Ricinový olej na obočí a řasách

Obočí a řasy nejsou jen ozdobou naší tváře, ale také nezbytným mechanismem na ochranu očí před vnějšími faktory (špína, prach, vlhkost). Zpravidla jim nevěnujeme dostatek pozornosti, dokud nenastanou problémy, jako je ztráta a pomalý růst. I když vám obočí a řasy vyhovují, nezapomeňte na jejich každodenní péči.

Užitečné vlastnosti ricinového oleje pro obočí a řasy

Ricinový olej je rostlinný produkt pocházející z ricinového oleje obsahující následující mastné kyseliny:

 • kyselina ricinolejová;
 • linoleová;
 • dlaň;
 • olejová.

Výrobek obsahuje celkem více než 10 druhů mastných kyselin. Díky těmto látkám má následující příznivé vlastnosti pro obočí a řasy:

 • podporuje rychlý růst;
 • má uklidňující účinek;
 • chrání před vnějšími vlivy;
 • zvlhčuje pokožku;
 • obnovuje žárovky.

Tento prostředek nápravy jemně ovlivňuje pokožku a vlasymůže být použit pro prevenci problémů.Olej má velmi viskózní konzistenci, což zjednodušuje proces nanášení na ošetřené plochy.

Ricinový olej má hustou konzistenci

.

Uplatnění přípravy obočí

Ricinový olej může nejen stimulovat růst obočí, ale také se zbavit tetování.Navzdory několika oblastem dopadu je princip používání univerzální a poměrně jednoduchý:

 1. Obočí musí být odstraněno z make-upu a ošetřeno tonikem.
 2. Navlhčete vatový tampon v ricinovém oleji a aplikujte na obočí.
 3. Činidlo nechte přes noc.
 4. Ráno si umyjte obličej pomocí běžných kosmetických přípravků.

Pro dosažení tohoto účinku by měl být postup prováděn každý den po dobu nejméně jednoho měsíce.Pro některé se toto období bude jevit jako obrovské, ale ve skutečnosti strávit 5 minut denně na jednoduchých manipulacích si nevšimnete, jak čas letí.

Po použití ricinového oleje se obočí stává znatelně silnějším

.

Jak odstranit tetování

\ t

S pomocí ricinového oleje můžete tetování odstranit. Je zde možnost, že barva nebude úplně vybledlá, ale určitě bude mnohem lehčí. Kromě toho, v procesu použití tetování, přírodní vlasy se téměř bezbarvé, a po odstranění barvy, obočí nejsou viditelné.Ricinový olej spolu s očištěním pokožky aktivuje vlasové folikuly, což má za následek o měsíc později obočí.přirozená tmavá barva.

Pokud chcete tetování odstranit, musí uplynout nejméně 14 dní od okamžiku jeho podání.

Ricinový olej účinně odstraňuje tetování obočí

Zlepšování zdraví ropy

Pro zvýšení účinku a přínosu ricinového oleje použijte pomocné látky:

 • přidat výběr oliv, broskve, rakytníku, lopuchu nebo mandlového oleje v poměru 1: 1 s ricinovým olejem. Doporučuje se připravit směs na 1 porci tak, aby oleje nestály v jedné lahvi. Pokud je to žádoucí, smíchejte 3 nebo více olejů, ale nezapomeňte, že pak se sníží koncentrace ricinového oleje;
 • je možné zlepšit vlasové folikuly a kůži obočí, pokud k výrobku přidáte 2-3 kapky vitamínů A a E;
 • pro hlubokou výživu, můžete použít masku, která zahrnuje: med, žloutek a ricinový olej ve stejném poměru. Tato směs je dostatečná pro udržení pokožky po dobu až tří hodin;
 • Pokud jste zakoupili hotovou masku na obočí, můžete její regenerační vlastnosti zlepšit přidáním lžičky oleje;
 • pro účinnější odstranění permanentního make-upu na olej, přidejte tinkturu měsíčku v poměru 1: 1. Nenechte směs v očích, může způsobit vážné podráždění a dokonce i popáleniny.

Video: ricinový olej pro růst obočí

Metody aplikace ricinového oleje na řasy

\ t

Existuje mnoho prostředků pro růst řas, z nichž každá s velkým úspěchem může nahradit běžný ricinový olej. NicméněCastorca je nejúčinnějším a nejpopulárnějším aktivátorem růstu, jehož úspěch je dán jeho přirozeným složením, nízkými náklady a rozšířeným výskytem (výrobek lze zakoupit v každé lékárně).

Pro snadné použití můžete vzít hadičku ze staré kostry, dobře ji opláchnout, osušit, pak nalijte výrobek a naneste štětcem po celé délce.

Výrobek lze použít v čisté formě takto:

 1. Odstraňte make-up z řas, omyjte teplou vodou a nechte uschnout.
 2. Pár hodin před spaním aplikujte olej po celé délce řas (jako obvykle použijte řasenku). Nedovolte, aby se produkt dostal do očí, mohlo by to způsobit podráždění. Takový výsledek je možný, pokud je kartáč velmi mastný.
 3. Při spaní odstraňte přebytečný olej suchým hadříkem.
 4. Nechte stát přes noc.
 5. Ráno se umyjte s použitím známé čistící kosmetiky.

