Shellac se třpytem stylově a po dlouhou dobu

Pokaždé, když se ženy dostanou na manikúru, čelí dvěma hlavním problémům: která manikúra si vybere tak, aby trvala déle než dva týdny a jak se design nebude nudit k nemožnosti. Pokud je čas a finanční příležitost každé dva týdny jít do salonu krásy, problém bude vyřešen sám. Pro ty, kteří nemají takovou možnost, by bylo nejlepším řešením koupit šelak s třpytkami a naučit se ho aplikovat doma. Kromě úsporného času a peněz na drahou proceduru poskytuje šelak doma další vážnou výhodu: je možné nahradit drahé přípravky pro péči o nehty cenově dostupnějšími. Ve skutečnosti to není tak těžké aplikovat šelak doma, bude nutné si pamatovat jen několik jednoduchých nuancí, které budou popsány v tomto článku.

Jak se liší šelak od běžného laku?

Šelak nebo gelový polštář je speciální nátěr, který umožňuje manikúru držet se mnohem déle, než je obvyklé. Díky unikátnímu povlaku není šelak poškrábaný a není vystaven životnímu prostředí. Aby se naučil, jak aplikovat šelak doma. To je k dispozici pro každou dívku, stačí si koupit speciální výrobky pro péči o nehty a být trpělivývzdělávací aktivity budou platit samy za sebe. Shellac, kromě udržení manikúry po dlouhou dobu v dobrém stavu, je také velmi užitečný pro nehtovou desku, která je zpevněna a stává se méně křehkou.

Nuance použití šelaku

Než začnete nanášet nátěr na nehty, je nutné pochopit sled činností, které budou provedeny. Chyba může vést k tomu, že povlak bude deformován a nebude se správně držet na nehtech. Samotný proces se skládá z následujících kroků: aplikace substrátu, aplikace šelaku samotného a fixačního přípravku. Je důležité poznamenat, že můžete dosáhnout odlišného světelného efektu jednoduše kombinací různých kombinací šelaku. Když jste se rozhodli pro barvu, další otázkou bude, kolik vrstev použít. Pokud zvolíte jednu vrstvu, bude odstín jemnější a dvě vrstvy poskytnou více syté barvy. Je také důležité udržovat nehty z olejů a krémů, pouze kapka látky může zcela snížit pozitivní účinek šelaku na nulu, takže byste neměli dát je na ruce, pokud máte v plánu použít šelak.

Příprava nehtů

\ t

Dokonce i nejpozoruhodnější šelak, který dokonale zapadá do vašeho šatníku, nebude skrývat otřepy, nerovné nehty a zarostlou kůžičku, proto se před použitím šelaku musíte starat o nehty. V první řadě je důležité zajistit, aby měly stejnou délku. Pak je třeba parní kůžičku a přesunout ji speciální stěrkou, a pokud použijete řezmanikúra, odstranit přebytečnou kůžičku speciální sekeru. Po tomto je nutné vyleštit nehtovou desku tak, aby byla trochu drsná, aby se gel lépe držel. Po broušení odstraňte prach a nechty ošetřete antibakteriálním roztokem.

Povlakování

Povlak se nanáší v několika krocích. Nejprve se na nehty aplikuje tzv. Hraniční gel, který je určen k odmašťování nehtové destičky. Je nutné aplikovat takové množství gelu, aby se nehty staly poněkud matně, ale ne příliš mastné, přítomnost mastného lesku může znamenat, že ohraničení je aplikováno s přebytkem. V tomto případě je lepší odstranit přebytečný gel speciálním souborem nebo jen mokrým ubrouskem.

V dalším kroku je nutné na nehty aplikovat průhledný gelový podklad. Nanáší se ve dvou stupních, v intervalech, kdy je nutné nehty sušit pod lampou. První doba sušení je 20-25 sekund, pak musí být nehty zakryty podstavcem gelu podruhé a znovu vysušeny do 10 sekund, poté co nehtová deska získá lesklý lesk, začneme aplikovat barevný nátěr. To se děje ve dvou stupních, zpočátku se na malé prsty aplikuje šelak, poté střídavě na každý prst, končící velkými prsty. Prsty druhé ruky se v tomto okamžiku ve lampě suší. Díky správnému sledu akcí se šelak nerozšíří a udržuje rovnoměrnou vrstvu.

Po vyplnění žádosti musíte kůžičku věnovat malou pozornost,který trpěl trochu v procesu kvůli skutečnosti, že manikúra byla provedena na suchém. Kůžička musí být ošetřena speciálním nástrojem pro kůžičku. Nejlepší je nekoupit si ji z rukou, ale jít do speciální lékárny. Poté můžete přidat lesk podle designu nebo nechat manikúru tak, jak je. Obyčejný šelak nemusí vypadat jako umělecké dílo, ale trvá dost dlouho.