Rysy realizace a výběr manikúry leoparda

Zvířecí tisk vždy přitahoval oko člověka. Není divu, že mnozí designéři používají barvu zvířat ve svých sbírkách oděvů a obuvi. Nejčastěji jsou zdobeny krásnými leopardími skvrnami.

Tento výkres nikdy neztratí svůj význam a nevyjde z módy. Vypadá dobře nejen na oblečení a doplňcích, ale i na dámských prstech.

Souhlasím, že ne každá dívka se rozhodne o křičícím oblečení, ale určitě jí nic nezastaví v tom, aby se alespoň jednou pokusila o leopardí manikúru, která vás jistě zvýrazní a bude vhodná jak pro kancelář, tak pro party v různých barvách.

Tato manikúra je sexy, vzdorně přitažlivá a nenapodobitelná. Může být vyroben ve stylu francouzského, čtvercového nebo kulatého nehtu. Výběr manikúry "bunda", nejprve udělat obvyklou francouzskou manikúru. A skvrny se aplikují buď úhlopříčně, v rohu hřebu, nebo na hraně, kde byl předtím aplikován bílý lak.

Výběr leopardí manikúry je lepší opustit oblečení se zvířecími ozdobami. Bude lepší zdůraznit vzhled pomocí detailu leoparda, například kabelky nebo rámu brýlí. Šátek s dravými skvrnami ještě více stylizuje celý obraz. Pod leopardí manikúrou je správné zvolit si bižuterii, která není jasná, bez honosných kamenů a květin.

Při provádění této manikúry je lepší brát neutrální barvy světlých béžových odstínů pro hlavní laky a samotné skvrny mohou být jasné a honosné, nebo pastelové a klidné, můžete je obarvit: zeleně,růžová, modrá, fialová, oranžová - otázka chuti a šance Pokud máte rádi extravagantnější variantu, můžete si jako základ vzít neonový lak.

Pro kancelář jsou vhodnější pastelové barvy s nezřetelným vzorem. Přechodný design nehtů si zaslouží zvláštní pozornost, na pozadí leopardí manikúra vypadá obzvláště působivě.

Leopardská manikúra se stala obzvláště důležitou v posledních letech, není to neobvyklé vidět to mezi celebritami. To dává obraz predace a jasnou individualitu.

Některým se zdá, že úkol aplikovat skvrny na nehty je příliš komplikovaný, ale ve skutečnosti stojí za to „naplnit“ ruku a nebude vám to dlouho trvat.

Chcete-li, aby vaše nehty ve stylu leoparda doma, použijte jednu ze tří technik. Před nanesením laku proveďte hygienickou manikúru vašich per. Může to být hardware, klasický, evropský - záleží na vašich preferencích. Takže přistupujeme přímo k realizaci manikúry leoparda.

Číslo metody 1. Lisování nehtů

Budete potřebovat základní lak a 2 barevné laky. Stejně jako sada pro razítkování, která zahrnuje: razítko, klišé a barvy (nebo tlusté laky).

Proto přistoupíme k realizaci plánu.

Nejdříve přikryjte hřebíky průhlednou základnou a poté barvoulak, který bude sloužit jako podklad pro manikúru.

Poté na klišé vyberte vzor „Leopard“. Naneste na něj tlustou vrstvu barevného laku nebo laku, škrabku odstraňte z disku všechny zbytečné.

Pečlivě provádíme klišé a přeneseme vzor přímo na hřebík.

Čekáme na zaschnutí vrstvy laku a zakrytí nehtů fixačním lakem, aby vás krásná a neobvyklá manikúra potěšila déle.

Tento způsob provádění leopardí manikúry není poměrně obtížný a je vhodný pro začátečníky.

Číslo metody 2. Samolepky MINX

Pro tuto práci budete potřebovat: pilník na nehty, sadu samolepek MINX se vzorem „Leopard“ a oranžovou tyč.

Mnoho hollywoodských hvězd používá samolepky MINX, jsou vhodné k použití a výběr kreseb, vzorů, barev a textur je ohromující!

Pro tento typ manikúry jsou nezbytné ploché a hladké nehty.

Pečlivě odmastěte nehty odstraňovačem nehtů bez acetonu, na nehet naneste předehřátou samolepicí nálepku a vyhladěte ji oranžovou tyčinkou. Nálepka by měla být dokonale plochá, povrch by měl být hladký, bez bublin. Odstraňte ochranný povlak. Nůžky na nehty rozřezají kousek filmu podél linie nehtu a zpracovávají hranu pilníkem na nehty.

Všechny hřebíky můžete zakrýt čirým lakem nahoře, což dále upevní nálepky MINX na nehty. Taková manikúra potěšíMáte až 2 týdny, bez krycího laku, minx-manikúra netrvá dlouho, je poměrně zranitelná. Tato metoda leopardí manikúry je poměrně rychlá a snadno proveditelná. Ale bez praxe, proces může být zpožděn, být připraven strávit dostatek času na manikúru.

Číslo metody 3. Kreslení štětcem

Nebo s pravidelnou jehlou by párátko dobře fungovalo. Zde budete potřebovat: základní nátěr, dva barevné laky a jednu černou. Pro kreslení obrázku můžete použít speciální manikúru nebo jehlu.

Po zaschnutí naneste základní nátěr ve dvou vrstvách. Po úplném vysušení hlavního laku štětcem naneste skvrny jiné barvy chaotickým způsobem. Snažte se je vytvořit jedním dotekem a také velmi hustou.

Nenechte se odradit, pokud se skvrny neobjeví ani v případě, že to nebude pokazit výkres vůbec. Čekáme, až uschnou. Pak položte jehlu na tyto skvrny, měla by být přerušovaná. Přidejte jen černé tečky pro větší podobnost s barvou leoparda. Čekáme, až naše kresba vyschne a naneseme vrchní lak. Opatrně osušte nehty.

Tuto metodu lze zjednodušit nakreslením blotů stejné barvy a po vysušení dáme do větších bloků menší skvrny.

Vyberte si jakoukoliv metodu, můžete experimentovat s barvami laků, velikostí a tvarem "skvrn", můžete malovat jeden nebo více nehtů a zbytek nechat monochromatický. Nyní je velmi důležité používatmatné laky, skvrny mohou být také matné, a můžete si vybrat s lesklým lakem.

Uvolněte svou představivost a proveďte nejodvážnější nápady s pomocí trendové leopardí manikúry!