Je nutné postup opakovat každý den nejméně jeden měsíc, možná i déle.V důsledku toho si všimnete, že řasy jsou mnohem silnější a delší.

Ricinový olej činí řasy mnohem silnější a delší

Účinek oleje lze zvýšit pomocí přídavných komponent:

 • aby se zabránilo časté ztrátě řas, přidejte do oleje 2-3 kapky vitamínů A a E;
 • řasy jsou také podporovány lopuchem nebo olivovým olejem. Musíte je přidat ve stejném poměru s kolečkem;
 • poskytnout výživu pro cibule a víčka jako celek umožní aloe šťávy (proporce započítávat dov závislosti na požadované tloušťce směsi);
 • pro urychlení růstu lze jako další složku použít mandlový olej (v poměru 1: 1);
 • směs ricinového oleje, měsíčku a heřmánkového etheru (2: 2: 1) zlepší strukturu řas, učiní je hustší;
 • můžete přidávat olej jako účinnou látku do konečného přípravku pro růst řas. Dostatek kapek po 1 porci.

Nápravný prostředek bude lépe absorbován, pokud se předehřeje ve vodní lázni na teplotu 36–38oC.

Video: Jak pěstovat nádherné řasy doma

Kontraindikace

Ricinový olej není silným alergenem.Je vhodný pro téměř všechny, s výjimkou individuální intolerance jednotlivých složek (mastných kyselin), což je v praxi poměrně vzácné. Chcete-li zjistit, zda je tento produkt pro vás vhodný, naneste malé množství na vnitřní stranu zápěstí a nechte jej 15 minut. Pokud jste na kůži nenalezli žádné reakce, můžete výrobek bezpečně používat.

Recenze zkoušeček

Ricinový olej má jeden velmi nepříjemný rys - poprvé, kdy se jeho oči strašně zvětšují. To je důvod, proč je poprvé lepší aplikovat velmi málo oleje a pouze na špičkách řas. Osobně bych doporučil začít v pátek večer, pokud v sobotu a v neděli nejsi v práci. Je pravděpodobné, že v sobotu ráno, bez ohledu na to, jak těžké se snažíte dostat olej na kůži, budete se stále probouzetoteklé oči. Ale nebojte se, projde večeří. Večeru aplikujte lépe na čisté řasy a chodte s olejem, dokud nebudete připraveni jít spát. Než půjdete spát, je lepší se umýt - pokud jste v práci, nebo když olej umyjete ubrouskem - pokud jste doma. V těch dnech, kdy jste doma - chodte s olejem na řasy po celou dobu, jako já. Po 2–3 dnech jsem si na olej zvykl a už ne bobtnal. Teď jsem začal používat olej přímo na kořeny řas! Nemilosrdně jsem naplnil řasy olejem pomocí řasenky. Udělal jsem to celý den, když jsem byl doma, nepoužíval jsem řasenku. Žádný drahý nástroj pro růst řas nepovede k takovým výsledkům!

anastesia91_IRec

http://irecommend.ru/content/devochki-khvatit-narashchivat-resnitsy-posmotrite-kakie-mogut-byt-resnitsy-posle-kastorovogo

V dubnu letošního roku jsem se rozhodl opravit obočí v salonu. Dříve jsem to udělal sám. Ale chtěl jsem jít do salonu. Nevím, jaký je to mistr, ale v tom okamžiku mi zničila tlusté obočí. Zbývající "řetězce". Přišel jsem domů a chtěl jsem plakat. Protože vím, že je nyní těžké je pěstovat. Možná, že pro někoho a normální takové obočí, ale já se mi nelíbí vůbec! Obecně jsem se rozhodl pěstovat všechny známé ricinový olej. A užil si každý den před spaním. Dej to vatovým tamponem. Výsledek nebyl příliš dlouhý. Samozřejmě, během vyrůstání jsem je trochu opravil, odstranil chlupy lehce od dna a na můstku nosu.

Karamelka96

http://irecommend.ru/content/kak-ya-otrastila-brovi-posle-neudachnoi-korrektsii-foto-rezultata

Používám profesionální oleje pro obnovu vlasů, ale pro růst obočí a řas, to, co potřebujeme, je ricinový olej! Když se řasy stanou bez života, aplikujte olej denně, o týden méně často, aplikujte vatový tampon pouze na špičkách horních a dolních řas, obočí, samozřejmě, zcela zakryjte tenkou vrstvou, po několika dnech se řasenka zhušťuje a řasenka se aplikuje lépe. Brovi také zesílí po použití a zdá se mi, že jsou tmavší. Chytne bublinu po dlouhou dobu, cena je více než příjemná. Lidové léky před zbytkem.

Pattaya

http://irecommend.ru/content/universalnoe-maslo-9

Ricinový olej překonává všechny záznamy z hlediska poměru ceny a kvality. Nelze si všimnout jednoduchosti jeho použití, aby bylo dosaženo viditelného efektu, stačí strávit více než 10 minut denně. Používáte-li nástroj pravidelně, můžete obočí a řasy několikrát silnější a delší, stejně jako zvýšit jejich hustotu (vlasy budou silnější a silnější) a posílit vlasové folikuly.