Regicin: užitečné vlastnosti a návod k použití vrásek

Z dostupných lékárenských nástrojů, které se používají ke zlepšení stavu obličeje, zaujímá Regecin zvláštní místo. Má široké spektrum činností, včetně umožnění bojovat s mělkými vrásky a zabránit vzniku nových záhybů. Při užívání léku je důležité dodržovat pokyny pro jeho aplikaci, dobu trvání kurzu a vzít v úvahu kontraindikace.

Jak se vrásky objevují

Tvorba vrásek je spojena se změnou produkce kolagenních vláken v tkáních obličeje. Jsou odpovědné za zachování utaženého povrchu, protože vytvářejí jakýsi vnitřní rám. S věkem, a také vlivem různých negativních faktorů, se napětí vláken oslabuje, mění polohu a v důsledku toho se začíná prohýbat a vznikají záhyby.

Za prvé, nesrovnalosti ovlivňují oblasti obličeje, které jsou aktivně používány ve výrazech obličeje - v blízkosti očí, v blízkosti úst a na čele. V prvních záhybech se objevují jako dynamické vrásky, viditelné pouze při vyjádření emocí, ale sstatický. Tyto nesrovnalosti jsou patrné při zachování klidného výrazu obličeje. Pokud neprovedete žádná opatření ke snížení jejich závažnosti, postupně statické záhyby přecházejí z povrchu do hloubky.

Povrchové vrásky se objevují rychleji na povrchu charakterizovaném silnou suchostí.

Kromě faktorů souvisejících s věkem má nepříznivý vliv na strukturu tkání na obličeji i nesprávný životní styl, vliv stresových faktorů, nedostatečný příjem vitamínů, dědičné vlastnosti a individuální ukazatele elasticity povrchu. Navíc díky působení gravitační síly vzniká póza, která zvyšuje celkovou deformaci dolních kontur obličeje, stejně jako závažnost nasolabiálních záhybů a vrásek v oblasti očí.

S nízkou hladinou kolagenu se vrásky projevují

.

Terapeutické vlastnosti Regicinu při odstraňování vrásek

\ t

Gel Regecin je jedním z nejoblíbenějších lékárenských produktů, který vám umožňuje aktivně bojovat proti vráskám začleněním hyaluronátu sodného do jeho složení. Je to tato složka, která poskytuje omlazující účinek, intenzivně vyživuje tkáně a zlepšuje vlastnosti elasticity obličejových oblastí. V důsledku jeho vlivu se zvyšuje produkce kolagenu a obnovuje se vnitřní rámec.

K vyhlazování dochází v důsledku vyplnění prostoru mezi vlákny kyselinou hyaluronovou, aby se vrátilysprávná poloha.Díky své vysoké hygroskopičnosti účinně udržuje vlhkost a zabraňuje vzniku nových záhybů.

Kromě toho má Regecin v boji proti vráskám tyto léčivé účinky:

 • podporuje procesy krevního oběhu;
 • aktivuje obnovu a obnovu buněk pojivové tkáně;
 • zlepšuje výživu a metabolické procesy ve tkáních;
 • stimuluje ochranné funkce buněk;
 • snižuje rychlost stárnutí, ztluštění epidermy.

Původním účelem Regecinu je odstranění akné. Silné hojivé a regenerační vlastnosti gelu umožnily aplikovat ho na hladké vrásky.

Kolagenová vlákna jsou obnovena kyselinou hyaluronovou

.

Hlavní výhody používání přípravku Regicin jsou:

 • kombinovaná akce;
 • cenově dostupné;
 • snadné použití;
 • ekonomická spotřeba;
 • možnost použití v okolí očí;
 • minimální vedlejší účinky;
 • kompatibilita s jinými léky;
 • možnost použití před odchodem na ulici z důvodu imunity vůči účinkům slunečního záření.

Nástroj má minimální nedostatky, mezi nimiž jsou:

 • kontraindikace;
 • riziko alergií;
 • nutnost dodržovat režim uplatňování.

Pro jednu žádost Regetsinu stačímalé kapky gelu

Návod k použití Regicin kolem očí

Gel má lehkou texturu a rychle proniká do tkáně. Při jeho použití nejsou na obličeji žádné mastné skvrny a stopy. Navíc není třeba dodatečně blotovat povrch bavlněnými podložkami, aby se odstranily zbytkové produkty. Lék nemá žádný specifický zápach, takže jeho aplikace nezpůsobuje nepohodlí.

Regecin se vyrábí ve formě zkumavky o objemu 15 gramů. Doporučuje se skladovat gel na místě izolovaném od světla a slunečního světla, při teplotě ne vyšší než 25 ° C. Doba skladování by neměla překročit 2 roky.

K nákupu Regicinu v lékárně není nutný předpis. Průměrná cena gelu je asi 200 rublů.

Účinky složek

Vzhledem k působení hlavní látky jsou kontury obličeje účinně utaženy a zároveň je normalizována rovnováha vody v tkáních. S komplexním účinkem hyaluronátu sodného a chloridu zinečnatého je zajištěna intenzivní regenerace tkání.V důsledku působení složek se jizvy vyhlazují a skvrny se odstraňují, často zůstávají po akné.Tón pleti je vyhlazený a zesvětlený a obličej se stává zdravým.

