Soso pedikúra ponožky - a vaše paty jsou perfektní jako dítě

Často se potýkáme s problémem suché kůže nohou a v důsledku toho se stává prasklým. Jak se říká, naše nohy nejsou vůbec obchodovatelné. A aby se vrátil nohy, které jsou v takovém bolestném stavu, musíte navštívit postup profesionální pedikúry v salonu krásy.

Ale ne každý si to může dovolit. Někdo prostě nemá dost peněz, ale někdo prostě nemá dost času kvůli rušnému dni. Nedávno se však v kosmetickém průmyslu objevil nový výrobek s originálním názvem Soso pedikúra ponožky as neméně originálním účelem. A už se jim podařilo shromáždit obrovské množství pozitivní zpětné vazby, jako vynikající alternativní prostředek profesionální pedikúry.

Spousta žen se jim líbila a zanechávají spoustu obdivných recenzí, které říkají, že po jejich použití se podpatky stávají dokonalými jako dítě. V této publikaci můžete najít informace o tom, co jsou zázračné ponožky, jak je používat, zjistit jejich cenu a také detailně vidět vše o videu a fotografiích.

Jaké jsou ponožky pro pedikúru Soso?

podle zemíVýrobce této novosti pro pedikúru je Japonsko. Má vzhled polyethylenových ponožek s náplní speciální kapaliny, která obsahuje kyselinu mléčnou. Je to kyselina mléčná, která je účinnou látkou, která pomáhá změkčit a odlupovat hrubou pokožku. Ve složení kapaliny také obsahuje různé druhy rostlinných výtažků: břečťan, šalvěj, lopuch, citron a podobně. Přítomnost rostlinných výtažků pomáhá stimulovat proces odhojení mrtvých buněk a aktivaci rychlé regenerace tkání. Tato inovativní krása funkce má kumulativní účinek. Vzhledem k tomu, po první aplikaci, vaše paty mají dobrý vzhled, a po druhé - jsou nádherné. A budete muset postup zopakovat jen o několik měsíců později, jen takové časové období bude mít vliv ponožek.

Budete mít zcela logickou otázku: „Jak to může být?“. Vědci, kteří vyvinuli tento kosmetický nástroj, říkají, že vzhledem k nedostatku přímých fyzikálních účinků neexistuje žádný proces adaptace na tento nástroj, a to je právě proto, že nošení pedikúru ponožky způsobuje takový nádherný efekt.

Ačkoli je třeba poznamenat, že k dosažení udržitelného účinku by měl být po prvním postupu proces opakován o měsíc později. Ačkoli hlavní věc, na kterou byste se měli zaměřit, je stav vašich nohou. Pokud anoJste docela spokojeni, pak lze tento postup provést později.

Správné používání ponožek na pedikúru

Použití domácích ponožek na pedikúru Soso doma vám nezpůsobí mnoho problémů. Jedním z aspektů tohoto postupu je, že máte volný čas někde kolem jedné a půl hodiny až dvou hodin. V balíčku je instrukce, měli byste jasně sledovat jeho body.

 1. Opatrně odstraňte ponožky z obalu a na jejich horní části odstřihněte proužek, což je ochrana proti úniku účinné látky.
 2. Velmi opatrně položte ponožky Soso na nohy a zajistěte speciální páskou, která je v balení. Chcete-li zvýšit efekt, můžete dát běžné ponožky nahoře, což také pomůže, aby se vešly pohodlně.
 3. Doba trvání zákroku závisí na stavu kůže na nohou a pohybuje se od 1 do 2 hodin. Vzhledem k tomu, že novinka od Soso je velmi pohodlná pro použití, můžete během postupu řešit nahromaděné případy.
 4. Po uplynutí požadované doby by měly být ponožky vyjmuty a zlikvidovány a nohy by měly být omyty vodou.

Po několika hodinách si můžete všimnout spíše děsivého zraku. Kůže na nohou se stane suchou a pevnou a budete si myslet, že jste utratili peníze marně, protože tam není žádný účinek, který byste chtěli vidět. Ale nebojte se. Někde třetí den kůže začne odmítat hrubozrnnou vrstvu, doslova se vzdaluje.v kusech. Chtěl bych říci, že byste se neměli snažit tento proces urychlit sami, protože můžete poškodit živou pokožku, nechat ji dokončit sama. Samotný proces obnovy kůže může trvat 10 dní a po této době se vám bude líbit vynikající pedikúra, což znamená, že kůže vašich nohou bude opět jako u dítěte. Na fotografiích níže je vidět, jak proces regenerace kůže chodidel.

