Scholl Gel vložky

Gelové vložky Scholl se objevily na trhu poměrně nedávno a získaly si popularitu mezi miliony lidí po celém světě. Jejich cena se pohybuje od 600 do 1 000 rublů, ale produkty opravdu pomáhají unaveným nohám?

Stélky Scholl: kdo je vynalezl, pro co jsou a jak jsou uspořádány

V nedávné době se na trhu objevily stélky Scholl, ale spotřebitelé již ocenili přednosti těchto výrobků

.

Abychom zjistili, zda je Scholl důvěryhodný, podívejme se na jeho historii.

Scholl je jméno Američana, který věnoval svůj život studiu anatomie a fyziologie lidských nohou.

Dr. William Mathias Scholl patentoval první stélku v roce 1904 a nazýval se Foot-Eazer. Značka Scholl se objevila o několik let později, kdy lékař založil společnost, která vyrábí nožní výrobky. Nyní Scholl prodává nejen boty, ale také deodoranty, pilníky na nehty, krémy, chrániče nohou, kompresní punčochy. Všechny produkty péče o nohy jsou založeny na výzkumu a vývoji.

Proč tyto vložky potřebujeme

Stélky Scholl jsou navrženy tak, aby vás ochránily před nepříjemnými pocity způsobenými nepříjemnými botami nebo unavenými nohami. Neodstraňují nemoc.pohybového aparátu, ale pomáhají předcházet jejich rozvoji. Společnost Scholl vyrábí výrobky pro všechny příležitosti: pro každodenní použití, pro sport, pro chůzi na podpatcích, pro stálé práce.

Jak jsou produkty

Dva typy gelu, které tvoří stélku, se liší stupněm tvrdosti. Pevnější části výrobku jsou zbarveny žlutě, slouží k podpoře nohou ve správné poloze. Modré prvky vložek jsou měkčí, při chůzi zjemňují rány nohou na zemi.

Je důležité, aby zóny s různou tvrdostí odpovídaly tvaru nohy.Výběr produktů, věnujte pozornost skutečnosti, že jsou muži a ženy. Mužské vložky byste neměli řezat na velikost ženských nohou nebo používat pro dospělé modely.

Odrůdy vložek do bot

\ t
 • GelActiv Každý den je vhodný pro cestování po městě na krátké vzdálenosti a relaxaci. Tento model není určen pro boty na cestě ven a tenisky. Používejte je s pohodlnou obuvi. Existují mužské a ženské verze vložek.

Stélky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního elastomeru s výplní v různých hustotách

.
 • Pokud jste běžec, aktivní nebo chodíte po městě, vyberte GelActiv Sport. Pro maximální pohodlí je kombinujte s teniskami. V prodeji jsou dva typy výrobků - mužské a ženské.

„SPORT“ by měl být napsán na obalu a stélce v oblasti paty

.
 • Pro osoby, které jsou nuceny, existuje různé zbožístát na nohou - GelActiv Work. Pokud je vaše zaměstnání spojeno s neustálým pohybem, měli byste se podívat na sportovní model. Jsou také rozděleny na muže a ženy.

Stélky jsou ideální pro pracovníky, kteří tráví neustále na nohou

.
 • Speciálně pro dámské boty vyvinuly čtyři typy výrobků: pro boty s plochou podešví (GelActiv Flat), s průměrným patem (GelActiv Everyday Heels), s vysokým podpatkem (GelActiv Extreme Heels), stejně jako pro otevřené boty a sandály (GelActiv Open) Boty).

Vložky do bot s vysokými podpatky mají pružné podložky

Stélky jsou pevně upevněny v botách a při intenzivním používání nevystupují a poskytují pohodlí při chůzi

Výhody a nevýhody gelových vložek Scholl

\ t

Recenze mnoha zákazníků ukazují, že gelové vložky Scholl mohou skutečně poskytnout pohodlí při chůzi, ale mají také své nevýhody. Co musíte být připraveni, nákup tohoto výrobku pro boty?

Mezi výhody patří:

 • Díky vložkám je každá obuv pohodlnější a bezpečnější. Noha se neklouzne a je udržována v přirozené poloze, kroky jsou znehodnoceny;
 • Materiál výrobků je trvanlivý, nevydrží se roky. Výrobce však stále doporučuje aktualizovat výrobek každých šest měsíců;
 • existují modely pro všechny příležitosti a pro všechny typy obuvi;
 • Stélky vypadají esteticky. Nebuďte znepokojeni jasnou žluto-modrou barvou těchto vložek! Horní část, otočená kv procesu ponožek z monofonní tkaniny. Výrobky, které jsou určeny pro modelářské a otevřené dámské boty, jsou vyrobeny z průhledného materiálu a nedotýkají se.

Méně nevýhod, ale stále jsou:

 • stélky mohou snížit velikost boty;
 • Pokud jste již vložili vložky do jednoho páru bot, nebude možné je odlupovat a převést na jinou botu;
 • Tyto výrobky jsou určeny pro zdravé lidi, nebudou vás šetřit od bolesti zad nebo nohou. Výrobce to opakovaně připomíná.

Nezaměňujte gel Scholl s ortopedickými vložkami! Pokud máte nemoci pohybového aparátu, potřebujete speciální vložky do bot, které vyhovují individuálnímu tvaru nohou.

Recenze

1. Při použití vložek Scholl v botách bez odpružení (letní obuv) není cítit žádný efekt. Stejný efekt je dán standardními měkkými stélkami, které jsou dodávány s botami. 2. Boty s absorpcí otřesů (tenisky) prostě nepotřebují Scholl vložky. 3. Dlouhodobě používáte-li stélky Scholl, kvůli nerovnoměrnému žlutému reliéfu pod stélkou, nohy začínají bolet. 4. Vysoká cena a řada nevýhod naznačují, že stélky Scholl nestojí za peníze, které by za ně zaplatily.

