Prošívaná manikúra, teplá a promyšlená

Geometrická dokonalost na pravidelné peněžence v podobě prošívané linie se stala skutečným zaměřením v podobě slavné značky. A bez ohledu na to, kolik let stránka prošla životem, prošívaný vzor stále přitahuje svým výkonem ve tvaru kosočtverce.

Rádi pokryjí nejen koberce, deky a vesty, ale i nehty. Prošívaná manikúra je snadné naučit se, co je nejdůležitější, sledovat všechny body správné aplikace.

Prošívaná manikúra s gelovým leštěním

\ t

Mnoho dívek jako tento typ manikúry, a stal se oblíbenou možností pro klienty v salonu léčby. Oceňují to trvanlivost a pevnost. Můžete se spolehnout na pár týdnů stabilního nošení.

Lakové povlaky nabízejí obrovské možnosti pro kreativitu. Jako nátěr by měl být použit gel. Bezpečnost gelu, podle recenzí, může urychlit růst nehtů a posílit je.

Pro samo-modelovací manikúru použijte vícebarevné gelové leštidla, základní a vrchní nátěry, UV lampu. Jako spolehlivý asistent pro manikúru bude tenká lepicí páska.

Hlavní výhodou prošívané manikúry je, že by měla být aplikována v několika vrstvách. Každá vrstva se obarví a suší pod UV lampou. V ideálním případě se takový dlouhý proces podobá nárůstu, i když konečný výsledek je znatelněodlišný od něj.

Konstrukce hřebíků v prošívaném stylu

\ t

Stejně jako každý začátek procesu by měly být nehty a ruce připraveny na práci. Nejdříve je třeba se vykoupat na ruce, otřít do sucha a aplikovat na ně výživný krém. Kolem nehtů je také třeba ošetřit tukový krém.

Leštěná tyč odstraňuje lesklý lesk z nehtů. Pohyby by měly být lehké a podporovat lepší uchopení gelu. Máte také záruku, že manikúra vydrží déle na nehtech.

Navlhčený vatovým tampónem v odstraňovači laku na nehty, odstraněném leštícím prachem a odmašťovací destičce.

Na nehty se nanese základní nátěr pro odolnost vůči manikúru.

Nahoře jsou nehty pokryty základním gelem, který vyrovnává povrch a chrání je před zbarvením pigmentace. Nehty by se měly sušit UV lampou.

Pomocí speciální kapaliny otřete nehty z lepivé látky po základním nátěru.

Nyní vyberte obrázek, který chcete dostat na nehty. Pokud máte prošívané oblečení, vyberte vhodný vzor manikúry.

Hřebíky se zakryjí vybraným lakovým gelem, otevřou se a suší se pod UV lampou.

Když je gelový polštář dobře utěsněn, destička s nehty by měla být otírána alkoholem pro odmašťování.

Je čas modelovat kresbu. Lepidlo tenké pásy pásky v paralelním směru, dobře je vyrovnejte. Je velmi důležité, aby byli ve stejné vzdálenosti od sebe. Stejný postup opakujte v horizontálním směru. Musítedostat hladké nehty rhombs.

Na nehty se nanese vrstva laku, která se suší pod lampou. Chcete-li získat bohatý tón, nehty jsou pokryty třetí vrstvou laku a znovu sušené.

Otřete nehty alkoholem, jemně odstraňte lepicí pásku a manikúra je zakryta fixačním prostředkem, který dodává lesk. Pokud jde o pásy, jsou snadno odstranitelné a tvoří požadovaný vzor.
Prošívaná manikúra může být provedena pro všechny nehty, a pro několik. Volba závisí na vašich představách a přáních.

Nápady pro prošívanou manikúru

Francouzská bunda s prošívanou manikúrou vypadá velmi stylově, pokud jsou bílé špičky nehtů široké a hlavní oblast je pokryta prošívanou manikúrou.

Změny manikúry mohou být provedeny ve formě kamínků nebo flitrů. Tento pohled je docela vhodný pro dovolenou a oslavu.

Kosmetická manikúra může být zdobena malými lesklými kameny a korálky.

Manikúra vypadá původně ve dvou barvách: hlavním odstínu a prošívaných stehů.

Můžete také odstínit diamanty s brilantním lakem, aby se zvýšil vizuální efekt.

Prošívaná manikúra vám dá příležitost s jistotou držet krok s módou, být stylovou a mimořádnou osobou.