Chlorid zinečnatý v Regecině aktivně bojuje proti zánětlivým procesům a pomáhá léčit akné a komedony.

Sorbát draselný má výrazný dezinfekční účinek, který je součástí přípravku. Nejenže eliminuje bakterie, ale takénormalizuje fungování mazových žláz, což pomáhá předcházet vzniku nových akné a černých teček.

Carbopol a hydroxid sodný působí jako doplňkové složky v masti. Tyto složky se přidávají do nástroje, aby se kompozici dodala jednotná texturovitá textura. Kromě toho přispívají k snadnějšímu pronikání účinných složek léčiva do hlubších vrstev.

Omlazující účinek přípravku Regecin se projevuje zahrnutím hyaluronátu sodného a chloridu zinečnatého do jeho složení

.

Aplikační metoda

Pro správnou aplikaci přípravku Regecin k vyhlazení vrásek postupujte podle těchto pokynů:

 1. Povrch obličeje očistěte bez použití látek obsahujících alkohol, protože jejich kombinace se zinkem může způsobit podráždění.
 2. Vytlačte malé množství produktu a rovnoměrně rozdělte oblasti obličeje. Doporučuje se používat patting pohyby a aplikovat produkt v souladu s masážními liniemi.
 3. Počkejte 5 minut, než ingredience proniknou hlouběji do dermis a aplikujte na běžný hydratační krém, který používáte.

Regecin může být aplikován nejen na celý povrch obličeje, ale pouze na problémové oblasti: v oblasti čela, nasolabiální vrásky nebo v blízkosti očí.

Vzhledem k tomu, že nástroj nemá výrazný účinek při sušení, lze jej také použít k odstranění malých vrásek vytvořených v okolí očí. Při kreslení znamenáodborníci v této oblasti doporučují opatrnost, aby se zabránilo pronikání gelu na sliznice, jinak může dojít k otoku. Kromě toho nesmí být gel v žádném případě intenzivně třen do citlivého povrchu v blízkosti očí.

Při nanášení gelu postupujte podle směru masážních linií

.

Doba používání a účinnost

\ t

Frekvence užívání přípravku Regicin závisí na věku:

 • po 1 dni se používá až 30 let starý gel s převážně lokální aplikací;
 • po 30 letech se celý povrch obličeje ošetřuje nástrojem dvakrát denně ráno a večer.

Gel může být aplikován jako základna.

Průběh aplikace gelu se pohybuje od 1 do 2 měsíců v závislosti na stupni vrásek. Po absolvování kurzu je nutné dodržet interval 1 měsíce a opakovat sezení.

Zvláśtním rysem Regicinu je kumulativní účinek, protoże postupné plnęní prostoru mezi vlákny s hyaluronátem sodným probíhá postupně.Pro vyhlazení jemných vrásek je tedy zapotřebí 1-2 cyklů použití produktu. Důležitým faktorem úspěšného výsledku jsou pravidelné postupy.

Neměli bychom očekávat úplné odstranění hlubokých vrásek z Regesinu - projeví se více na povrchových vráskách.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Od Regecinuje lék, pak je možnost jeho použití omezena na následující kontraindikace:

 • poškození otevřeného povrchu;
 • astma;
 • individuální intolerance;
 • těhotenství a kojení;
 • onkologická onemocnění.

Před nanesením gelu na povrch obličeje se ujistěte, že nejsou žádné alergické projevy. K tomu, 48 hodin před plánovaným postupem, zkontrolujte účinek činidla na citlivou oblast, například zápěstí. Stačí malá kapka. Výsledek testu je negativní, pokud během 2 dnů nevykazujete známky nedostatečné reakce ve formě zarudnutí, pálení, podráždění v místě aplikace.

Mezi vedlejšími účinky používání gelu lze pozorovat:

 • svědění;
 • zarudnutí;
 • edém;
 • vyrážka;
 • těsnost;
 • dermatitida.

V případě nepříjemných následků stojí za to upustit od používání nástroje a konzultovat s odborníkem. Nežádoucí účinky zpravidla vymizí po 2–3 dnech.

Srovnání s analogy

Mezi dostupnými prostředky, které jsou analogy Regetsinu, se rozlišují:

 1. Curiosin Gel. Zahrnuje kyselinu hyaluronovou a zinek. Má dvojí účinek na povrchu obličeje: eliminuje zánět, otoky, akné a zvyšuje elasticitu tkání. Používá se v čisté formě nebo jako složka masek, 2x denně po dobu 1 rokuměsíce.

  Gel Curiosin je analogem Regicinu a obsahuje kyselinu hyaluronovou v kombinaci se zinkem

  .
 2. Zinková mast. Hlavními složkami léčiva jsou oxid zinečnatý a vazelína. Má hojivý a změkčující účinek na zanícené oblasti obličeje a zároveň odstraňuje povrch stratum corneum a zlepšuje metabolické procesy. Pro zvýšení tónu tkáně je aplikován interval 1 den trvající 21 dní. Má výrazný efekt sušení, proto se nepoužívá v okolí očí.

