Produkty pro růst nehtů

Není žádným tajemstvím, že v této sezóně je krátká délka nehtů obzvláště módní, proto je „krátká manikúra“ na vrcholu popularity. Ani tato „shovívavost“ však nezastaví ženy, aby hledaly více a více nových prostředků pro intenzivní růst nehtů. Souhlasíme s tvrzením, že móda je móda, ale vždy by se mělo dbát na zdraví nehtových talířů a rukou. Kromě toho, zarostlé hladké nehty vypadají mnohem krásnější než nehty stubs namaloval s několika vrstvami laku. Rozhodli jsme se, že vám v této věci pomůžeme, takže navrhujeme, abyste se s námi vydali na výlet do světa tradičních a lidových prostředků.

Je důležité poznamenat, že problém slabého růstu měsíčků je poměrně významný, a příčinou jeho vzniku mohou být jak vnitřní, tak hormonální choroby, stejně jako banální nedostatek vitamínů, stres, nedostatečná výživa atd. Proto před nákupem další lahve s léčivem pro nehty doporučujeme, abyste byl ještě vyšetřen lékařem. Možná, že s vitamíny a výživy korekce vám ušetří od nutnosti používat speciální nástroje.

Pokud jde o domácí metody, které pomohou zlepšit stav nehtů, masáž rukou vám pomůže zlepšit krevní oběh; speciální koupele; Lékařské laky, séra a krémy. Zvažte je podrobněji.

Kosmetika pro nehty

Ideální přípravek pro péči o nehty.Deska doma je léčivý lak pro růst nehtů. Složení tohoto výrobku obsahuje hydratační přísady, vitamíny a oleje, které pečují o nehty, vyživují je zevnitř, zvyšují krevní oběh a stimulují růst zdravé nehtové destičky. Jedním z nejúčinnějších prostředků jsou následující produkty:

  1. Smart Enamel Stimulator of Accelerated Growth , který obsahuje extrakt ženšenu, který má protizánětlivý, výživný a stimulující účinek. Denní používání tohoto nástroje pomáhá výrazně zvýšit růst nehtů.
  2. Růst nehtů pomocí křemíku „Star rain“je nástroj, který vyživuje nehtovou destičku a zajišťuje obnovu buněk.
  3. Přípravek pro péči o nehty s maximálním růstemje produkt obohacený hedvábnými proteiny, který obnovuje desku, zastavuje delaminaci, stimuluje růst nehtů po dobu jednoho týdne.
  4. „Klinický nehet“je terapeutický přípravek, který obsahuje chlorid vápenatý, peptidy a vitaminový komplex. Stimuluje rychlý růst nehtů během 10 dnů. Vytváří ochrannou bariéru pro křehké a křehké nehty.

Vezměte prosím na vědomí, že k dosažení nejlepšího výsledku musí být na nehtovou desku naneseny lékařské laky před barevným nátěrem.

Domácí prostředky pro léčbu nehtů

Pokud chcete ušetřit na kosmetických prostředcích určených k urychlení růstu měsíčku, doporučujeme vám seznámit se s jednoduchými domácímiprostředky, které se snadno připravují.

Maska obnovující nehtovou desku

Příprava a použití: 1 čajová lžička medu se smíchá s měsíčkovým olejem, směs se mírně zahřeje a přidá se k ní vařený žloutek. Naneste homogenní hmotu na nehty, noste bavlněné rukavice a jděte spát. Ráno si masku umyjte teplou vodou. Postup by měl být opakován denně po dobu 10 dnů.

Vana pro zpevnění a opětovný růst měsíčeků

\ t

Příprava a použití: Přidejte citrónový esenciální olej, ylang-ylang a růže do malého množství teplé vody. Držte ruce v lázni po dobu 15 minut, poté osušte suchým hadříkem a použijte výživný krém.

Masáž pro intenzivní růst nehtové desky

Pro terapeutickou masáž můžete použít každý podklad a éterické oleje, intenzivně je třete do nehtového lůžka každý den před spaním. Dbejte na to, aby na nehty byly naneseny prostředky, které jsou zbaveny laku.

Toto jsou jednoduché pokyny a tipy, které vám pomohou vybrat správný produkt pro růst nehtů a velmi brzy si vychutnáte dokonalý vzhled manikúry.

Hodně štěstí a skvělé výsledky!