Romantické srdce - zajímavý nápad na manikúru

Jste šíleně zamilovaní do stylových tisků nejen na oblečení, v interiéru, ale i na nehty? V tomto případě budou barevné a nekomplikované vzory v podobě jasných srdcí nádhernou základnou a jasným doplňkem pro ženskou a jemnou manikúru! Myslíte si, že romantické srdce na nehtech je relevantní pouze pro Valentýna? Ale oni to netušili. Stylová manikúra s malovanými srdíčky vhodná pro téměř každou událost. Kromě toho vám vždy dodá zvláštní ženskost a učiní z vás ještě romantičtější. Tento článek vám pomůže dozvědět se zajímavá tajemství, díky kterému si každý může různými způsoby kreslit různé vzory na nehtech a vytvořit během několika minut jasnou manikúru.

Nakreslit srdce je snadné

Chcete-li vytvořit jedinečnou manikúru, nepotřebujete mnoho času a úsilí. Vytvořit jasný design a kreslit srdce na nehty je poměrně jednoduché. Nemusíte se naučit kreslit! Vše, co potřebujete, je:

 • dva laky různých barev;
 • Zcela obyčejné párátko;
 • Nebo tečky.

Takže, kde začít a jak aplikovat lak? O tom se můžete dozvědět podrobnějšími pokyny.který je uveden níže.

Chcete-li vytvořit jasnou manikúru se stylovým vzorem, který potřebujete:

 1. Naneste první nátěr základní barvy na nehtovou desku a vyčkejte několik minut, dokud nebude zcela suchá. Pokud je váš lak tekutý a nelíbí se vám první vrstva, v tomto případě můžete bezpečně aplikovat druhou vrstvu laku.
 2. A nyní začíná proces tvořivosti a kreslení! Pro tuto fázi budete potřebovat tečky. Nicméně, pokud ne, nebojte se. Přijdete na pomoc běžného párátka, které se s takovou prací nebude vyrovnávat horší než profesionální nástroj pro nehty.
 3. Ponořte špičku párátka do laku druhou barvou.
 4. Na měsíčku si vyberte místo pro budoucí srdce a dejte tam dvě malé tečky pomocí párátka, jehož hrot, který jste předtím ponořili do laku. Body jsou hlavním základem vašeho budoucího vzoru.
 5. Nyní připojte spodní část ve tvaru malého trojúhelníku.

Váš výkres je připraven! Nyní jste se naučili kreslit hladké a stylové srdce na nehtech během několika vteřin. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že konečný výsledek bude zcela záviset na vás a vaší fantazii. A pokud plně nerozumíte celé technice provádění takového vzoru, v tomto případě můžete celý proces opakovat pouhým pohledem na fotografie, které jsou uvedeny níže.

Vytvoření šablony pomocí šablony

Úhledné a rovné kresleníSrdce odděleně - je to pro tebe velmi nudné a ne vždy máte dostatek vytrvalosti a trpělivosti, abyste práci dali do konce? V tomto případě je to nejen možné, ale je také nezbytné zjednodušit proces vytváření nepřekonatelné manikúry. V tomto úkolu vám pomůže obvyklá šablona, ​​kterou lze zakoupit nebo vyrobit samostatně. Chcete-li vytvořit šablonu, budete potřebovat papírovou pásku, ze které můžete řezat širokou škálu šablon, včetně malých vzorů a velkých srdcí. Vytvořte šablony a experimenty, vytvořte opravdu nezapomenutelné a jasné nápady pro stylovou manikúru.

Po dokončení všech přípravných kroků můžete přistoupit k základnímu procesu vytváření manikúry. Zde se vše odehrává velmi jednoduše a rychle, od vás odnáší jen 10 minut volného času.

 1. Nejprve vyberte první barvu, která bude hlavní součástí vaší manikúry, a aplikujte ji tenkou koulí na nehtovou desku. Nyní počkejte pár minut, než uschne.
 2. Dalším krokem je výběr vhodné šablony. Je nutné ji jemně upevnit na hřebík a natřít na všechen volný prostor lakem s jinou barvou.
 3. Nyní odstraňte šablonu a naneste fixační prostředek s tenkou vrstvou.

K řešení této techniky můžete navíc zobrazit fotografie, které jsou uvedeny níže.

Stylový nehtový model s nálepkami

Už jste vyzkoušeli všechny druhy možností, jak kreslit obyčejné a malé srdce, ale vaše úsilí nebylo v žádném případě úspěšné? V tomto případě je nejlepší zlikvidovat myšlenku lakování laku a jednoduše přejít na zjednodušenou verzi. Zde přijde na pomoc speciální nálepky s barevnými vzory, které lze snadno zakoupit v obchodě. Věřte mi, s takovými samolepkami vás manikúra nejen potěší každou minutu, ale také přitáhne pozornost každého kolem vás. Volba s nálepkami pro nehtové umění bude vyhovovat téměř každé dívce, zejména bude užitečná pro toho, kdo chce být vždy na vrcholu a dobýt vše svou vlastní krásou.

Pro vytvoření manikúry se speciálními nálepkami budete muset provést dva jednoduché kroky:

 1. Nejprve naneste první barevný lak na nehtovou desku a nechte uschnout.
 2. Nyní nalepte vybrané nálepky na hřebík.

To je všechno! Takové umění nail s roztomilými samolepkami a originálními srdci nejenže oživí vaši manikúru, ale dá jí také určitou romantiku a vzdušnost.

Romantické plátky Fimo

Už jste někdy slyšeli o fimo? Fimo jsou speciální figurky z polymerové hlíny. S jejich pomocí můžete snadno vytvořit nejúžasnější a originální kresby na vlastních nehtech.

V dnešní době mnoho kreativních dívek raději vytváří stylovou manikúru s Fimo, protože to je nejnovější módní trend. Fimo vzory mohou býtvyrobené z různých velikostí, tvarů a barev, takže si můžete vytvořit vlastní manikúru, můžete si být jisti, že bude originální a jedinečná.

Nejlepší nápady na manikúru se srdíčky

Už jste se dozvěděli o nejoblíbenějších metodách, které pomáhají vytvářet stylové, jasné a jedinečné nail art. Vyberte si možnost, která se vám líbí nejvíce, a začněte experimentovat s krásnými srdíčky a originálními vzory.