Soso pedikúra ponožky: návod k použití, videa a recenze

Naše nohy nesou obrovský náklad každý den. Chůze na vysokých podpatcích, nošení nepohodlné boty ze syntetických materiálů, špatná strava, nedostatek vitamínů, cvičení - to vše má negativní dopad na nohy. Není divu, že kůže na nohách je vymazána, je suchá, pokrytá mikrotrhlinami. Nejčastěji ženy zažívají při této příležitosti pouze estetické nepohodlí. Pokud se však preventivní opatření neberou včas, může dojít k velmi bolestivému problému.

Příčiny suchosti

Vnitřní:

 • Poruchy endokrinního systému.
 • Přítomnost plísňových infekcí.
 • Nedostatek vitaminu A a E.
 • Gastrická onemocnění.

Před ošetřením suché kůže na nohou je nutné se poradit s lékařem a vyloučit přítomnost různých onemocnění. Jinak žádné kosmetické postupy nepřinesou požadovaný účinek.

Doporučuje se obohatit stravu o potraviny s vysokým obsahem vitamínů A (mrkev, játra, máslo) a E (ořechy, špenát, divoká růže).

Vnější:

 • Suchá kůže.
 • Nošení těsných bot ze syntetických nedýchavých materiálů.
 • Denní zatížení nohou.

Expozici vnějším faktorům lze omezit jednoduchým způsobem. Například, vyměnit boty na pohodlné přírodní materiály, dělat denní cvičení na nohy, a hydratovat kůži nohou.

Pedikúra jako způsob, jak se zbavit suchých nohou

Nejběžnějším řešením, jak se zbavit suchých nohou, které přicházejí na hlavu ženy, je navštívit kosmetický salon. Zde získáte komplexní péči, ale salonní procedury mají krátkodobý efekt. Chcete-li se zbavit problému, budete muset navštívit pedikúru mistra více než jednou. Tam je metoda mnohem jednodušší, levnější a rychlejší - japonské pedikúra ponožky "Soso". Tento vynález, relativně nedávno objevený na ruských trzích, může nahradit několik sezení profesionální pedikúry. Ženy používající tento zázračný prostředek říkají, že pouze jedna procedura činí pokožku nohou hladkou a jemnou, jako je tomu u dítěte.

Ponožky Soso

Jak je známo, Japonsko je progresivní zemí, která je známá nejen svými vysokými technologiemi. Jeho kosmetický průmysl se rychle rozvíjí a využívá nejprogresivnější úspěchy v kosmetické chemii a dermatologii.

Ponožky pro pedikúru Soso jsou plastové ponožky naplněné speciálním složením směrového působení. Aktivní složkou této tekutiny je kyselina mléčná, která má odlupovací a změkčující účinek.

Další komponenty:

 • Kyselina hyaluronová zajišťuje hlubokou hydrataci a obnovu pružnosti pokožky.
 • Řeřicha (hruška) je silným preventivním a terapeutickým prostředkem proti kožním onemocněním.
 • Ricinový olej a sója změkčuje a vyživuje pokožku nohou.
 • Ceramidy stimulují ochranné kožní reakce.
 • Šalvěj zklidňuje, zmírňuje podráždění.
 • Mylyanka účinně působí proti dermatologickým projevům.
 • Ivy tóny epidermis.
 • Lopuch změkčuje pokožku a pomáhá předcházet odlupování.

Bohaté složení tekutých ponožek „Soso“ umožňuje komplexně působit na pokožku nohou, odstraňovat mrtvé buňky a urychlovat regeneraci. Podle recenzí spravedlivého sexu, kteří měli to štěstí, že tuto metodu použili, může použití ponožek zcela nahradit profesionální salonní procedury.

Pokyn

Pro pedikúru potrvá 1-2 hodiny domácího času. Je pozoruhodné, že při použití ponožek můžete bezpečně jít o své firmě. Stačí je nosit a ponožky budou pracovat pro vás.

Aby tento postup neztratil svou účinnost, měli byste si pečlivě prostudovat pokyny a dodržovat všechny pokyny. Standardní sada obsahuje: dva páry plastových ponožek s aktivním složením a speciální lepicí pásku. Výrobci vyrábějí zboží s různými příchutěmi: levandule, růže, máta, mléko.

 1. Ponožky jsou odstraněny z obalu. Nejvyšší opatrnostpodél značek čáry.
 2. Opatrně, nedovolíme, aby tekutina vytékala ven, položili jsme na nohy ponožky. Upevněte pásku.
 3. Pro pohodlí mohou být shora používány běžné ponožky.
 4. Doba opotřebení - 1-2 hodiny, v závislosti na stavu chodidel.
 5. Po skončení procedury se ponožky Soso odstraní a odhodí a nohy se důkladně promyjí teplou vodou.

