Provádíme výkresy na hřebících krok za krokem, video a foto

Vytváření krásných vzorů na povrchu nehtové desky je velmi zábavný proces. Aby se však naučila, jak to udělat správně, musí být dívka připravena na neustálé experimenty, které jí pomohou dosáhnout vysoké úrovně dovedností. Ale tvrdá práce bude dělat svou práci a časem bude mít každá žena šanci stát se dobrým odborníkem.

S dostatečnou úrovní zkušeností se manikérky při tvorbě svých mistrovských děl řídí pouze svou představivostí a kreativním myšlením. Ale pro ty, kteří mají své vlastní dovednosti, upřímně řečeno, nestačí se spoléhat na svou představivost příliš brzy. Mají před sebou dlouhou práci a jen několik z nich bude schopno dosáhnout svého cíle. Tento článek je věnován začátečníkům.

Pro vytvoření vzoru na hřebíku může nováček dobře použít takové nástroje, jako je šicí jehla, kartáč, párátko nebo například lepicí páska. Také začátečníci by si měli vyzkoušet práci s akrylovou barvou a štětcem.

Použijte jehlu

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit nepřekonatelnou manikúru, jsou vzory vytvořené pomocí nejběžnější šicí jehly. Aby bylo možné vytvořit takovou manikúru, budete potřebovat několik laků (čím více laků bude použito, tím zajímavější a unikátní bude hotová práce) a obyčejná jehla.Zvláštní pozornost při výběru barvy laku by měla být věnována skutečnosti, že efektivní kombinace by měly být vytvořeny s kontrastními odstíny, pokud taková možnost neexistuje, pak bude vlna vyhovovat jen různým barvám. Pokud nebudete věnovat pozornost tomuto problému, pak vytvořený vzor na nehtech bude sloučit a nebude produkovat požadovaný efekt.

Technologie výroby takového vzoru je poměrně jednoduchá:

 1. Nejdříve je třeba zakrýt celý povrch nehtové desky čirým lakem. Tento jednoduchý postup pomůže chránit nehty před nejrůznějšími škodami při práci s šicí jehlou.
 2. Poté, co je čirý lak zcela suchý, naneste jeden nátěr základního laku, který bude sloužit jako tón. Pokud barva zvoleného laku není dostatečně nasycená, lze tento postup ještě jednou opakovat.
 3. V závislosti na typu vzoru, který si vyberete pro nehty, potřebujete, aniž byste čekali na úplné vyschnutí laku na pozadí, odložit malé tečky nebo čáry.
 4. Pomocí jehly musíte vytvořit vybraný vzor. K tomu jemně promíchejte laky.
 5. Po úplném vysušení by měl být hotový výkres zakryt fixačním zařízením. Tím se prodlouží životnost vaší manikúry.

Stejně jako u jehly mohou začátečníci pracovat s tenkým kartáčkem. Drtivá většina nástrojů pro vytvoření manikúry má velmi dlouhý kartáč, který není prakticky vhodný pro pohodlnou práci, zejména pro ty, kteří nemají dostatečné zkušenosti. Odborníci doporučují cvičení před použitímkreslení na hřebík. To vám pomůže zbavit nehty aceton-over-expozice.

Skotsko nám pomůže

Další jednoduchý způsob, jak dosáhnout elegantní manikúry, kterou mohou dělat i začátečníci, je vytvořit design nehtů pomocí obyčejné skotské.

V domácnosti existuje obrovské množství využití pro skotskou. Proto není vůbec překvapující, že moderní dívky ho našly při tvorbě manikúry.

Než začnete s tvorbou nehtů s lepící páskou, musíte pro to připravit potřebné nástroje, a to: několik laků různých barev, fixační a ve skutečnosti lepicí pásku.

Algoritmus pro vytvoření takového vzoru na nehtech:

 1. Za prvé, při vytváření jakékoliv manikúry musíte na nehet aplikovat základní nátěr. Tato metoda není výjimkou.
 2. Po úplném zaschnutí základní vrstvy by měla být na nehet nalepena šablona zvoleného tvaru, vyříznutá z lepicí pásky.
 3. Poté naneste zbývající lak na nehet a počkejte, až se zcela usuší
 4. .
 5. Nakonec musí být všechny provedené práce pokryty fixačním zařízením.
 6. Je třeba mít na paměti, že pomocí této metody můžete dosáhnout různých efektů, a to i vytvořením servisní bundy. Pokud jste nováčkem při tvorbě nehtů, musíte věřit nejen své kreativitě a představivosti, ale také poslouchat rady zkušených stylistů. Dobrý specialista vám vždy poradí při správných technikách pro vytvoření dobrého designu nehtů abude informovat o nových módních trendech.

Na samém konci bych velmi rád upozornil začátečníky na skutečnost, že nejběžnějším směrem v moderním světě manikúry je provedení kreseb pouze na jednom nebo dvou prstech každé ruky. Zpravidla se jedná o prstence a prostřední prsty. Tento malý trik jistě osloví všechny nováčky, protože nemusejí komplikovat svůj život tím, že na sebe vezmou všech deset prstů.

Fotografie krok za krokem

)