Shellac se leskne. Jak aplikovat manikúru

Manikúra se jiskrami je vždy krásná a fascinující. Třpyt nehtů dokáže doplnit jakýkoli večerní pohled svým okouzlujícím třpytem, ​​nebo může být jen dokonalým doplňkem každodenního každodenního vzhledu s trochou zkroucení. Zkoušeli jsme si polštářek s glitrami, které se třpytí jednou, a proto již nechcete kupovat písek odděleně - třpytivé, barevné, třpytivé prachové nebo holografické nálepky.

Široká škála barev šelaku s přídavkem lesklého prachu vám umožní vybrat si jedinečný obraz pro každý případ a vypadat jasně a brilantně. Samozřejmě můžete použít jednoduchý šelak, bez třpytu a přidávat třpytky na něj odděleně během pečení povlaku. Výhodou této metody je, že můžete přidat potřebné množství jisker, které potřebujete, a že lesk barvy, který nejvíce jasně odráží vaši náladu v tuto chvíli.

Je důležité upozornit, že když používáte manikúru s třpytem, ​​měli byste si vybrat oblečení bez dodatečného lesku, protože přehřátí s leskem, riskujete, že pro ně budete mít chuť bez chuti.

Jak na toplatí

Technologie použití šelaku s přidáním flitrů je velmi jednoduchá, měli byste si pamatovat určitý algoritmus a vaše manikúra bude bezchybná. Ale použít takový nátěr, budete potřebovat určité vybavení: pilníky na nehty různých forem a zlomků, přírodní kartáče různých velikostí, UV lampa, kapalina pro odstranění lepivé vrstvy.

Aplikace gelového polštáře s třpytkami je velmi jednoduchá, dodržujte pravidla a budete úspěšní:

  • Před nanesením základního nátěru připravte kryt nehtu (odstraňte kůžičku a vyhladěte tvar nehtu pomocí pilníku na nehty. Ujistěte se, že jste odstranili mastnou vrstvu nehtu pomocí buffu);
  • naneste základní nátěr manikúry a důkladně osušte;
  • Po vyschnutí základní vrstvy naneste požadovanou barvu ve dvou vrstvách;
  • vysušte první vrstvu barevného nátěru a druhá vrstva by měla být lepkavá, vyndejte štětec a ponořte ji do třpytu, hladký pohyb třpytu na nehtu, dávejte pozor, abyste to nepřeháněli;
  • Po nanesení flitrů vrstvy důkladně osušte a naneste vrchní vrstvu.

Pokud jste si koupili polštářek na gely již s jiskrami, pak je váš úkol značně zjednodušen. Nebude těžké vybrat barvu nátěru pro jakoukoliv událost, ale design musí být důkladně promyšlen.

Možnosti manikúry. Třpyt Shellac

Varianty manikúry s použitím brilantního šelaku mohou být různé. Šelak můžete aplikovat jako samonosný nebo jako pomocný prostředekkomponenty v designu. Metody se mohou lišit:

- použití gelového polštáře jako nezávislého nátěru nevyžaduje speciální dovednosti, ale vyžaduje určitou přípravu nehtové desky: nejdříve se nehtová destička odmastí a odřízne lesklou vrstvu nehtu; potom se základní vrstva nanese a vysuší; po vysušení je základní vrstva potažena třpytkami v několika vrstvách a také vysušena; posledním krokem je nanesení transparentního transparentního nátěru bez lepivé vrstvy, což umožní další hladkost a lesk povlaku;

- nanesení glazury glitrem jako dekorativní design pro manikúru francouzského typu. Lesklá vrstva se aplikuje na bezbarvý základní nátěr na samém okraji, aby se vytvořil přirozený design nehtu a po vysušení se pokryje povrchovou vrstvou, pod gelem se mohou přidat kamínky, barevný písek nebo bujón;

- Pokud chcete udělat populární měsíční manikúru, s pomocí gelového polštáře s jiskrami, budete potřebovat speciální omezovače šablon. Po vložení šablon a vytvoření formuláře, po kterém je nátěr usušen, můžete použít další ozdobný jezdec nebo krajku k vytvoření jedinečného potahu s vaším designem.

- geometrická manikúra s pomocí gelového polštáře se třpytkami se může stát skutečným uměleckým dílem. Páska pro manikúru s kovovým efektem pomůže nejen odlišit barvy, ale také dát elegantní vzhled.

Je zajímavé číst: Jak střílet šelak?

Kombinujte šelak s jiskrami různých barev a dosáhněte jedinečného designu s gradientem.

Doporučujeme: Shellac pro léto, 42 fotografií

Co kombinovat s

Kombinace takového přírodního příslušenství, jako jsou vaše vlastní nehty, je nátěr se specifickou barvou šelaku velmi jednoduchý. Po experimentování s květinami pochopíte, která barva je vhodná pro jaký obraz ve vašem šatníku, a v budoucnu budete moci snadno realizovat všechny vaše nápady. Vyberte si manikúru v souladu s událostí nebo každodenním oblečením, ale nezapomeňte, že povlak na šelaku kazí nehtovou desku a neměli byste měnit manikúru každé dva týdny.

Na internetu existuje velké množství palet pro kombinaci barev, můžete si vybrat svůj jedinečný obraz podle barevné palety a dokončit svůj obraz velkolepou, brilantní manikúrou.

Foto

Další fotografie: šelak pro jaro 40 fotografií

Více fotografií:

  • Manikúra s šelakem, foto
  • Šelak pro nový rok, foto
  • Shellac lekce přizpůsobení, tipy a přizpůsobení
  • Matný šelak na fotografii