Prohlédněte si francouzský design nehtů, užitečné tipy při výběru obrázku

Klasická francouzská manikúra, snad nejoblíbenější ze všech druhů nehtových umění. Jeho popularita je snadno vysvětlitelná - francouzská bunda s tradičním bílým úsměvem je univerzální a vhodná pro každého. Tento typ manikúry je vhodný v každodenním životě i při slavnostních akcích. Klasická francouzština na nehtech - znamení dobrého vkusu a elegance.

Jak se objevila francouzská manikúra

Není divu, že i přes svůj dlouhý věk je služební bunda vždy v módě. Tato populární manikúra se objevila v roce 1976, jejím zakladatelem byl zakladatel slavné firmy ORLY a nazval se „Natural Look“. Francouzský název této manikúry obdržel po módní přehlídce v Paříži, kde miloval luxusní veřejnost. Od té doby „francouzská manikúra“ neztratila popularitu.

Francouzština je dnes již samostatnou skupinou manikúry s různými typy. Je to mimochodem, že mistr dělá sako, že jeho kvalifikace je posuzována. Manikérky to považují za "nejtěžší" všech typů manikúry.

Druhy pláště

\ t

Klasická bílá francouzština. Vypadá velmi elegantně a klidně. Hřebíková deska je pokryta klidnými průsvitnými růžovými, béžovými nebo broskvovými laky a hrot je natřen bílou barvou. Tento typ bundy se provádí na ne příliš dlouhých nehtech.

Barevný plášť. Velmipopulární a originální vzhled francouzsky. Jako základní barvu můžete použít jakýkoliv odstín, který se vám líbí. Zpravidla je barva základny a špičky monotónní. Krásně kombinuje světlou barvu základny a tmavého hrotu. Například světle růžová s třešničkou nebo červenou, světle béžová s pozlaceným nebo bronzovým hrotem. Světle růžové a černé jsou také populární. Můžete snít a vyzvednout jakoukoliv kombinaci.

Fan-french. Tento druh francouzštiny se provádí opačně. Základ je tmavý a špička nehtu je lehká. Taková "zábavná bunda" vypadá velmi jasně a není nudná.

Bunda z barevného skla. Jedná se o speciální druh bundy, který vyžaduje velkou schopnost vytvořit. Bundu z barevného skla lze provést pouze stavbou. Špička nehtu vytváří průhledný barevný gel nebo akryl, což vytváří speciální efekt barevného skla. Tyto nehty jsou také zdobené slídou nebo jiskry. Mozaiková bunda vypadá velmi vzdušně a snadno. Tento druh bundy je neutrálnější. Proto, je-li klasické francouzské unavené, vitráže ideální pro každodenní život.

Americká francouzština. Praktický a neformální vzhled francouzsky. Pro americkou francouzštinu jsou čáry úsměvu rozmazané a hladce přecházejí k základní barvě. Taková manikúra vypadá jemně a nenápadně, kromě toho je snadnější.

Millennium French Velmi luxusní a slavnostní vzhled francouzsky. Tato bunda je zdobena řadou jisker a šumivých povlaků. Frézuje pouze špičku hřebu nebo hladký přechod z hrotu na nehetpostel Millennium French je ideální pro svatbu nebo jinou oslavu.

Hollywoodská francouzština. Absolutně neobvyklý vzhled. Pro vytvoření takové bundy je nehtová deska zcela pokryta bezbarvým nebo průsvitným lakem s barevným nádechem. Na vysušený podklad se nanese lak kontrastní barvy, zatímco otvory v základně nehtu zůstanou nenatřeny.

Francouzština. Tento pohled je proto nazvaný “umění-francouzština”, protože to může být děláno v nějakých variacích. Hlavním motivem tohoto typu je přítomnost mnoha dekorací. Nejčastěji se používají fólie, kamínky, slída, sušené květiny atd.

Stylizovaná francouzština. Tento typ bundy se také vyznačuje volným designem. Základním pravidlem tohoto provedení je, že všechny výkresy a malby by měly být umístěny pouze na špičce hřebu. Linka Úsměv může kreslit jako pravidelná a jasná forma a hladká. Kresba často skrývá linii úsměv.

Fantasy francouzština

Existuje mnoho typů služebních vest, ale všechny jsou velmi podmíněné, protože manikúra je druh kreativity, která nemá rád přísná pravidla. Můžete s radostí kombinovat různé typy bund. S trochou představivosti můžete dokonce vytvořit svůj vlastní vzhled! Proto není nutné omezovat se na existující druhy, musí pouze pomáhat orientovat se v různých formách obslužného pláště.

Pravidla pro krásnou bundu

Jakýkoliv druh bundy může učinit nehty krásnějším a ruce rafinovanější. Stačí se řídit některými pravidly. Kreslil úsměvmusíte se ujistit, že mezi volným hrotem a nehtovým lůžkem není volný prostor. Vzhledem k tomu, že to vypadá nedbalé. Na krátkých nehtech nakreslete tenký nebo střední úsměv. Na dlouhých - velikost úsměvu závisí na přání a konstrukčních prvcích. Pomocí úsměvu můžete vylepšit tvar nehtu - lze jej nakreslit zaoblenými dlouhými „úponky“ nebo více rovnými.

Velká rozmanitost francouzských možností manikúry vám umožní vždy vypadat dobře upravený a neznese se monotónnosti. Dobře provedená bunda bude vždy ozdobou rukou a konce obrazu každé ženy.