Štěstí pro zastavení

Dnes chce každá žena dobře udržovat ruce a nehty s originálním a atraktivním designem. Opravdu jedinečná je manikúra, vytvořená za pomoci technologie lisování, která je stejná umělecká malba nehtů, ale pouze kresby se aplikují ne ručně, ale pomocí speciálních šablon a razítek. Jen pár minut vytváří elegantní a atraktivní vzor na zdobeném povrchu. To je důvod, proč jednoduchost a všestrannost procesu přenosu obrazu fascinuje pravého znalce krásné manikúry. Ale i profesionální mistr nail art může mít mnoho času a zdrojů, když se snaží vytvořit takovou krásu. Často se stává, že se některé dívky rozhodnou koupit originální disky a známky samy, aby vytvořily fascinující design. Pro dosažení kvalitního výsledku je kromě výše uvedeného vyžadován speciální lak pro ražení. Díky správnému používání této technologie tak můžete dosáhnout ještě větší přitažlivosti.

Proto je vhodné zjistit všechny podrobnosti o tomto procesu, aby vaše představy o umění nehtů byly jasné a na základě získaných znalostí si vyberte kvalitní lak. Z tohoto článku se dozvíte, jaké vlastnosti by měly mít laky pro lisování, pochopit nuance použití speciálních akrylových laků. Určíme také hlavní značky nátěrů, které poskytují vynikající výsledky, a zjistíme, zda je možné je použíttyto účely jsou běžné dekorativní povlaky.

Proč používat speciální lak pro ražení?

Lisovací lak je speciální nátěrová hmota, která má stejné vlastnosti jako obvyklý povlak, ale má silnější konzistenci. Materiál je aplikován na obraz umístěný na disku. Pak se kresba se speciálním razítkem přenese na hřeb. Je to speciální receptura laku, která zabraňuje polymerizaci příliš rychle v procesu tvorby manikúry. Je třeba říci, že specialisté na lisování doporučují používat speciální akrylové laky. Pouze poskytují požadovanou kvalitu pro jasný dotisk obrazu na nehet. S takovým povlakem můžete získat dokonalé nehtové umění s hladkým, jasným a krásným vzorem. Levný lak se bohužel nemůže pochlubit takovým výsledkem díky své konzistenci. Ale i v rozpočtové kategorii můžete někdy potkat výjimku a získat přijatelnou hodnotu.

Stává se také, že dívky prostřednictvím pokusů a omylů vybírají náhradu za akrylové laky a používají běžné nátěry, ale stojí za to připomenout, že k získání dokonalého výsledku by měl nákup dalšího laku mítnásledující vlastnosti:

 1. Být silný a hustý, jako speciální akrylový lak pro ražení. Nezanedbávejte důležitost této položky, pokud děláte manikúru pomocí razítek a designových disků. Viskózní konzistence přispívá k poměrně jasnému a hladkému přenosu obrazu z kovové desky na povrch nehtu. V důsledku toho můžete získat trojrozměrný vzor, ​​který není rozmazaný. Pokud budete používat levné laky pro ražbu, zkuste si je vybrat tak, aby mohly poskytnout nezbytné požadavky na viskozitu a hustotu.
 2. Nejúspěšnější varianty lakových povlaků jsou ty, které mají matný efekt. Je to na nich, doporučujeme, abyste si vybrali, zda se nejprve rozhodnete udělat nail art s použitím razítka. Stojí za to zvážit, že v tomto případě bude obraz silně kontrastovat s designem nehtů. Barva bude hustá, ne průsvitná.
 3. Hlavní podmínkou, která musí být vzata v úvahu při nákupu běžného nátěru pro aplikaci vzoru, je vysoká sytost a pigmentová barva. Vyberte si pouze šťavnaté a jasné barvy, aby odpovídaly výsledkům. V opačném případě budou ztracené a vybledlé kresby ztraceny na obecném pozadí nehtů.

Vzhledem k výše uvedeným požadavkům je zřejmé, proč je tak těžké najít odkaz mezi běžnými laky. Dokonce i racionální volba ve prospěch určitého člověka si nemůže být jistá, že výsledek ospravedlní všechnyVaše očekávání jsou stoprocentní. Perfektní design je zřídka dosažen při použití rozpočtového krytí v průběhu krokového procesu. Proto, s použitím nástrojů, které nebyly původně určeny pro tuto technologii, budete muset přijmout skutečnost, že vaše kreslení na nehty bude matné a rozmazané.

