lakem. S ní bude vaše manikúra hladší a delší na nošení;

- laky těch odstínů, které použijete k převedení myšlenek do reality. Samozřejmostí je, že si předem připravte potřebné květiny. Bylo by škoda, kdyby potěšení z vlastní myšlenky na manikúru ztmavla nedostatek nezbytných složek;

- upevňovací přípravek tak, aby krása zůstala co nejdelší a nevypnula se v nejvhodnější době;

- kartáče pro nanášení základny a párátek neboobvyklé jehly pro dekorační vzor. Možná budete potřebovat velmi tenký kartáč pro kreslení některých prvků;

- odstraňovač laku na nehty, s výhodou ne aceton obsahující. Dokonce i profesionálové v oblasti designu nehtů přiznávají chyby, takže se nováček nebude stydět, že se mýlí. Hlavní věc - rychle všechno opravit.

Technika

Před zahájením procesu kreslení se ujistěte, že jsou vaše nehty v perfektním stavu. Možná budete muset udělat řez manikúru. Samozřejmě, pokud je doma manikúra, je lepší ji používat.

Pomocí nehtového pilníku dávejte nehtům požadovaný tvar.

Samotná myšlenka kreslení by měla být převedena na papír. Alespoň schematicky. A bylo by ještě vhodnější provést školení pro provedení obrazu. K tomu, kartáče, které budou prováděny manikúru, aby několik zkušební verze nehtů na papíře. Po získání malé ruky můžete začít proces vytváření:

- odmastěte povrch nehtové desky připraveným odstraňovačem laku na nehty;

- naneste průhlednou podložku pod lak v jedné vrstvě a počkejte, až bude zcela suchá;

- natřeme hřebík hlavním tónem pozadí ve dvou vrstvách. Také čekáme na úplné vyschnutí. Pospěšte si zde by nemělo být, pokud nečekáte na sušení, můžete rozmazat pozadí a vyčistit a začít znovu;

- přejít na výkres. Vezmeme láhev laku, která byla vybrána jako barva sněhových vloček. Po namočení špičky štětce dáme čistýkapka na místo, kde je naplánována sněhová vločka. Nyní se s jistotou pohybujeme párátkem nebo jehlou ze středu kapky, kterou protahujeme paprsky. To by mělo být provedeno rychle, dokud nebude lak čerstvý. Se zmrzlým lakem takové manipulace nebudou fungovat a budete muset všechno opravit.

- pokud kompozice zajišťuje přítomnost kamenů, kamínků, flitrů, pak se nanese základem. V tomto případě se na místo plánovaného uspořádání kamínku aplikuje kapka lakové základny a ihned se připevní samotný oblázek. Pro pohodlí můžete použít pinzety k vytržení obočí;

- podíváme se na výsledek. Pokud vše vyhovuje, pokrýváme veškerou krásu fixačním lakem, je možné ji ve dvou vrstvách a počkejte, až bude vrchní vrstva zcela suchá. Pokud je některý z nehtů s něčím v rozpacích, nevypadá to, že by to bylo žádoucí - budete ho muset odstranit a znovu natáhnout. Nebuďte líní, jinak celá dovolená, místo toho, aby bezstarostný čas a baví, budete věnovat pozornost tomuto neúspěšnému nehtu.

Malování štětcem

\ t

Pro ty, kteří mají již více zkušeností s tvorbou krásných obrazů na nehtech, můžete zkusit složitější techniku ​​pomocí štětce.

Kartáč by měl být velmi tenký. Tam jsou ty, které jsou vyrobeny speciálně pro nehty design - mohou být zakoupeny v obchodě speciality nebo koupil v internetovém obchodě.

Proces je totožný s technikou nanášení jehly nebo párátka, pouze po aplikaci hlavního laku na pozadí se kresba provede štětcem. Za tímto účelem ponořte špičku nástroje do laku neboSpeciální akrylová barva a sněhová vločka. Při práci s akrylovou barvou můžete fixační přípravek aplikovat okamžitě.

Líné cesty

Vaše poslední skica je datována rokem základní školy a je hodnocena na pětibodové stupnici tří bodů? Nezoufejte. Také pro vás existuje způsob, jak předvést manikúru sněhovými vločkami.

Pro rychlou a bezproblémovou konstrukci můžete použít šablonu, kterou najdete v každém obchodě s příslušenstvím pro design.

Tímto způsobem je po zaschnutí nanesena vzorová šablona s vybranou ozdobou na lak pozadí a na vrchol se nanese barva sněhové vločky. Všechno Obal s fixátorem a obdivujte výsledek.

Princip šablony se také používá při technice lisování. S pomocí tohoto typu designu můžete vytvořit velmi komplexní obraz bez velkého úsilí. K tomu budete muset zakoupit pouze speciální sadu pro razítkování, která obsahuje sadu šablon, hůlku na odstranění přebytečného materiálu a razítko.