Některé podrobnosti, které potřebujete znát pro použití

Výrobci z Japonska představili světu zázračným přípravkem na péči o nohy. Díky ponožkám pro pedikúru je nyní možné se postarat o vaše nohy na nejvyšší úrovni, aniž byste navštívili salon. Koneckonců, než by to mohlo jen snít! Pokud se chcete podívat na nějaké nedostatky ve značce výrobku "Soso", pak je nenajdete, protože všechny recenze jsou pouze pozitivní povahy. V průběhu procedury jsou však některé podrobnosti a existují doporučení pro péči o pleť, která by měla být následována po peelingu.

 • Pro ty, kteří se rozhodnou používat ponožky poprvé, může být patrné mírné nepohodlí, což je dáno tím, že účinná látka začíná svou interakci s kůží. Během tohoto období dochází k mírnému pálení a přichází pocit, že nohy se zdají být ve vodě. Nebojte se - je to normální.
 • Pro nohy, které jsou v havarijním stavu, se nejlépe hodí japonské podkolenky. Je-li kůženemá velkou drsnost, může být zcela nepoužit. V tomto případě je nejlepší použít elektrický soubor Scholl.
 • Nepoužívejte ponožky v letním období nebo před důležitou událostí, protože po dobu 10 dnů budou vši nohy poněkud neatraktivní.
 • Po dokončení procesu obnovy bude kůže vašich nohou extrémně měkká, ale stejně citlivá. Proto by měl být chráněn před agresivními účinky a neměl by používat všechny druhy křoviny a pemzy, ale každodenní aplikace výživného krému je nutností.

Přednosti ponožek v domácí pedikúre

\ t

Pokud se stále ptáte, zda stojí za to tento výrobek koupit, pak vám poskytneme některé z nesporných výhod ponožek pro pedikúru doma.

 • Díky optimálně zvolenému složení, které má poměrně výrazný, ale zároveň jemný účinek, budou vaše nohy vypadat skvěle.
 • Máte možnost ušetřit značné množství peněz na drahé salonní postupy pro pedikúru. Koneckonců, náklady na jeden pár ponožek je asi 500 rublů. Kromě toho můžete postup provést v příjemném prostředí pro vás, sedět na gauči nebo dělat domácí práce.
 • Ve srovnání s jinými způsoby, jak obnovit něžnost kůže, je tento postup mnohem bezpečnější. Koneckonců, i v dobrých salonech provádějících pedikúru existuje riziko"Zvedněte" houbu kůže. Pokud jde o nástroje, s nimiž provádějí pedikúru, mohou zranit kůži.
 • Použití pedikúra ponožky má estetické a terapeutické účinky, stejně jako odstraňuje kosmetické otázky spojené s kůží nohou.
 • Dokonce i několik týdnů po aplikaci bude vaše pleť pružná a hladká a dosažený výsledek bude trvat poměrně dlouhou dobu.

Ze všech výše uvedených bodů lze učinit poměrně rozumný závěr. Pedikúra ponožky - lze nazvat všelék pro ty, kteří nemají chuť trávit, a tak ne extra peníze na drahé salóny, ale přesto nechce opustit své nohy bez pozornosti.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Vycházeje ze skutečnosti, že kyselina je součástí ponožek, je nutno použít kontraindikace. Musíte tedy důkladně prostudovat návod k použití.

 1. Je nutné číst skladbu s velkou opatrností. Pokud při čtení zjistíte, že komponenta, na kterou jste dříve reagovali, se nedoporučuje.
 2. V případě, že máte různé rány, škrábance nebo poškození kůže na nohou, pak by použití ponožek mělo být odloženo až do okamžiku úplného uzdravení a obnovy všech poškozených oblastí.
 3. Použití pedikúra ponožkytěhotenství se nedoporučuje, protože účinek účinných látek na plod není nainstalován. Je nutné používat běžné prostředky pro péči o nohy, bez použití chemických nečistot.
 4. Dermatologická onemocnění, jako je lupénka a ekzém, mohou působit jako kontraindikace. Pokud pocítíte nadměrné sucho nebo loupání, měli byste se před použitím ponožek poradit s lékařem.

Kontraindikace skončila a použití není omezeno. V případě, že vás stále trápí pochybnosti, nesčetné množství pozitivních ohlasů od našich zákazníků vám pomůže posoudit kvalitu a efektivitu používání pedikúra ponožek. Z tohoto materiálu jste získali informace o inovativním nástroji ve světě kosmetologie, který se nazývá ponožky pro domácí pedikúru. Kromě vaší pozornosti je prezentován fascinující a poměrně informativní video, ve kterém vám doktor s velkými zkušenostmi a televizní moderátorka Elena Malysheva poví, jak fungují ponožky Soso.