Správná, plná péče o nástroje pro manikúru

Manikúra je důležitá pro každou ženu a hraje primární roli: dobře upravené a krásné rukojeti doplňují obraz každé mladé dámy a vštípují její sebedůvěru a vlastní neodolatelnou. Dobře upravený vzhled nehtů může být podáván jak v salonu, tak doma, ale bez speciálních nástrojů. Píst, pinzety, nože, pilníky na nehty, kleště a další speciální nástroje jsou v kosmetickém sáčku téměř každé ženy, bez ohledu na to, zda je profesionální manikúra nebo doma nehtové umění.

Všechno v životě může být užitečné, ai když nejste profesionální manikérka, ale jen občas přinášejí vaše pera do pořádku doma, může přijít čas, kdy potřebujete vědět, jak ostříhat nástroj pro manikúru profesionál. Používání tupých zařízení v procesu péče o ruce, můžete snadno zmrzačit, nebo jednoduše způsobit nepříjemnosti. Aby se minimalizovalo nepohodlí v procesu manikúry, je velmi důležité, aby byl nástroj v perfektním stavu a dobře uzemněný.

V tomto článku budou zváženy všechny jemnosti vysoce kvalitních brusných nástrojů z vaší sady maniků. Na konci článku uvidíte jasnou a informativní video lekci, která ukazuje příklad správné péče o nástroj.

Jak prodloužit životnost nástrojů pro manikúru

\ t

Pokud se nedávno objevil váš make-up vakzbrusu nová, hezká sada na manikúru s dobře uzemněnými a perlivými nástroji, pak budete brzy muset přemýšlet o tom, co byste udělali pro zvýšení jejich životnosti a zachování jejich výkonnosti a efektivity. Když už nějakou dobu pracoval na svědomí, nevyhnutelně nastane okamžik, kdy se nástroj stane tupým. Nůžky budou špatně řezat, kleště již nebudou hladké a pinzeta vám ublíží. Je čas jít do speciální dílny pro odbornou pomoc, kde je broušení nástroje pro manikúru běžným úkolem. Podívejme se na nejběžnější škody a hlavní nuance ostření různých nástrojů z manikúry.

  1. První a nejběžnější škoda je ztmavnutí nůžkového nože. Tento jev vám říká, že vaše nůžky jsou otupené a naléhavě je třeba je naostřit. Proces broušení diamantů se provádí postupně. Pro start zkontroluje, zda je nějaká vůle a v případě potřeby ji odstraní. Pak se trochu ohne uvnitř okrajů řezného nože pro lepší vzájemný kontakt. Na konci práce, mistr ostří špičky nůžek, což je ostré, takže můžete snadno a snadno odstranit kůžičku na prstech.
  2. Zastřihovače nehtů jsou pracnější a jsou realizovány v několika fázích. Zpočátku, stejně jako v předchozím případě, eliminují vůli, pak se korigují pružiny a odstraní se rez. Důležité je také mazání.míst dokovací pera. Teprve poté je nástroj ostření zevnitř a každá rovina obrácena. Pro lepší práci nástroje a vytvoření krásné manikúry by měl být roh nosu kleští zhotoven tak ostře, jako řezné hrany. Tyto štípací kleště budou dokončeny.
  3. Knipser (jiným způsobem pinzeta) pro manikúru je v souboru důležitou a nezbytnou věcí. Pro jejich vysoce kvalitní ostření vyžaduje vysokou úroveň dovedností a dovedností. Když si všimnete, že vaši ostřelovači se stali nerovnoměrnými, znamená to, že potřebujete jít na pomoc profesionálovi. Po řádné péči a ošetření se pinzety stanou jako nové a budou moci odříznout vaše měsíčky se zvláštní lehkostí.
  4. Posuvníky a lopaty. Jsou méně náročné na svou osobu a postup pro ostření není tak nepříjemný jako jiné položky manikúry. Ideální správný tvar a vysoce kvalitní leštění je hlavním úspěchem dlouhé životnosti.

Je důležité nikdy nezapomenout na dezinfekci prostředků, mělo by se provádět po každém použití s ​​přípravky obsahujícími alkohol. Je také důležité si uvědomit, že praní vodou je přísně zakázáno, vede k jejich zničení. Pokud jste je najednou zvlhčili, měli byste naléhavě sušit všechno pod proudem. Chcete-li prodloužit životnost nástroje, musíte na řezných částech nosit čepice nebo kryty.

Základní pravidla pro péči o manikúru

Již jsme se tedy dozvěděli, že v procesu používání nástrojů vzniká řada problémů. Za prvé, hromadění bakterií na přístroji při pronikání pokožkou může způsobit infekční onemocnění; za druhé, hloupé a vadné přístroje se nedokážou vyrovnat s jejich bezprostředním úkolem a mohou dokonce ochromit a přinést nepohodlí. A proto, aby byla vaše manikúra nastavena tak, aby zůstala vždy nová a nezpůsobovala nepříjemnosti v procesu používání, musíte dodržovat řadu pravidel:

- dezinfikujte a vyčistěte zařízení po každém použití pomocí speciálních dezinfekčních prostředků, které ochrání vaše ruce před infekcí;

- nezapomeňte na čepičky na řezných částech nástrojů a je žádoucí udržet celou sadu ve zvláštním případě;

- použijte každou položku pouze k provedení své okamžité funkce. Kutikulární kleště nelze použít pro nehty, což je zkazí a budete se muset obrátit na servis;

- Příležitostně olejujte zařízení. A to by mělo být provedeno alespoň jednou za měsíc, s použitím kvalitního a čistého oleje.

Jak se vyhnout chybám a vybrat nejlepší, nejkvalitnější a potřebné nástroje pro péči o měsíčky, jak se o ně správně starat a prodloužit jejich život, Alexey a Svetlana budou předvedeni v informativním videu. Odborníci se s vámi podělí o svá tajemství a řeknou vám o všech složitostech.