Šlechta a hloubka modré manikúry

V dávných dobách si ženy vznešeného narození vybraly pro své záchody bohaté tmavě modré látky. Pro mnoho národů světa modrá barva označuje vyšší moc, věčnost, stálost, loajalitu. Modrá - barva stability, hluboká příroda, vážný odraz.

Ve starověkém Egyptě, modrá líčila dary bohům, paruky bohů, královen a faraonů, aby ukázali jejich nadpozemský původ.

Modré paruky byly také noseny během různých rituálů

.

V dnešní době krásná polovina lidstva nepřehlíží modré odstíny při výběru make-upu, manikúry, oblečení a doplňků. Světlý ultramarínový lak skvěle vypadá na dlouhé nehty. S tímto odstínem modré barvy jsou vaše prsty jemné a jemné. Pokud hledáte vhodnou manikúru pod modrými šaty nebo obleky, doporučujeme, abyste se podívali na tuto možnost. Modrá barva manikúry je navíc univerzální a vhodná pro jakýkoli tón pleti.

K tomu, aby barva manikúry vypadala nasycená, je nutné hřeb chránit před světlým pigmentem a na nehtovou desku naneste základní nátěr. Po nanesení základního odstínu přikryjte nehty perleťovým lakem. Tímto způsobem lak opravíte a zjemníte.

Překvapivě jsou modré odstíny manikúry stejně vhodné pro vytvoření obrazu přísného úředníka, socialisty, sebevědomé krásy amladý charmer. Každá dívka ráda vyzkouší některý z těchto obrázků a design nehtů bude hrát v každé z nich svou důležitou roli. Podívejte se na naše fotografie s možnostmi modrého umění nail a vyberte si obrázek, ve kterém byste se chtěli objevit před svými přáteli a kolegy z práce.

Aby se modrá manikúra dostala pod modré šaty, není nutné chodit do drahého salonu nail art. Gradient design můžete udělat doma sám, a hladké přechody odstínů modré vám a vaší rodině slavnostní náladu.

Modrá barva na nehtech střední délky jistě přitáhne pozornost opačného pohlaví. S pomocí horního fixeru můžete snadno přenášet odraz městských světel na noční obloze v hluboké zimě. Přidejte brilantní lak na volný okraj nehtů - a budete mít rafinovanou verzi francouzské manikúry. Nezapomeňte, že manikúra na večerní šaty je nejlepší zvolit několik odstínů tmavších než šaty samotné.

Pokud máte rádi klidné pastelové barvy, dáváte přednost kancelářskému stylu oblečení a přísným šatům, proveďte manikúru pomocí matného laku. Luxusní a hluboký stín zdůrazní vaši sofistikovanost a styl.

Na našich fotografiích můžete jasně vidět, jak je modrý lak na nehty kombinován s jinými odstíny. Kombinace různých barev nikdy neztratí svou přitažlivost a ostrost. S pomocí vzorů a kreseb vytvoříte pro sebe individuální nehtové umění, které nebude jako ostatní.

Fialová a lila neyl-art

Pro zdobení nehtů často volte lila barvu nebo jeden z jeho odstínů. Fialová nebo fialová manikúra vypadá jemně a svěží. Vyberte si lehké šaty z fialové nebo levandulové barvy se vzorem květin a listů a doplňte ji lila nebo pearl manikúru s jasným vzorem.

Varianty francouzské manikúry jsou možné i za použití fialových a fialových odstínů. Chcete-li to, vezměte lak, pásku a zvýraznit volný okraj nehty indigo barvy, kreslení čáry šikmo. Pokud musíte jít na galavečer, přidejte k manikúre trochu drahokamu. Podívejte se, jak pestré a zajímavé možnosti pro nehty v odstínech fialové a fialové.

Tipy od návrhářů oděvů:

  1. Nelakujte nehty tak, aby odpovídaly oděvu nebo kostýmu. Nejlepší je zvolit barvu laku 2-3 tóny tmavší a bohatší.
  2. Použijte transparentní, zářivý nátěr, který dodá vašemu obrazu lesk.
  3. Pokud si vyberete šaty, které mají jinou barvu než barva manikúry, příslušenství by mělo odpovídat barvě vašeho nehtového umění.

Zajímavosti o modré:

  • pokud ve vašem oblečení a doplňcích dominuje modrá barva - to je znamení, že jste chytrý, zdrženlivý, trpělivý, nezávislý, ale často potřebujete srdečnou pozornost a pozornost;
  • modrá barva zpomaluje tep, normalizuje tlak, zmírňujenervový stres;
  • přírodní kameny modrých odstínů (topaz, lapis lazuli, safír a další) pomáhají zmírňovat stres, chránit před zbytečnými obavami a pomáhat při hledání míru;
  • pokud jste vystaveni častým výkyvům nálady, modrá vám pomůže soustředit se na důležité úkoly a cíle a učinit nezbytná rozhodnutí;
  • Světle modrý tón má pozitivní vliv na navázání přátelských vztahů, vznik vzájemného porozumění a přispívá k asimilaci informací. Proto se doporučuje využít v prostorách například jednání.
  • Pokud jste fanouškem modrých odstínů modré a chrpy, jste s největší pravděpodobností romantik a snílek, víte, že láska existuje, a také se snažte nepozorovaně v žádném podniku nepozorovat.

Líbilo se Vám naše fotografie? Pak, nepochybně, chcete vidět naši mistrovskou třídu na vytvoření bílé a modré manikúry se současným zimním vzorem. Zůstaňte krásní, milujte sebe a dosáhnete dokonalosti, potěšení a překvapení svých blízkých.