Štětce na nehty

Zima přichází nahradit podzim, svítí pozdě na ulici, ztmavne brzy, barvy vyblednou. Co chtějí dívky v šedé a studené zimě? Samozřejmě, jasnější barvy. Můžete si uspořádat nákupní cestu a koupit nové světlé a útulné věci pro svůj šatní skříň, ozdobit parapet s proutěnou vázou s pomerančovými pomeranči, šťavnatými zelenými smrkovými větvemi a čokoládami, změnit barvu vlasů ... Nebo můžete vytvořit krásný a zajímavý vzor na nehtech. Snad ze všech těchto prostředků proti zimním bluesům je tento cenově nejdostupnější.

Na nehtech je mnoho vzorů. Můžete si vytvořit vlastní kresbu od nuly, nebo si můžete vzít jako základ kreslení některých mistrů, měnit a přidávat různé prvky a barvy podle svého vkusu. Experiment!

Mnoho dívek si myslí, že pouze manikúra mistrů v drahých salonech může vytvořit krásné kresby na nehtech a doma takové kouzlo není možné pro pouhé smrtelníky. Je to opravdu tak?

Ano i ne

Pokud se rozhodnete ovládat umění použití takových výkresů, musíte začít s nejjednodušším. A i když se poprvé nebudete zvlášť úspěšní, nevzdávejte se. Jak čas plyne, ruka bude jistější a kresby jsou složitější.

Abyste získali krásné a zajímavé kresby, potřebujete kvalitní nářadí - kartáče pro design. Štětce se dodávají v různých formách, v závislosti na tvaru, materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, a tloušťce vlasu.

V našem článku se dozvíte nejen o typech kartáčů pro manikúru, design a malbu na nehtech, ale také o tom, jak a kdy se nejlépe používají.

Základní informace o kartáčcích na nehty

\ t

Aby bylo možné ztělesnit vaše fantazie ve výkresech na nehtech, není nutné být profesionálním umělcem. Vše, co potřebujete, je dobře zvolený kartáč a praxe - a můžete udělat úžasné umění nail sami.

Kartáče pro návrh nehtů jsou rozděleny do skupin do následujících kategorií:

- tloušťky a tvaru vlasu;

- materiálem.

Promluvme si samostatně o každé z kategorií kartáčů, které vám pomohou čerpat z nehtů různé složitosti.

Umělé a přírodní kartáče

\ t

Umělé kartáče jsou vyrobeny z vysoce kvalitních polymerů a jsou mnohem dostupnější než přírodní. Nevýhodou těchto kartáčů je, že jejich víčka jsou dostatečně krátká. Pokud právě začínáte vytvářet výkresy na nehtech, takové kartáče se mohou stát pomocníky při použití jednoduchých výkresů. Obvykle se kartáče prodávají v sadách po 3,5 a 12 kusech.

Přírodní kartáče na nehty jsou vyrobeny z vlněného sloupu nebo sobolí. Jsoustojí více. Kvalita těchto kartáčů je obvykle vysoká a může být použita mnohem déle než umělá. Kartáče z přírodních materiálů vytvářejí kresby na hřebech barev všeho druhu.

Kartáče tenké a tlusté

\ t

Tloušťka štětce je určena obecně přijímaným číslováním kartáčů od 0 do 8. 0 nebo 00 je nejtenčí štětec a 8 je největší. Obvykle největší kartáče model umělé nehty tipy.

Kartáče různých tvarů můžete použít v závislosti na vašem uměleckém provedení. Vytvořte si vlastní kompozici a rozhodněte se, které jednotlivé kartáče jsou vhodné pro vaši realizaci na nehtech. Silný štětec je vhodný pro velké předměty, a pro jemné tahy a jemné vzory, budete potřebovat přesnější a správný nástroj pro nehty umění. Výkresy s barvami na nehtech vypadají hezčí než kresby s laky, protože struktura barev je světlejší a květiny například vypadají velmi jemně.