Stins

https://www.otzyvru.com/stelki-scholl-gelactiv-sport/review-316635

Únava v nohách po náročném dni se mi stala docela známou. Zkoušel jsem mnoho možností pro boty a vložky, ale nevšiml jsem si žádných významných rozdílů. PřítelkyněDoporučuje se koupit Scholl Gel Active s tím, že je dlouhodobě používá. Stélky objednané u oficiálního prodejce, aby nedošlo k falešné. Jejich cena je o něco vyšší než řada jiných řešení, ale doufal jsem, že se mi podaří dosáhnout vysoké efektivity. Musím říci, že plně splnily všechna očekávání. Bylo možné uvolnit nohy a cítit bezprecedentní lehkost. Budu je používat v budoucnu, vložky dokonale zachovají svůj tvar a nebudou během provozu deformovány.

Barbara

http://topotzyvy.ru/stelki-scholl-gel-active/

Je nyní stále obtížnější najít levné pohodlné boty, takže musíte najít cestu ven ze situací. V mém případě, moje boty byly hluboké, začal jsem si třít kost a protože nákup nové boty byl drahý, našel jsem cestu ven ve formě heliových vložek; o kterém píšu. Jen tak, aby moje boty neklouzaly dolů, mám boční oporu nohy tak rychle u stélky. Pravda, v mém případě nemohla udržet nohu ve správné pozici a boty se také zastavily. Možná, že hlavním důvodem pro to, co již stojí za to koupit vložky, je to, že pro boty s plochou podešví, to je dobré při tlumení úderů na patu, což může způsobit problémy s koleny i zády. A jsem si jistý, že je lepší investovat do vložek, než aby se po několika letech léčily klouby a záda. Po týdnu jsem letěla v teniskách, jako v pantoflích, pohodlně a pohodlně, nohy mi nebolí a záda také.

kostarev1992

https://otzovik.com/review_6623741.html

Tyto stélky jsem neměl rád! Přesvědčte se sami o reakci prodávajícího, bude se rychle snažit, budete je tlačit, chválit je! Zatím jste neměli čas přijít ke svým smyslům a pochopit, že nejste vůbec potřební.

Irina

http://otzov-mf.ru/stelki-shol-otzyvy/

Koupil jsem si tyto vložky znovu jako dárek pro boty své matky. V práci chodí hodně a nohy jí unavují v každé botě a já jsem si koupil její semišové boty a kotníkové boty s malým patem. Ale já jsem si přivlastnil vložky jako výsledek mého;) Nejsou žádné obrázky, omlouvám se. Nejdřív jsem rozbil obal a pak jsem si pomyslel. Tady je. Takže si myslím, že než roztrhnete balíček))) Začnu s cenou. Všude je to jiné, jako je tomu u těchto vložek. V on-line lékárnách, v běžných i na lamodách, se ceny značně liší. Máte-li spoustu bonusů od Sberbank, je lepší vzít v pravidelné lékárně, zaplatit až 50% nákladů, bude cent. Je-li sleva klienta na lamode, bude to rentabilní a tam. No, pokud nic z toho, pak jděte do lékárny.ru.

Na stélkách.

 1. Obal je velký. Vypadají jako ploutve;)))) Jako vždy existuje instrukce.
 2. Maminka má velikost 38 a mám 40 (to je práh stélky). Ale pořád jsem musel trochu odříznout prst, aby se vešly do bot. Všechno je snadno řezané, i když se báli zkazit stélku.
 3. Tato stélka je určena pro uzavřené boty na rovném povrchu nebo na malé patě. Pro extrémně vysoké (5 cm) - vložky výše.
 4. Stalo se tak, že jsem si objednal slipy na internetu a jeden z nich(vpravo) více a padl z nohou. Samozřejmě, že jsem byl hrozně rozrušený, ale pak jsem si vzpomněl na matčiny vložky! Vložky nejsou lepené, proto mohou být odstraněny nejméně milionkrát. Trochu jsem to zkrátil, klidně jsem ho vložil do pantoflí. Pokud obuv odstraní stélku, odstraňte ji. Pocit super! Slip-on seděl na nohy jako rukavice. Chůze je radost! Noha vůbec není unavená, nepohodlí.
 5. Jeden mínus je. Chodím v nich bez ponožky, jsou stále mírně otevřené. Stélka strašně špinavá. Je modrá a nahoře je už špinavé. To znamená, že někde bude nepohodlné sundat si boty.

Natalia Svetlova

http://irecommend.ru/content/otlichnye-stelki-razve-mozhet-byt-inache

Stélka Scholl má několik typů - pro tenisky a pracovní obuv, pro boty a baletní boty. Setkal jsem se takhle. Mám tyto vložky pro práci. V tomto případě se přijímá v teniskách. Ale nemůžu chodit po celý den v teniskách, chodím do běžných žabek a mám Schollovy vložky. Know-how, mé osobní, tak pohodlné pro mě. Kromě toho nejsou ani lepené, ale jednoduše se uvolňují a nikam neodlétají, někdy musíte trochu vyladit, ale většinou leží na jednom místě. A opravdu mi pomáhají stát celý den v práci. S nimi jsou nohy Scholla měkké, pohodlné a příjemné, šoková zátěž na chodidlech je výrazně snížena a v důsledku toho jsou nohy mnohem méně unavené.

Tato greta

https://otzovik.com/review_6294851.html

Stélky Scholl mohou být loajálním asistentem v boji proti únavě nohou. Ale před nákupem, přemýšlet o tom, jaké boty budete používat tyto produkty.