Šablony nehtů: zvládněte umění nehtového designu!

Schopnost vytvářet krásné kresby na nehtech je podobná skutečnému umění. Jak jednoduchá a elegantní práce manikérka, vytváří úžasný, jedinečný design! Zdá se, že tuto schopnost není možné naučit. Nicméně existuje způsob, který vám pomůže cítit se jako skutečný umělec. Chcete-li realizovat své nejdivočejší nápady, není třeba zvládat složité umění nail art, můžete použít speciální nehtové šablony, které vám pomohou vytvořit hladký a elegantní design, který nelze odlišit od toho, který byl vyroben v salonu.

Co je to šablona, ​​všichni víme z doby školy. Je to prázdný, což značně usnadňuje proces vytváření obrazu. Takové vzory našli uplatnění v manikúru.

Šablony pro návrh nehtů

Existuje mnoho typů šablon pro nail art, ale mohou být seskupeny do dvou velkých kategorií. První je obrobek na bázi lepidla; není to nic jiného než film, ve kterém se stříhají různé linie a vzory. Poté, co je upevněna na nehtové desce, jsou otvory šablony opatrně natřeny a po odstranění fólie na hřebíku zůstane hotový výkres. Šablony lepidel jsou široce používány, pokud potřebujete vytvořit sako,design měsíce, vzor geometrických čar, atd.

Druhým typem šablon, který umožňuje diverzifikovat typ měsíčku, je ražení. Standardní sada razítek se skládá z těsnění, škrabky a kovových diskových polotovarů. Metoda nanášení obrazu je velmi jednoduchá: je vyražena na nehet stejným způsobem, jakým je kmen nanesen na papír.

Šablony lepidel

Nejběžnější šablony na bázi lepidel, s nimiž si můžete vytvořit elegantní francouzskou nebo měsíční manikúru, jsou lineární šablony. Pomáhají dávat nehty elegantní a dobře upravený vzhled. Tyto šablony vypadají jako proužky s různými úhly, ale jsou zde také vzory prstence určené pro měsíční manikúru.

Vzorované šablony jsou nástrojem pro vytváření složitějších nelineárních obrazů na nehtech, jako jsou motýli, květiny atd. Představují hotovou aplikaci umístěnou na tenké papírové podložce. Pro aplikaci šablony stačí obrobek opatrně uvolnit. Hustě přiléhající k povrchu nehtu dává šanci, aniž by spěchala, natírat prázdnotu příjemnou barvou. Je nežádoucí používat kartáč, protože může zanechat ošklivé skvrny, houba je vhodná pro nanášení barvy nebo laku.

Jak vytvořit šablonu vlastníma rukama

Pokud nejsou k dispozici žádné zakoupené šablony, je snadné je vytvořit pomocí konstrukční pásky; také obvyklépapírová lepicí páska Nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, je řezat geometrické tvary z lepicího materiálu jejich umístěním na požadované nehty. Je to trochu těžší řezat vzory, nicméně, s určitými znalostmi a malým tréninkem, můžete se s tím vyrovnat.

Sticky Stencils: Klady a zápory

Nepochybnými výhodami lepicích šablon jsou jejich nízká cena a snadné použití. Jejich šikovná aplikace vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků. Co se týče minusů, je to jen jeden - někdy získaný výsledek nesplňuje očekávání. Zvláště často se to děje těm, kteří dělají své první kroky v designu nehtů. Konkrétněji, při odlupování vzoru se lak často rozmazává. Kromě toho je důležité správně určit tloušťku naneseného povlaku a tato dovednost se zpravidla dodává se zkušenostmi.

Výhody a nevýhody šablon disků

Šablony disku vypadají mnohem výhodněji než slepé mezery z několika důvodů:

  • Vynikající účinek. Výkresy vytvořené pomocí diskových šablon vypadají velmi originálně a originálně; Některá z těchto skladeb nemůže být provedena každým z nejlepších mistrů.
  • Výsledky vaší práce mohou být viděny velmi rychle - do jisté míry, pro některé designové a designové dovednosti to trvá asi 5-10 minut Zdá se však, že se zdá, že bez jakýchkoli prostředků pro praktikování manikur existuje několik nedostatků:
  • Vysoká hodnota.Cenová kvalita sady oficiálního výrobce začíná od 1000 rub.
  • Potřeba použití speciálních nátěrových hmot, jejichž účinek vzniká tímto účinkem, je stimulována laky na akrylové bázi.
  • Není povoleno provádět provoz razicích šacht. Pro nováčka by člověk získal první výsledek z prvního pokusu - nějaký čas by musel vynaložit na získání speciálních dovedností.

Výsledek použití odlupování však přesahuje jeho negativní stránky. Obecně lze říci, že šablon disku je mnohem lepší než lepicí. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob nehtů, přejeme Vám mnoho úspěchů a vynikajících výsledků.