Po určité době se kůže na nohou začne stahovat a odlupovat - to je začátek procesu obnovy. Doba kompletní regenerace trvá asi 10-14 dnů, po které budou nohy dokonale hladké a jemné. Během této doby se nedoporučuje nosit otevřené boty - ne všichni budou odolávat okuláru loupání kůže.

Při prvním použití se může objevit pocit pálení a svědění. Nebojte se, je to aktivní komponenty, které spustí proces aktualizace. Zvláště účinné je použití ponožek "Soso" pro chodící nohy. Po dokončení obnovy se kůže stává měkkou a citlivou. Neměli byste používat agresivní kosmetiku, např. Křoviny, slupky nebo pemzu. Každý den hydratujte a vyživujte pokožku nohou, výsledek vás potěší více než jeden měsíc.

Pros

Použití ponožek „Soso“ v domácí pedikúre má nesporné výhody:

 1. Opatření. Složení kapaliny má komplexní účinek. Odlupuje, změkčuje, vyživuje a hydratuje pokožku nohou.
 2. Cena. Cena dvou párů ponožek je od 690 rublů, což je výrazně levnější než jeden výlet do salonu.
 3. Čas.Pokud zůstanete v salonu, budete trávit 2 hodiny výhradně na proceduře, pak můžete dělat domácí práce s ponožkami Soso.
 4. Bezpečnost. Na rozdíl od mechanických postupů ponožky jemně ovlivňují pokožku a nehrozí riziko, že by se houba zachytila.

Japonské ponožky Soso pedikúra jsou úžasný nástroj, který vám umožní šetřit nervy, čas a peníze.

Kontraindikace

Stejně jako jakýkoli kosmetický výrobek mají ponožky Soso řadu omezení:

 1. Individuální nesnášenlivost. Před použitím musíte pečlivě přečíst složení a je lepší provést test citlivosti na vnitřní straně lokte. Pokud nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, můžete bezpečně používat ponožky.
 2. Těhotenství. Ve světě neexistují spolehlivé studie o vlivu kompozice na plod. Proto je lepší vyloučit ponožky "Soso" z komplexu pro péči o sebe a použít obvyklé prostředky.
 3. Poškození kůže. Kyselina mléčná má silný dráždivý účinek, neměli byste používat ponožky, pokud má kůže škrábance, popáleniny, rány, podráždění.
 4. Dermatologická onemocnění. Z důvodů uvedených v bodě 3 je lepší vyhnout se použití „Soso“ pro lupénku, ekzémy a jiné kožní onemocnění. V tomto případě je použití ponožek možné pouze po konzultaci s lékařem.

Recenze

Oksana, Novosibirsk, 36 let,hospodyňka: „Poprvé jsem tyto nádherné ponožky vyzkoušela před rokem a teď nejdu do salónků vůbec! Po použití je kůže dokonalá. Samozřejmě, asi 7 dní, musela jsem chodit pouze v ponožkách, protože moje kůže se tak moc sklouzla, že to bylo děsivé sledovat! Ale teď nemohu dostat dostatek výsledku! Poradím všem! “

Sonya, Moskva, 34 let, obchodní manažer: „Pokud se chcete rychle vyrovnat s natoptys, pak si jen vyberte Soso.“ Po nich se podpatky zbavují kůže jako had, ale pod starou vrstvou můžete vidět hladké, jako dítě. Jsem velmi spokojen s výsledkem, který mimochodem drží již asi měsíc. To je to nejlepší, co mohli Japonci přijít! “

Anastasia, Soči, 42, ředitelka turné: „Pro mě je pedikúra v salonu skutečným mučením. Mám spoustu peněz, ale prakticky není čas jako režisér. Nějak jsem podstupoval záliby svého kosmetika a koupil jsem ponožky Soso. Nepočítal jsem s obrovským úspěchem, udělal jsem všechno podle instrukcí a posadil jsem se k počítači, abych zprávu dokončil. Kůže se trochu zchladila, ale nebyly tam žádné nepříjemné pocity. Pak omyla roztok, podívala se na nohy a byla naštvaná - žádné viditelné změny! Plivl jsem a zapomněl. Po 4 dnech se kůže začala odlupovat neuvěřitelnými kousky, které musely nosit uzavřené boty. Ale po pouhých 10 dnech se všechny tyto slupky odlouply a zcela hladké, dokonale dokonce i paty otevřené mým očím! Teď, problém návštěvy salonu pro mě rozhodl - já používám ponožky "Soso". "

Vika,Petrohrad, 22 let, student: „Tančím od dětství a zátěž na nohou je velmi velká. Nějakou dobu se moji nájemníci začali objevovat a kůže na mých patách začala praskat. Všechny druhy pemzy a křoviny přestaly pomáhat, snažil jsem se odříznout břitvou, ale kůže z ní se stává ještě hrubší. Pak mi kamarádi poradili, abych si ponořil "Soso". Výsledkem je jen pohled na bolestivé oči! Hladké, jemné, hladké podpatky! Celou mě dělají radost! Teď vím, jak se s tímto neštěstí vypořádat. “