Proč nemohu udělat první razítkování?

Lisováníje speciální manikúra pro nehty, která je stále více populární díky své výjimečné univerzálnosti. Umožňuje každé ženě nezávisle vytvářet nádherné kresby a vzory kvality salonů. Lisování je široce používáno nejen doma. Profesionální mistři kosmetických salonů často používají tento typ nail art, který jim pomáhá ztělesňovat jakákoliv rozhodnutí o designu, bez ohledu na úroveň složitosti.

Co je razítkování

Jakákoli moderní móda, která posuzuje výhody stonání, s jistotou řekne, že univerzální nástroj umožňuje reprodukovat i ten nejsložitější obraz. To výrazně zkracuje dobu, která je obvykle nutná k provedení vysoce profesionální, slavnostní manikúry. Můžete použít inovativní metodu pro umělé i přírodní nehty.

Stemping nevyžaduje držení talentu geniálního umělce ani odborný výcvik technika salonů. Razítko aplikace je jednoduchá a speciálně navržena pro domácí použití. Jeho hlavní výhodou je snadnost použití. Ale vzory, které lze vytvořit pomocí stopování, jsou tak elegantní a elegantní, že jim budou závidětvysoce profesionální mistrovská manikúra.

Běžné chyby při použití stopování

Bohužel, navzdory snadnému uplatňování omezení, často dochází k případům, kdy při prvním použití ne každá dívka uspěje v dosažení kvalitního výsledku. Pro manikúru vypadalo, že stojí za to si pamatovat několik jednoduchých pravidel a tajemství.

 • Je nezbytné použít nasycené a husté laky, aby se poprvé dosáhlo plnohodnotného otisku. Zpravidla jsou poskytovány v sadách pro tvorbu umění nail. Navíc nebude nikdy zbytečné kupovat několik lahví s jinými odstíny. Jsou to akrylové laky, které mají výjimečné vlastnosti, které jsou důležité pro vytvoření jasně sledovaných trojrozměrných vzorů. Pravidelné laky neumožňují dosáhnout požadovaného výsledku.
 • Při zakoupení soupravy na upínání dejte pozor na výrobce. Je nutné dávat přednost osvědčeným značkám. Některé ženy módy, snaží se ušetřit na stylové manikúru, kupují levné protějšky, a jako výsledek dostávají nejen zkaženou náladu, ale také plýtvání časem, plýtváním penězi. Dokonce ani kvalitní falešný materiál vám umožní vytvořit vysoce kvalitní design na nehtech, který lze bezpečně porovnat se skutečným uměleckým dílem. Tento neúspěšný nákup a zkažená manikúra nezpůsobilyzklamání, měli byste dát přednost sadě, která je zastoupena předními značkami jako MoYou Londýn, Konad nebo Lesly.
 • Pokuste se předem naplánovat čas potřebný k provedení manikúry. Pro ty, kdo používají razby poprvé, je nutné připravit, že je obtížné dosáhnout perfektního výsledku od prvního okamžiku. Proto by mělo být na skladě nejméně 1,5 hodiny. Po několika chybách a testech bude každá dívka schopna proniknout do všech jemností a nuancí tohoto univerzálního nástroje. Po strávení trochu více času na zvládnutí techniky použití razítek, bude v budoucnu trvat asi 10 minut vytvořit ohromující vzor.
 • Při prvním použití musí profesionální mistři používat jako základ manikúru stálý lak. Tento nátěr se nebojí odstraňovače laku na nehty. Takže můžete bezpečně trénovat, dávat všechny druhy známek. V případě neúspěšného vzorku se vzor snadno odstraní a hlavní povlak zůstává neporušený.
 • Při nákupu soupravy pro návrh razítka je vhodné zakoupit držák disku. To značně zjednoduší a urychlí proces tvorby kvalitní manikúry. Vzhledem k tomu, že disk je pevně fixován a nemá schopnost posouvat se během aplikace razítek, je vzorek získán co nejjasněji a nejpřesněji.

Kromě toho je lepší předem rozhodnout o vzoru, který se vám líbí, a připravit všechny potřebné materiály. Je lepší provádět kresby v uvolněné atmosféře, aby se nikdo od kreativy nerozptylovalprocesu. Ujistěte se, že se postaráte o pohodlný stůl, kde budete provádět ražení a kvalitní osvětlení.