Algoritmus depozice je následující:

- naneste a vysušte základ;

- natřete nehty v hlavní barvě;

- po vysušení naneste na šablonu barvu zvolenou pro vločku. Je nutné aplikovat dvě vrstvy;

- odstranit přebytečné množství laku a ponechat pouze to, co je v mezích šablony;

- gumové razítko těsně v kontaktu se šablonou tak, aby byl obraz vytištěn;

- vytiskneme sušenou nehtovou desku;

- opravíme výsledný vzor.

Zde musíme vzít v úvahupár nuancí. Za prvé, celý postup musí být proveden velmi rychle. Nejdůležitější je nechat lak v šablonce suché. Za druhé, všechny pohyby musí být jasné a ověřené. Velmi silný nebo nerovnoměrný tlak může poškodit výsledek.

Kromě toho hraje významnou roli při vytváření dokonalé manikúry také kvalita materiálů. Nedostatečná nebo naopak nadměrná tloušťka povlaku způsobí nepřesný nehet.

Pokud dáváte přednost okamžitému výsledku, jsou pro vás vynalezeny samolepky ve formě sněhových vloček.

Existuje několik možností pro štítky: film, přenosný, s papírovou podložkou.

Metody pro jejich použití jsou také odlišné. Filmové nálepky tedy představují aplikaci provedenou na tenkém filmu. Tento typ samolepek může pokrýt celou nehtovou desku, ale vyžaduje velmi šetrnou manipulaci.

Jednodušší metodou návrhu jsou papírové nálepky. Pro jejich aplikaci stačí odstranit podkladovou vrstvu a přilepit vzor na nehtovou desku.

Přenosové nálepky se také snadno používají. Při jejich použití se však používá mírně odlišná technologie. Ochrannou fólii je nutné odstranit a na několik minut ji nechat na houbu namočenou v teplé vodě. Poté vyjměte papírový podklad a připojte obraz k hřebíku. Poslední fází je konsolidace.

Možnosti manikúry Salon se sněhovými vločkami

Pokud se v předvýročním spěchu stále podařilo najít čas na návštěvu salonu, zkuste možnost zasněžování manikúry,ve stylu akvarijního designu.

Ano, tento styl je vhodný pouze pro prodloužené gelové nehty a provádí se přímo v době prodloužení. Koneckonců, v novém roce jsme otevřeni experimentům? Ano, a tato manikúra potěší téměř až do dne milenců.

Technika návrhu akvária je vyplnění prostoru mezi vrstvami gelu s ozdobenými prvky. Jako dekor může sloužit jak přímo sněhové vločky, tak flitry nebo malé bílé korálky napodobující sněhovou pokrývku. Plnění akvária se ředí vodou, která vstupuje do prostoru jehlou. Po všech manipulacích je hřebík uzavřen a akvárium je připraveno. Můžete si vychutnat výhled na plovoucí sněhové vločky.

Dalším zajímavým a neobvyklým způsobem designu je manikúra, vyrobená z gelu a sametového písku. Kromě toho tato metoda není tak radikální jako ta předchozí a je vhodná pro ty, kteří nerozhodnou o postupu pro budování.

Celý postup provádějí profesionální mistři, takže stačí jen relaxovat a sledovat.

Po standardní metodě gelového leštění jsou hřebíky opatřeny razítkem (technika razení) vybraným vzorem. Dále pomocí tenkého štětce, akrylového uměleckého nátěru, nastíní obrysy sněhových vloček. Štětec ve tvaru ventilátoru na nehtu je naplněn sametovým pískem stejné barvy jako barva. O dvě minuty později se nalijí zbytky písku aruka jde do UV lampy. Na konci nastaveného času sušení se písek snadno odstraní. Pokud je to přání, design může být doplněn tečkami z bílého laku.

Některé jemnosti použití sněhových vloček na nehtech

Alternativně můžete zkusit použít lesklý lak namísto obvyklého čirého laku, aby byl zajištěn. Pak bude manikúra vypadat ještě vážněji.

Pokud jste zvolili možnost použití sněhových vloček s kartáčem pro design, doporučuje se použít štětec s krátkými vlasy, protože jen odborníci jsou v použití štětce s dlouhými chlupy dobré.

Pro změnu můžete použít sněhové vločky ne na všech deset nehtů, ale pouze na dvou prstech jedné ruky nebo pouze na nejmenovaných prstech. Můžete také ozdobit každý hřebík různými sněhovými vločkami: mohou být různých tvarů, barev nebo velikostí. Střídání stejného vzoru prstem také vypadá velmi neobvykle a zajímavě.

Stojí za zmínku, že seznam metod pro manikúru se sněhovými vločkami uvedenými v článku není vyčerpávající. Můžete si vybrat styl a verzi manikúry, která vás osloví. Není divu, že říkají, že krásná žena je krásná na dosah ruky. Perfektní manikúra může zvýšit náladu a sebeúctu. A na Silvestra, stylová manikúra je povinným doplňkem k obrazu.