Prodloužení nehtů: klady a zápory

Je jistě těžké představit si moderní obchodní ženu bez dobře udržovaných a krásných nehtů. Nicméně ne každý uspěje v pěstování dlouhých měsíčků na vlastní pěst, protože příroda dává selektivní a zdravé nehty se silnými a zdravými nehty. Ale dnes to není problém. Prodlužování nehtů získává stále větší popularitu. Neměli bychom zapomínat, že každá inovace má své výhody a nevýhody.

Než se rozhodnete stavět poprvé, měli byste důkladně porozumět složitostem a možnostem takové změny typu nehtů. Měli byste vědět, co bude mít za následek výstavba.

Samozřejmě, že mistr bude vaše nehty vypadat reprezentativně a atraktivně během několika hodin. Ale co si vybrat jako materiál pro stavbu? Jaké jsou výhody gelu a akrylu? Oba materiály mají své výhody i nevýhody.

Gel je považován za méně alergenní materiál. Pod ní jsou nehtové desky pohodlnější. Ale nemohou být "ošetřeny", to znamená, že pokud jsou poškozené, je třeba je obnovit. Když je gelový hřeb rozbitý, měl by být kompletně odstraněn, pak postaven nový.

Mistři dávají přednost akrylu, protože snadno tuhnou. Tento proces nevyžaduje expozici a další zařízení. Ano, akrylát je mnohem snadnější.

Bez ohledu na materiál, se kterým se rozhodnete pěstovat nehty, měli byste se připravit na dlouhou proceduru. Bude to trvat nejméně 2 hodiny.

Výhody kapacity

\ t

Budova má samozřejmě pozitivní účinky. Jinak by dámy s takovými penězi stěží souhlasily s umělou krásou. Konstrukce s gelem i akrylem má několik společných výhod:

 1. Dlouhé a krásné, stylové a exkluzivní nehty, které se téměř neliší od přírodních.
 2. Schopnost skrýt všechny vady nativních nehtových destiček.
 3. Schopnost umístit na nehtovou desku původní výkres a vzor.
 4. Trvanlivý lak, který trvá dlouhou dobu.
 5. Rychlá závislost na umělých deskách.

Nedostatky při budování

Každá moderní inovace, včetně nehtů, má své nevýhody. Mezi nimi jsou hlavní negativní body:

 1. Trvání samotného postupu, stavebního a akrylátového a gelového.
 2. Podstatné peněžní náklady na nahrazení nativních nehtů umělými nehty.
 3. Gelové nehty vyžadují systematickou korekci. Musí být opraveny dvakrát měsíčně. To je opět čas a peníze.
 4. Gelové desky se vždy odstraní řezáním. Udělejte to kompetentně pouze mistrem.
 5. Nativní hřebík pod akrylovou nebo gelovou deskou se zředí, vyžaduje to opatrná opatření po odstranění umělého materiálu.
 6. Někdy, pokud využijete služeb ne moc dobrého mistra, můžete při stavbě získat houbu.
 7. Dokonce i dobře zhotovené nehty omezují možnosti obvyklých činností rukama. Žena bude musetpracovat jinak na klávesnici, přizpůsobit se výkonu domácích úkolů a tradičních postupů, které prováděla bez dlouhých nehtů.

Kontraindikace postupu

\ t

Hřebíky s akrylem nebo gelem nelze při první touze zvýšit. Jsou chvíle, kdy je není možné vůbec zvýšit, protože se prostě nebudou držet. Jedná se o následující kontraindikace:

 1. Takovou manipulaci s poškozenou nehtovou destičkou nebo houbou je zakázáno.
 2. Prodloužení se nedoporučuje v případě poraněné nebo poškozené kůže. Koneckonců, pokud se gel a akryl dostane na ránu, může dojít k zánětlivému procesu.
 3. Ženy, které trpí chorobami srdce, cév, diabetes mellitus, stavbou, jsou také kontraindikovány.
 4. Pro ženy, které trpí nadměrným pocením rukou, by měly zapomenout na manikúru gelem nebo akrylovými nehty.
 5. V období léčby antibiotiky nebo hormonálními léky není možné zvýšit nehty.
 6. Někteří velitelé nedoporučují postup prodloužení v období kritických dnů. Takové nehty se mohou odlupovat.

Takže po zvážení všech pozitivních a negativních aspektů postupu stavby a nošení takových nehtů byste měli učinit vlastní rozhodnutí: být nebo zapomenout.