Užitečné tipy pro technologii provádění odhazování

Manikúra používající revoluční metodu použití různých obrazů je získávána vysoce kvalitně a profesionálně. S určitými dovednostmi je výsledek poměrně srovnatelný s návštěvou módního kosmetického salonu a prací zkušeného mistra. Původní vzory a luxusní kresby dodají jeho majiteli nejen radost, ale i obdiv ostatních.

Žádný člověk nemůže odolat úhledným rukojeti, které předvádějí elegantní, rafinovanou manikúru, a závistivým povzdechům přítelkyň se rychle rozveselí a stanou se další pobídkou na cestě k vytváření nových, ještě brilantnějších vzorů ražby. Pro dosažení dokonalosti v tomto umění je však nutné dodržovat určitá pravidla.

 1. Povrch nehtů musí být před nanesením základního nátěru důkladně odmastěn. V tomto případě je lepší použít plátěné tkaniny nebo ubrousky bez chlupů. Bavlněné podložky často zanechávají neviditelné částice na povrchu nehtu, které je obtížné vidět pouhým okem. Po nanesení vzoru nezapomeňte použít horní fixátor. To značně prodlouží životnost dokončeného nehtového umění.
 2. Je nutné pracovat jako škrabák nejen pečlivě, ale také rychle. InV opačném případě bude mít lak čas schnout ve šablonové desce a v důsledku špatné kvality se uchopí s podkladovou vrstvou nehtu. Přenos obrázku musíte provést razítkem pohyblivých pohybů. Nerovnoměrný tlak na něj může způsobit částečnou ztrátu vzoru a konstrukce hřebu se ukáže jako neúplná.
 3. Při odstraňování přebytečného nátěru z kotouče musí být škrabka těsněji přitlačena k povrchu šablony. Nebojte se, že rytina bude podléhat deformaci. Malé škrábance se mohou vyskytnout pouze na povrchu disku, což nemá vliv na kvalitu použitého obrazu. Pokud je někdo znepokojen přítomností kovové vložky na zápisníku a chce udržet desky v bezvadném stavu bez jakýchkoliv poškození, můžete jako alternativu použít jednoduchou plastovou kartu.
 4. Při odstraňování přebytečného laku jej nepřehánějte tlakem škrabky. Je pohodlnější a vhodnější udržet škrabku v optimálním úhlu 45 stupňů. Upozorňujeme, že nadměrný tlak na škrabku může pomoci odstranit přebytečný lak. Poté bude hotový výkres již vypadat objemný a jasný. Proto je důležité najít střední půdu.
 5. Po nanesení dalšího vzoru je nutné důkladně zpracovat povrch razítka, škrabky a kotouče. Ujistěte se, že nezůstávají kousky sušeného laku, které mohou být později na dalším hřebíku a kazí manikúru. Pro obráběcí nástroje používejte lepší odstraňovač laků na nehty. Fondy v roce 2006. \ Tsložení, které obsahuje oleje a další přísady, nebude fungovat. Mohou zanechat tenký film na talíři nebo razítku, který neumožňuje jasně a přesně zobrazit obraz.
 6. Speciální dávkovač, ve kterém je mnohem pohodlnější ukládat odstraňovač laků na nehty, podstatně zjednoduší proces provádění krokových kroků. Láhev se během zpracování nástrojů nepřeklopí a nedovolí, aby rozpouštědlo vylévalo povrch určený pro tvůrčí proces.

Při pečlivém dodržování všech pravidel a doporučení bude každá moderní žena módy rychle zvládat technologii lisování. Samozřejmě, že plné studium všech jemností a nuancí umění nail bude trvat mnoho hodin praxe, ale výsledek jistě překročí všechna očekávání. Stemping je univerzální nástroj, který vám umožní rychle, snadno a jasně tisknout na nehty jakýkoliv vzor, ​​který se vám líbí.

Pamatujte, že pro dosažení nejvyšší kvality obrazu a profesionální manikúry je nutné používat pouze vysoce kvalitní soupravy, kde jsou nutně k dispozici vysoce pigmentované laky. Toto je nejdůležitější vlastnost, která přispívá k aplikaci hladkého, jasného vzoru. Moderní design může díky designu ražby zažít radost z profesionálně provedené manikúry i bez návštěvy salónu krásy. Podrobněji s technikou použití módních vzorů a vzorů lze nalézt ve speciálním videu, kde jako příklad zaujal soubor slavné korejské značky Konad.