Růžový šelak, fotografie a příklady

Elegantní manikúra je základním obrazem každé stylové ženy. Manikúra na našich rukou může hodně vyprávět o sobě ao našem životě, proto byste si neměli nechat ujít tento okamžik a ignorovat význam, který hraje v našem životě. Kromě toho, že taková manikúra vyžaduje od nás určité množství trpělivosti a času, je pro nás také důležité, aby na našich nehtech trvala tak dlouho, jak je to jen možné, a zároveň nejsme omezeni v našem životě a nejrůznějších problémech. Každý z nás vaří hodně, často přicházíme do styku s vodou, sportujeme a řídíme domácnost.

Souhlasíte, že se jedná o skutečný test na nehty na nehtech. Vytváření této umělecké dovolené ve vlastních rukou si proto každý z nás přeje, aby vydržel co nejdéle. Všechny výše uvedené události vedou k tomu, že lak praskne, loupe, mouchy, i když používáme techniku ​​utěsnění nehtu nebo různých ochranných nátěrů. V uplynulých letech bylo v oblasti krásy vynalezeno mnoho věcí, které chrání krásné dámy před těmito neštěstími a poruchami. Veškeré úsilí bylo zaměřeno na vytvoření trvalé a dlouhotrvající manikúry. Po nich byly akrylové nehty - nahromadění helia.

Nedávno jsme byli s novinkou spokojeni - šelakem. Ve skutečnosti, tento gel a lak v jedné láhvi a jeho nepopiratelnou výhodou je, že nezvyšujete nehty, ale aplikujete nátěr, který může trvat dlouhou dobu a zároveň posiluje vaše vlastní nehty. MódníNude styl trendy přinášejí do naší pozornosti obrovské množství pastelových a kožních barev, vůdce, mezi nimiž je růžový šelak. Výběr správného odstínu můžete být hvězdou večera a doplnit váš každodenní styl, včetně pracovníka.

V posledních letech se šelak ujal vedoucí pozice v proceduře nehtů a úspěšně odsunul takovou škodlivou, časově náročnou zástavbu. Shellac je dekorativní nátěr s velkým množstvím výhod, pokud jde o výhody, trvanlivost (až tři týdny) a je křížkem mezi gelem na nehty a nejběžnějším lakem. Zároveň kombinuje všechny nejlepší vlastnosti obou těchto výrobků, protože je extrémně trvanlivý jako gel a není nižší než jeho trvanlivost, zatímco se snadno nanáší štětcem jako běžný lak a má stejnou světlou a pestrou paletu barev a odstínů. Šelak je velmi uměleckým výrazem, může být jak matný, tak lesklý, můžete na něj kreslit a na něj můžete nalepit různé materiály a dekor. Díky svým výjimečným vlastnostem vám umožní aktualizovat svou manikúru, aniž byste trávili čas na novém a vypadali perfektně v kterýkoliv den a v jakékoli situaci.

Mezi zřejmé výhody šelaku patří:

 • vám umožňuje pěstovat si vlastní nehty
 • relevantní pro hřebíky jakékoliv délky
 • \ t
 • je trvanlivý
 • velmi odolný vůčiagresivní, imunní vůči domácím chemikáliím
 • má lesklý lesklý lesk, který časem nezanechává skvrny
 • Neomezené barevné palety a odstíny
 • řeší všechny hlavní problémy: nejen chrání nehtovou desku před mechanickým poškozením, ale také ji posiluje
 • Šelak pedikúra umožňuje opakovat postup nejdříve o 4-5 týdnů později
 • .
 • tlumící účinek zabraňuje rozbití nehtu, i když jej ohnete
 • se používá jako běžný lak a nemusíte odřezávat nehty, šetří čas a úsilí
 • lze snadno odstranit namočením na krátkou dobu, nemá silný chemický zápach
 • je naprosto hypoalergenní a neobsahuje škodlivé chemikálie, včetně pryskyřic
 • .
 • spolehlivě schne a zaručí do dvou minut ultrafialovou lampou
 • \ t

Jak používat růžový šelak?

Výjimečně jedinečné vlastnosti tohoto nátěru umožňují ztělesnit jakoukoli odvážnou fantazii nebo realizovat svou vlastní vizi stylu, vytvořit různorodou manikúru, včetně takové populární a vždy aktuální francouzštiny. Chcete-li si vyrobit vlastní klasickou francouzskou manikúru sami: základní a vrchní kryt, odmašťovací kapalina na nehty po ošetření, speciální brusný soubor pro mytí špičky nehtové desky, utěrky bez chlupů, dvě barvy šelaku (šelak růžový a bílý), speciální UV lampa, kartáče.

Hřebíková destička s dříve odstraněnou kutikulou bez použití agresivních chemikálií by měla být vyleštěna speciálním souborem, poté odmastěna pomocí hadříků bez chlupů a speciální kapaliny. Je bezpodmínečně nutné použít hadřík, který nepouští vlákna, protože villi, které mohou zůstat, mohou zničit vaši manikúru.

Pak odvážně naneste základní nátěr, který také schne pod lampou na minutu. Snažte se aplikovat všechny nátěry co nejblíže hranám nehtu a vyhnout se kontaktu s pokožkou. Pak musíte zpracovat a utěsnit volný okraj nehtu. Poté naneste hlavní barvu a sušte ji pod lampou po dobu dvou minut. Pak budete muset malovat čáru úsměvu a sušit nehty další dvě minuty. Po nanesení a usušení všech vrstev naneste vrchní nátěr a sušte po dobu dvou minut. Vaše perfektní francouzská manikúra je připravena, jediné, co vám zbývá, je vzít olej a navlhčit kůžičku.