Nuance použití akrylových laků pro ražení

\ t

Nikdo není imunní vůči chybám při vytváření nehtového umění, a to ani při použití speciálních akrylových laků. Důvodem je nutnost dodržovat pravidla technologie, která se objevují. I přes zdánlivou jednoduchost by při získávání kvalitní manikúry měly být zohledněny všechny detaily procesu potahování. Zároveň je nutné dělat vše pečlivě a pečlivě. Proto byste se měli nejprve seznámit se základními detaily při práci s barevnými akrylovými laky, abyste se v budoucnu vyhnuli zklamání.

 1. Je třeba odmastit razítko, desku s výkresy a škrabkou, než začnete vytvářet ražbu na nehtech. Díky předběžné přípravě bude lak schopen snadno proniknout do rytiny a tisknout na ošetřený povrch.
 2. Akrylový lak by měl být aplikován na disk jedním nebo dvěma velkými tahy namísto několika malých. V případě dlouhodobé aplikace nátěru na povrch gravírování však bude mít akrylový lak čas vyschnout a nebude přenesen na razítko.
 3. Pro motivy s velmi tenkými a ladnými liniemi byste neměli vybírat velmi silné laky, protože budouokamžitě vysušte přímo v desce a razítko nebude jasně přenášeno. Čím slabší jsou čáry ve výkresu, tím rychleji lak na desce schne, u širokých pevných motivů je lepší zvolit viskózní lak, jinak při převodu na razítko bude kresba neustále potřena.
 4. Lisování miluje příliš zrcadlově hladký povrch. Čím hrubší substrát, tím lépe se bude tisknout. Pouzdro spojky: na hladkém podkladu razítko dává mikrokluk, což je důvod, proč často nemusí být otisk velmi jasný.
 5. Aby byla barva jasná a nasycená, před použitím laku dobře protřepejte láhev. Důvodem je skutečnost, že akrylový pigment se vždy usazuje na dně.
 6. Všechny úkony musí být provedeny rychle a přesně. V opačném případě bude mít lak čas schnout a výsledek nebude ani zdaleka očekáván.
 7. Nezapomeňte otřít disk, razítko a škrabku odstraňovačem acetonu nebo laku na nehty, které neobsahují oleje a různé přísady, které přispívají k tvorbě tenkých mastných filmů a narušují proces lisování.
 8. Při každém nanesení vzorku na povrch nehtu otřete disk, aby se tekutina dostala do acetonu. Pokud tak neučiníte, zbývající lak na rytině se stane překážkou pro kvalitní potisk designu.

Značky vhodných laků pro proražení

\ t

Dívky, které chtějí uplatnit své tvůrčí schopnosti a učinit atraktivní nehtové umění samy o sobě, budou mít opravdu rád technologii nehtů. Koneckonců, za pár minut můžeteVyzdobte si nehty různými manikúrami s tímto nádherným nástrojem. Pro dokonalou realizaci vašich nápadů, v první řadě, měli byste se rozhodnout, které značky laku budete přenášet obraz z disku na povrch nehtů.

 1. Referenční variantu lze považovat za akrylový lak pro ražbu od firmy Konad. Pod touto značkou jsou vyráběny výrobky, které mají všechny požadované vlastnosti a vlastnosti pro realizaci jakýchkoli nápadů. V tomto případě jsou obrázky jasné a čisté, barvy si zachovávají jas a sytost a vzor se při přenosu obrazu nerozšíří. K dispozici v širokém výběru různých odstínů. A vzhledem k poměru cena /kvalita je značka Konad mezi zákazníky velmi oblíbená. Pomocí technologie lisování na základě těchto akrylových laků můžete vytvořit vynikající design.
 2. Další na seznamu je možnost rozpočtu společnosti GoldenRoseNail. Výrobky této značky mají podobné vlastnosti jako speciální lakové povlaky pro odlupování. Lucky GoldenRoseNail lze nalézt v téměř každém kosmetickém obchodě za dostupnou cenu. Někdy při přepisování razítkem mohou být kresby vybledlé a matné. Proto by při nákupu měla být věnována zvláštní pozornost průhlednosti barvy a hustoty laku.
 3. Za zmínku stojí KandNail. Lucky této značky lze naléztza podobnou cenu jako Konad. Konzistence těchto laků však není tak silná, jak bychom chtěli. Z tohoto důvodu tento výrobek nezaručuje dokonalý výsledek. Pravda na trhu, to je docela populární mezi zákazníky a je často používán pro manikúru.

Při uzavírání článku doporučujeme použít speciální laky Konad, když se seznámíte s technologií lisování. Koneckonců, s použitím obvyklé pokrytí, existuje riziko, že budete zklamáni v umění nail a zkazit svou náladu po celý den. Nezapomeňte, že pouze použití originálních a vysoce kvalitních produktů pro razítkování pomůže realizovat vaše kreativní nápady a učiní vaši manikúru opravdu přitažlivou s jasnými a objemnými vzory.