Šedá manikúra: potkáváme podzim

Léto prošlo se svými jasnými barvami a neomezenou veselostí svými bláznivými a vzrušujícími dobrodružstvími. Před námi. Ale to není důvod, proč se dostat do deprese a stěžovat si na život. Koneckonců, podzim je romantikou usínání přírody, to je čas podívat se dovnitř, cítit klid pod zvukem deště. Na krátkých podzimních večerech je tak nádherné sedět ve své oblíbené židli, pohodlně zabalené v teplé dece a popíjet horký čaj. Myslíme si, že ne, jen trváme na tom, že podzim je ten správný čas pro stylovou šedou manikúru. „Fi! - Možná se někdo bude hádat. „Šedá manikúra je tak nudná a banální!“ „Počkejte na závěry, odpovíme vám rozhodně. „Nyní můžeme snadno dokázat, že šedá manikúra je propastí příležitostí!“

Tak pojďme. Pro začátek, šedá má spoustu odstínů, a všechny z nich mohou být jistě použity v nail art. Obecně nesmíme zapomínat, že šedá se získá kombinací modré, zelené a červené. Jas odstínů se proto může měnit od černé po bílou. "Břidlice" je téměř černý odstín, jako moře, zmrazené před hroznou bouří. „Feldgrau“ (z německého „feldgrau“, šedé - pole) - zelená barva se v něm zjevuje zcela jasně. "Marengo" - lze popsat jako barvu tmavých mořských vln, tam jsou modré a zelené odstíny. Stín „ocel“ je také známý jako stříbrno-šedý. Odstín s romantickým názvem „říční perla“ je matná měkká záře,Můžete to dokonce nazvat jedním z odstínů bílé. Odstín „šedá holubice“ nese nejlehčí fialovou záři. Jak můžete vidět, šedá není vůbec nudná, jak se zdá na první pohled.

Relevantní a bezchybné

Šedá manikúra vyrobená v některém z výše uvedených odstínů je vhodná ve zcela odlišných životních situacích. Je v práci přísný obchodní oděv? Žádná otázka: s šedou manikúrou odpovídáte požadovanému stylu! Potřebuješ jít ven? Šedá manikúra jen zdůrazní nádheru vašich nádherných večerních šatů. Romantický den, obchodní jednání, kulturní akce - šedý lak na nehty vždy vypadá stylově a nikdo nebude mít žádné pochybnosti o vaší dokonalé chuti.

Mimochodem, šedá má další skvělou funkci. Tato barva je jako chameleon - "odrážejí" hlavní barvu vašeho oblečení. K nepochybným výhodám takové manikúry přidáme ještě jednu věc: ne každá žena se může pochlubit dokonalým tvarem nehtů. Existují barvy, které fungují jako zvětšovací sklo a zdůrazňují nedokonalosti nehtu a zaměřují se na něj. Gray je váš spolehlivý přítel a pomocník. Skryje to, co potřebujete skrýt a ukázat, co je obdivuhodné. S šedou manikúrou se vaše prsty budou jevit ladně a tvar nehtů bude závidět nejnáročnějším soupeřům.

Když použijete šedou barvu jako základní barvu nail art, najdete jeden zajímavý objev. Zjistíte, že šedá dokonale ladí s různými barvami, dokonce i sna první pohled nečekané. Nezáleží vůbec na tom, jaká bude délka a tvar nehtů, zda bude vaše manikúra matná nebo lesklá - jemné, vzdušné a zářivé kompozice na nehtech nenechají nikoho lhostejného.

Jeden zvědavý fakt je již dlouho znám: muži táhnou jako magnet k těm ženám, o které se musí starat, s nimiž se člověk opravdu cítí jako silný muž, skutečný rytíř. Pero s bezchybnou šedou manikúrou je ztělesněním ženské něhy, měkkosti, bezmocnosti. Člověk prostě musí stisknout takové pero v dlani, zahřát dech a ... A proč ne? Oblékněte si prsten na prstenu majitele super manikúry!

Šedá - barva spokojenosti

Je známo, že šedá barva a její odstíny se v 17. století staly nesmírně populární mezi dámami vysoké společnosti. Na dvorních plesech ženy módy zářily šaty z jemných šedých odstínů a jejich pánové jim sklonili hlavu v stříbrno-šedých parukách. Říká se, že je to popela - šedá barva francouzské královny Marie Antoinette označila začátek takové vášně pro šedou.

Pokud si vyberete pro svou manikúru šedou barvu, pak jste nepochybně velmi rozumná dívka. A mimochodem, velmi spolehlivý a zodpovědný. Ty jsou neutrální ve vztahu k životu, to znamená, že neškubáte, neváhejte, nepokoušejte se jít „ve spěchu“, nebudete bouři pevnosti a dokazovat svou sílu. Jste ztělesněním pravdy ženskosti aměkkost. Váš životní styl je měřený a bezpečný. Jasné, ale někdy pochybné dojmy - ne pro vás, pro to jste velmi opatrní. Spokojenost, pohodlí, mír - to je vaše životní krédo. Proto se setkávejte s nadcházejícím podzimem v pohodlí a klidu, v teple a pohodlí. A samozřejmě s nádhernou šedou manikúrou!