  Hlavní složkou zinkové masti je oxid zinečnatý

  .

Náklady na analoga Regicinu se pohybují od 450 do 500 rublů pro gel Kuriozin a od 30 do 80 rublů pro zinkovou masti.

Připomínky k použití přípravku Regicin proti vráskám

\ t

Rozhodl jsem se dnes napsat o Rezecinu; Tento produkt mě příjemně překvapil. Je založen na dvou složkách: kyselina hyaluronová a zinek. Co je kyselina hyaluronová? Jedná se o látku, která intenzivně zvlhčuje a zlepšuje pružnost pokožky tím, že stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Zinek je protizánětlivý (i když mi ve skutečnosti nikdy nepomohl z akné, dokonce ani z dobře známé zinkové pasty). Co mám rád Regetsin? Prakticky každý problém kůže je mastný. A mastná pleť, jako suchá, musí být zvlhčena. V pravý čas jsem to ignoroval z nevědomosti do té míry, že se vrásky a ochabnutí objevily před časem. Po 4–5Aplikace je již patrná - kůže je nasycená a zvlhčená, vrásky jsou méně patrné! A stojí to hodně. Někdy ji používám i pod nadací. A co je nejdůležitější, neupchává póry! Nyní je velmi těžké najít takový nástroj. Gel Regecin tak dokonale zvlhčuje pokožku a činí ji pružnější, vrásky jsou méně viditelné, v ideálním případě mastná problémová kůže nevyvolává nové záněty, tzn. non-comedogenic dává nepopsatelný pocit čistoty a svěžest nezpevňuje a nevyvolává nepohodlí po aplikaci okamžitě vstřebává pomáhá bojovat (ne léčit!) se zánětem na kůži, zápach nemá prakticky žádnou demokratickou cenu. Chudák - účinek je dočasný! Tj zatímco používáte, výsledkem je, že se zastavíte - vše se vrátí a vrásky, ochablost a šedivost pleti (((

zlata85

http://irecommend.ru/content/ot-pryshchei-ne-izbavit-ne-tratte-vremya-vpustuyu-dlya-etogo-est-bolee-effektivnye-sredstva

Regecin je pro mě prostředkem snů a kouzelnou hůlkou. Dozvěděl jsem se o tom z recenzí kosmetiček. Ve chvílích "kropení" jim pomáhá rychle stáhnout. Zabraňuje a odstraňuje čerstvé skvrny. Léčí rány. Vrásky jsou vyhlazené. Používání kůže vypadá zdravěji. Vynikající make-up základny. Zmírňuje zánět a zarudnutí. Antimikrobiální účinek. Z minusů pouze v případě, že je aplikován na suchou, podrážděnou pokožku, může na chvíli sevřít a dotáhnout kůži.

beautyreviews

http://irecommend.ru/content/tsink-i-gialuronka-ot-pyaten-pryshchei-morshchin-ranok-snimaet-vospalenie-i-krasnotu-ubivaet

Regecin je analogem kurozinu, skvělé věci. Opravdu to funguje! Vrásky jsou vyhlazené a obličej vypadá dobře upravený.

16

http://www.woman.ru/beauty/face/thread/4170262/

Nevím, jak z akné (nemám to), ale z vrásek tento krém pomáhá jen výborně, a to vše proto, že v kompozici je kyselina hyaluronová. Kosmetička mého přítele mi tento krém už dávno pověděla a řekla, že je účinná nejen z různých kožních defektů, ale také jednoduše jako utahující, dobře zvlhčující a omlazující prostředek. Ukázalo se, že je to pravda, v noci aplikuji tenkou vrstvu na obličej, zejména pod očima v oblasti „nohou vrána“, a ráno je pleť znatelně vyhlazená a osvěžená. Doporučuji všem ženám "nad 30 let", a ne jen adolescentům, kteří mají akné. Nástroj opravdu funguje a stojí docela rozumné peníze, a je prodáván v lékárnách.

gia-yolovich

https://otzovik.com/review_5648531.html

Uvolňuje akné, pomáhá také při vráskách. Tohle je pro mě něco nového, stále si budu kupovat. Jednoho dne jsem se zbavila akné, to znamená, že jsem ráno rozmazala zarudnutí. Moje kůže samozřejmě neschlala, protože moje pleť je mastná. A tak spokojeni s nákupem.

Miya93

https://otzovik.com/review_5734757.html

Regecin má kombinovaný účinek, vyhlazuje malé vrásky a eliminuje zánětlivé projevy. Při pravidelném používání a dodržování předpisůaplikace dochází ke zpřísnění tvaru obličeje a zlepšení jeho celkového vzhledu. Regecin se vyznačuje nízkými náklady, jednoduchostí použití a schopností použití pod make-upem díky pohodlné aplikaci a rychlé absorpci. Aby se předešlo vedlejším účinkům, je důležité nepřekročit délku trvání a četnost užívání přípravku.