Proč odlupovat nehty

Touha po kráse a dokonalosti je touha ženy mít dokonalé nehty. Ale přirozeně krásné nehty, které mohou být pěstovány dlouho, nejsou všechny ženy. Proto je mnoho žen ráda staví a chodí dlouho s dobře udržovanými rukama. Dobře, pokud se při stavbě vše vyvíjí hladce. Někdy příjemný den změní problém hned následující den - nehty se začnou odlupovat. Jaký je důvod? Kdo je na vině? A co dělat? Zkusme na to přijít.

Při odlupování v důsledku chyby klienta

Často, ženy, které vyrostly nehty, po několika dnech začnou jejich oddělení. Co se děje? Existují důvody, které přímo závisí na klientovi:

 1. Rozsáhlé smáčení rukou dvě až tři hodiny před stavbou. Například mytí nebo koupání v bazénu s chlorovanou vodou. Tomu je třeba se vyhnout. A také jeden den před stavbou není možné namazat ruce krémem.
 2. Doba užívání antibiotik nebo hormonálních léků. V této době je přísně zakázáno stavět nehty. Důvodem je aceton, který v tomto období vznikne v těle klienta. Takové nehty nebudou přesně držet. Mistr manikúry se proto doporučuje začít budovat nejdříve dva týdny po skončení léčby.
 3. Těhotenství a kojení. Během tohoto období se mění hormony ženského těla. To je příčina oddělených nehtů.
 4. Zvýšený zpříroda mokré ruce. Tato funkce těla může vést k problémům s nehty. Proto nezapomeňte varovat před tímto mistrem manikúry.
 5. Období kritických dnů. Počkejte, až skončí, a pak jděte k mistrovi pro krásné nehty.
 6. Přítomnost onemocnění štítné žlázy nebo astmatu. Tyto nemoci nepřispívají přesně k síle prodloužení nehtů.
 7. Samoplnění materiálu v oblasti kutikuly nebo její ořezávání pinzetou.

Existuje tedy mnoho důvodů pro rychlé odlupování umělých nehtů. Ženy je musí brát v úvahu, aby se nestaly zakryté tím, co viděli.

Při odlupování v důsledku závady velitele

A mistři jsou však také vinni v odlupování krásných měsíčků. Důvody pro oddělení mohou být chyby mistrů v simulaci. Zde jsou nejčastější:

 1. Negramotná příprava nativního nehtu pro modelování. To může být špatné odmaštění, nedostatek sušení, špatné čištění pterygia.
 2. Velmi hustá vrstva umělého materiálu v oblasti kůžičky.
 3. Během opravy došlo k prasknutí nebo uvolnění, což vedlo ke zhoršení problému. Důvodem je, že vzduch, který zůstal pod materiálem, se pohybuje, čímž se vytváří nový, velký odstup.
 4. Gel při malování nehtů na kůžičku. V tomto případě se v 90% nahromaděného materiálu materiál uvolní.
 5. Překrývací materiály od různých výrobců. Mají odlišnou strukturu, a proto se oddělujíje výsledkem nekonzistentnosti materiálů. To se děje okamžitě v prvních dnech po vybudování.

Růst zdravých nehtů

Takže důvody pro exfoliaci závisí jak na veliteli, tak na klientovi. Ale každá žena by si měla pamatovat, že postup stavby by měl jít se zdravými nehty. K tomuto účelu se doporučuje, aby se týden nebo dva týden uběhl v lázních olivového oleje nebo mořské soli. Dobré pro nehty a citronovou šťávu. K tomu si můžete udělat koupel, a můžete jednoduše držet čisté nehty v polovinách řezu citronu po dobu 10 minut na několik večerů v řadě. V noci můžete použít mazání jódovými nehty. To významně posílí a vyléčí nehty. Doporučuje se také pít Aavita hřiště k posílení nehtů nebo dražších kosmetických komplexů pro nehty, které lze zakoupit v lékárně. Doporučuje se provádět všechny výše uvedené postupy i po odstranění umělých nehtů.