Stemping Konad: soupravy, disky a laky - o oficiálním Konadovi

Téměř všechny moderní dívky dnes věnují pozornost stavu svých rukou, totiž své manikúre, která svým způsobem mluví o svém individuálním stylu. Moderní nail art je široká škála technologií a mnoho nástrojů pro vytvoření krásného a originálního designu na nehtech ženských per. Z této odrůdy lze odlišit ražbou nehtů, jejichž popularita se každým dnem zvyšuje. V tomto případě mají výrobky společnosti Konad, které nabízejí kouzelné kresby a vynikající kvalitu pro ženy, velký úspěch. Je to o této značce, která bude projednána v našem článku.

Trochu o produktech Konad

Konad Co.Ltd byl otevřen v Jižní Koreji v roce 1994 a rychle si získal popularitu nejen mezi místními obyvateli, ale i světovými spotřebiteli. Firma vyrábí moderní kosmetiku a doplňky určené pro nehty. Má velký sortiment všech svých produktů, ale nejznámější značkou je Konad Stamping Nail Art, což je kompaktní sada, která pomáhá vytvářet stylovou a krásnou manikúru. Dnes je Konad jednou z nejlepších společností vyrábějících příslušenstvístékání. Kromě toho nemohou být nalezeny analogy tohoto produktu.

Všechny sestavy vyvinuté korejskou značkou jsou určeny pro domácí použití a speciální výcvik není nezbytně nutný. Jsou ideální jak pro profesionály, tak pro začátečníky. Konad produkty jsou nejlépe zakoupeny na oficiálních stránkách společnosti. V opačném případě existuje riziko získání falešné, což může být později velmi litovat.

Konstrukce lisování Konad: potřebné nástroje

V soupravě pro odhození najdete naprosto všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření specifického designu nehtů.

  1. Za prvé, musíte se zaměřit na disky nebo desky, které mají různé vzory. Základem desek je kov a na povrchu vidíte vzory, které lze aplikovat na nehty. Kulaté disky mají 5-8 vzorů v jejich přítomnosti a jsou vhodnější pro začátečníky. Je velmi důležité, aby logo společnosti bylo umístěno na každém z disků a desek. To už říká, že jste si nekoupili. Tyto nástroje mohou používat jak dívky, tak ženy. To je dáno tím, že kresby na nich jsou nejrozmanitější: od mládí až po přísné.
  2. V soupravě najdete i akrylové laky, které jsou určeny speciálně pro ražení. Vezměte prosím na vědomí, že pokud očekáváte od nového designu nejen krásu, ale i objem a jasnost obrazu,Při práci je nutné použít Konad lak. Pokud chcete experimentovat s jinými povlaky, můžete být později zklamaní, protože původní konzistence je založena na speciální konzistenci, která je navržena tak, aby se vzorek co nejjasněji přenesl na povrch nehtu. Stojí za zmínku, že mnoho dívek si na tento výrobek stěžuje jen z tohoto důvodu, protože si neuvědomuje, že běžný lak není vhodný pro ražení.
  3. Stejně důležitým nástrojem je razítko, které je určeno k přetištění obrazu, který je na desce, na nehet. Vývoj byl velmi pohodlný, což nakonec dává záruku vytvoření krásného a odolného designu.
  4. Bez škrabky, která je nezbytná k odstranění veškerého přebytečného laku na povrchu desky, není možné. Mějte na paměti, že se může skládat výhradně z plastu a může mít kovovou vložku. Přebytky jsou odstraněny jedním rychlým pohybem, ale úhel, pod kterým musí být škrabka držena, by měl být 45 stupňů.
  5. Také v soupravě by měl být lak na nehty určený k zajištění manikúry tak dlouho, jak to bude možné. Navíc, díky němu, vaše ražení schne mnohem rychleji.
  6. Stejně užitečným prvkem je držák disku, díky němuž je tvůrčí proces pohodlnější, protože upevnění šablony bude velmi vítané během práce.

S takovým souborem jste velmi rychlínaučit se správně používat v praxi vše, co je v něm obsaženo. Pokud vás trápí pochybnosti, můžete si prohlédnout videonahrávky a postupné instrukce k fotografování.

Co nabízí Konad?

Jak bylo uvedeno výše, Konad je lídrem mezi společnostmi, které vyrábějí a prodávají výrobky pro razítkování, takže na oficiálních stránkách můžete zakoupit vše, co potřebujete, od nástrojů pro takovou manikúru. Zde jsou některé z nejpopulárnějších možností nastavení:

  1. Sada C je považována za ideální pro začátečníky, kteří se právě seznámili se značkou Konad. Součástí balení je modrý, červený a bílý akrylový lak, disky se vzory v množství 2 ks, razítko a škrabka. Tato sada vám pomůže dozvědět se o svých schopnostech a získat zkušenosti s zdobením nehtů.
  2. Set B je velmi populární mezi těmi, kteří usilují o bezchybnou manikúru. Sada obsahuje černý, červený a bílý lak, razítko, škrabku a disky se vzory v množství 4 ks.
  3. Speciální sada, která se používá v díle pravých znalců tvořivosti. V balení je obsaženo 5 laků, 5 disků, razítko a škrabka, držák disků. Najdete zde také kamínky pro dekoraci a lak-fixer.

Proč jsou originální výrobky důležité?

Navzdory skutečnosti, že neexistují žádné analogie tohoto výrobku, můžete na každém kroku najít falešné informace, takže musíte být velmi opatrní a nakupovat pouze v těchto obchodech.které jste 100% jisti. Tak proč potřebujete koupit originál?

Zaprvé, budete zklamáni, pokud získáte falešný návrh, protože v designu nebudou žádné jasné linie, všechno bude vybledlé a rozmazané.

Zadruhé, originál obsahuje pouze osvědčené součásti, které nepoškodí vaše zdraví, což nelze říci o podvodech.

Za třetí, díky padělku můžete raz a navždy odmítnout razítkování.

Trochu foto ...

Pro výběr nejvhodnější varianty nehtů doporučujeme podívat se na fotografie a videa.