Soupeři Valentina Petrenko: ženy s nejpodivnější a vtipné účesy

Mezi hvězdami a veřejností je boj o pozornost veřejnosti v plném proudu. A jak se říká, ve válce jsou všechny prostředky dobré, takže nás nepřestávají ohromovat svými obrazy. Představujeme Vám výběr nejzábavnějších a nejpodivnějších účesů celebrit.

účes Valentiny Petrenko stále vyvolává mysl lidí. Ne mnoho lidí chápe, jak vytváří takovou strukturu na hlavě. Ale podle ní je to všechno kvůli tlustým kudrlinkám, které dovedně fixuje lakem a neviditelnými vlasy.

-

Zpěvák Milovník jedle hroznů různých forem. Na její hlavě se často chlubí rohy Malifisenti, konstrukce ve tvaru srdce a další směšné „mistrovská díla“.

-

Lena Lenina - královna pobuřujících účesů. Po každé společenské události veřejnost diskutuje o svém novém obrazu. Přesto, čelo postele a lustr na hlavě nejsou v souladu s obecně uznávanými standardy.

-

Kelly Osbourne neustále mění barvu a délku vlasů. Podle následovníků byl jeden z nejpodivnějších účesů ocasů, který si upevnila běžnými kolíky.

-

Na hlavě lady Gaga je vždy skutečný chaos: objemné paruky a nádherný styl se staly její vizitkou.

-

Plešatá lebka a malý svazek copánků - korunní rys Nargiz Zakirova. Bez tohoto účesu bude těžké rozpoznat.

-

Christina Aguilera na vrcholu své popularity udělala hodně s vlasy. Hadí hnízdo styl abláznivé kadeře si pamatují nejlepší fanoušky.

-

V arzenálu Niki Minajové je obrovské množství podivných paruk. Často její vlasové konstrukce odporují logickému vysvětlení.

-

Miley Cyrus byl kdysi majitelem luxusních kudrlinek. Ale dnes na hlavě jsou rohy žirafy, nebo podobně jako toaletní kartáč.

-

Herečka Helena Bonham Carterová se pravidelně objevuje na veřejnosti jako po jaderném výbuchu. Nebo jen zapomněla na vlasy?

-

Viz také výběr fotografií hvězd, které zapomněly na péči o ruce a nehty: https://manikyres.ru/neuhozhennye-nogti-zvezd/

Jaké celebrity nechtějí vystupovat z davu. Zajímalo by mě, kolik času jejich stylisté tráví na vybudování těchto mimořádných návrhů?