Druhy střapců pro design

\ t
  1. Štětec ventilátoru. Její hromada je jako ventilátor a je pro ni velmi výhodné, když na nehty aplikuje třpytky nebo třpytky. Je také dobrá ve stínících barvách a odstínech laku. S tímto štětcem je obvykle vytvořen efekt ombre. Chcete-li vytvořit efekt ombre, naneste na paletu několik odstínů laku, na štětec napište barvu, aby zachytila ​​všechny barvy palety a přeneste je na nehty. Velmi krásný efekt je získán z lehkého dotyku ventilátorového kartáče pro manikúru povrchu nehtu.
  2. Tenká vložka kartáče (vlasy). Šířka tohotokartáče pouze 2 mm, délka vlasu 2-3 cm, je určena pro kreslení kružnic a rovných čár. S takovým tenkým kartáčkem můžete rychle a přesně znovu vytvořit zvířecí tisk (například leopardí tisk).
  3. Tenký kartáč široký 0,5–1 mm. Tento kartáč je zvláště dobrý tenký kadeře. Kromě toho, že dokonale zobrazuje úsměv line ve francouzské manikúry nebo malé předměty jsou vyrobeny v každém designu. Tento kartáč není tak snadné používat, k tomu potřebujete zkušenosti a mnoho praktických školení. Pokud jste právě začíná vytvářet vzory na nehty, buďte připraveni na to, že to bude nejtěžší pro vás řídit tento kartáč.
  4. Plochý kartáč. S plochým štětcem, květiny (Gzhel) a široké vzory jsou obzvláště dobré. Použijte několik různých barev a vytvořte nádherné ombre na nehty, ve kterém jeden odstín promění v jiný, jako barvy polární záře. Dokonce i začátečníci mohou pracovat s plochým štětcem. Není to obtížné a mimochodem, téměř okamžitě, kromě výkresů s plochým štětcem s plochým štětcem ohromí svou hloubkou a hladkostí čar.
  5. Štětce. Je velmi podobný plochému štětci, ale má zkosený okraj. Výkresy, které jsou vytvořeny s okvětním lístkem, jsou zvláště výrazné a objemné. Typicky, tento kartáč je používán v čínském nehtovém umění vytvořit expresivní lístky.

Pravidla pro skladování kartáčů:

  1. Nový kartáč, pokrytý speciální ochrannou látkou, prsty kaše a opláchněte v horké vodě. Kartáč důkladně osušte adejte to vodorovně.
  2. Po dokončení kreslení nebo výměny laku (nebo nátěru) je nutné kartáč vyčistit. Po laku nejprve opláchněte kartáč v rozpouštědle, pak v teplé vodě. Po nátěru omyjte kartáč teplou vodou a saponátem.
  3. Po použití kartáče a opláchnutí kartáčkem osušte, zakryjte ho ochranným víčkem a uložte jej vodorovně.

Pokud jste novým uměním nehtů, naučte se nějakou dobu. Začněte s jednoduchými vzory a tečkami spojenými v jednom vzoru. Když si zvyknete na kartáč a pohyby se stanou hladšími a sebejistějšími, začnete dostávat složitější kompozice.

Pochopením typů a účelů kartáčů se můžete naučit kreslit obrázky v miniaturách, které vám vypráví vaše představivost. Například jeho portrét. Nebo krajinu. Ale stojí za to připomenout, že vaše manikúra by měla být nejen v souladu s vaším vzhledem, oblečením a doplňky, ale také s událostmi, které plánujete navštívit. Neměli byste být na recepci nebo výročí zaměstnance s obrazem Spongebob na nehty. Zamyslete se nejen nad krásou a jasem vašeho obrazu, ale také nad jeho významem.

Doufáme, že náš článek byl pro vás užitečný, stejně jako video o odrůdách nehtových kartáčků pro malování na nehtech. Určitě se naučíte, jak kreslit takovým způsobem, že si budete užívat nejen procesu.vytváření kreseb, ale také z toho, že vaše manikúra bude produkovat na jiných. Překvapení a zůstat úžasný v každém obrázku!