Řez nehty ve dne

Čisté, dobře udržované nehty jsou důležitým aspektem moderního vzhledu člověka. Proto je dnes manikúra tak oblíbená nejen mezi ženami, ale i mezi muži. A pokud není žádná finanční příležitost navštívit kosmetický salon, pak se ženy a muži snaží věnovat náležitou pozornost nehtům doma. Ale přemýšlíme o tom, jak důležité je řezat nehty v určitý den v týdnu. Ve většině případů s největší pravděpodobností ne. Podívejme se, proč je to tak důležité, a jak obecně může řezání nehtů ovlivnit život?

Je známo, že naše nehty jsou zdrojem energie lidského těla. Právě tato část těla nese tok informací o našem zdravotním stavu, nejen fyzickém, ale i morálním. Proto existuje mnoho přesvědčení spojených s řezáním nehtů. Je důležité se o ně starat v určité dny v týdnu, v závislosti na tom, co chcete vnést do svého života.

Pondělí

Jedná se o první den v týdnu, který zajišťuje intenzivní činnost. Rozhodnete-li se tento den, že si necháte své nehty v pořádku, nebudete litovat. Tak se zbavíte negativní energie, která se nahromadila ve vaší auře.

Během manikúry vás opustí špatné myšlenky, smutek, touha a obsedantní myšlenky. V důsledku toho získáte silný energetický náboj a budete cítit prudký nárůst síly a vaše nálada a celková morálka se výrazně zlepší.

Úterý

Tento den je obvykles důležitými záležitostmi, které vyžadují osobu s maximální koncentrací. Proto si v úterý můžete stříhat nehty, abyste dosáhli lepšího soustředění pozornosti, programujte se z problémů, drby a lidské závisti. Kromě toho, tento den je ideální pro řezání těch, kteří často mají bolesti hlavy a špatnou náladu. To je věřil, že manikúra, která se konala v úterý, pomůže snížit tyto nemoci.

Středa

Tento den v týdnu je považován za jeden z nejvhodnějších postupů manikúry. To je způsobeno tím, že pokud si ve středu odstřihnete nehty, pak úspěch nastane ve všech případech. Za prvé, nálada se výrazně zlepší, jak na vás čekají dobré zprávy. Za druhé, můžete získat další finance ve svém životě. Kromě toho je také zaručena vynikající pohoda. A pokud studujete nebo plánujete prohloubit své znalosti na školení, jste prostě povinni udělat manikúru v tento den v týdnu.

Čtvrtek

Tento den v týdnu je vhodný pro ty, kteří z nějakého důvodu ztratili důvěru v sebe.

Manikúra a pedikúra vám ve čtvrtek nabídnou neviditelnou „podporu“ a „základ“ víry ve vaše schopnosti a sílu. Všimněte si také, že tyto postupy pomohou posílit vaši důvěryhodnost v týmu.

Pátek

V tento den je lepší odložit postup péče o nehty. Den je považován za nepříznivý pro takové manipulace, protože pokud v pátek uděláte manikúru, budete překonáni špatnými myšlenkami a negativními událostmi.

Kromě toho podle odborného poradenství, pokud si v pátek snížíte nehty, můžete rychle získat nadváhu.

Sobota

Tento den je pravděpodobně nejlepší pro procedury péče nejen pro nehty, ale i pro celé tělo. Díky proceduře můžete uniknout ze špatných myšlenek, dlouhotrvající deprese a cestu ven z obtížné situace lze nalézt velmi rychle a jednoduše. Kromě toho bude posílena i vaše morální a fyzická síla.

Vzkříšení

Sedmý den v týdnu stojí za to zdržet se jakékoli manipulace s nehty. Nepřinesou žádný pozitivní výsledek. Naopak, chronická onemocnění se mohou zhoršit „z nebe“ a mohou vzniknout konflikty s příbuznými, přáteli a kolegy z práce.

Zaměřujeme vaši pozornost na skutečnost, že je důležité nejen omezit nehty v určitých dnech v týdnu, ale také řádně zlikvidovat jejich zbytky. Pamatujte si: je to právě v ořezaných nehtech, na kterých je umístěna část energie člověka, a čarodějové mohou negativně ovlivnit váš život právě přes zastřižené nehty nebo zlikvidovat problémy jiných lidí.

Čtete-li tyto řádky, možná budete mít pochybnosti (říkají, jak můžete najít nehty a ublížit člověku)? Věřte, že pro znalce černé magie to není problém. Tak, házení zdobené nehty v koši nemůže být, je lepší umýt je v záchodě. Je známo, že koloběh vody, i když je takový, vezme všechny negativní a jednoduše „myje“ všechno. Nebo můžete sbírat oříznuté nehty do papírového sáčku a pohřbít je někde v přírodě.