Proč nehty na nehty

Krásné nehty - tato přesnost manikúry a dokonalý vzhled lakování. Někdy se však stává, že tato součást manikúry přináší ženu. Mluvíme o takovém problému, jako je vyfouknutí laku na nehty na talíři nehtů nebo jinými slovy, bubliny na nehty. Proč k tomu dochází a co odborníci v takových případech doporučují? Takže příčiny problému a jeho řešení.

Manikérky vědí, proč dochází k částečnému odlupování lakového povlaku na nehtech. Existuje několik důvodů:

 1. Před použitím láhev s lakem protřepejte.Mnoho kosmetických přípravků by mělo být před použitím protřepáno. To se však nevztahuje na lak. Mnoho žen má zvyk třepat sklenici velmi energicky před otevřením a začíná malovat nehty. Nejprve, po takovém postupu, povlak klesne. A pak se může pomalu rozlévat na každém hřebíku. Pokud provádíte manikúru sami, je lepší ji jen vložit do rukou. Obecně platí, že vysoce kvalitní laky v láhvi mají kuličky a míchají obsah. Renomované kosmetické společnosti vždy vyrábějí lak s takovými kuličkami. A pak pohyb kuliček poskytuje jednotné míchací nástroje. Pokud víte, že výrobek není velmi kvalitní, pak je lepší ho před použitím pouze držet v horké vodě, ale netřepejte. Tím se odstraní přebytečný vzduch v láhvi.
 2. Doba použitelnosti výrobku uplynula.Toto je nejběžnějšídůvod, proč lak probublává. Starý lak, jako stará řasenka, nemůže vypadat dokonale. S takovými pomocníky v arzenálu krásy můžete jen ublížit. Pokud ano, pak ne lepší.
 3. Mokrý nebo olejový povrch nehtové desky.Když děláte manikúru s vodou, musíte pečlivě sledovat, že před použitím laku ruce a nehty byly zcela suché a odmašťované. Tuk a vlhkost nedovolí, aby manikúra byla čistá, lak začne bublinkovat, ne-li okamžitě, pak po chvíli. Před nanesením nehtů jednoduše otřete nehty odstraňovačem nehtů nebo odmašťovacím prostředkem. A před manikúrou už nikdy nemusíte dát krém na ruce. Koneckonců se vstřebává do nehtů, což následně činí jejich vzhled neatraktivní. Často jsou však samy nehty, tedy z přírody, mokré. Jsou mokré a ruce. V takových případech potřebují pečlivou péči, a ne nadbytečné budou konzultovat manikérku. Možná budete muset vzít multivitamin nebo průběh manipulace v kabině.
 4. Hrubý lak.Často ženy aplikují druhou a třetí vrstvu povlaku, čímž zabraňují tomu, aby první z nich zcela vyschlo. Bubliny v tomto případě nelze vyhnout. Specialisté na manikúru doporučují aplikovat první vrstvu na noc a druhou ráno.
 5. Změna kvality laků.Pokud vlhkost vnikne do lahvičky, stojí na slunci, pak se po aplikaci produktu může objevit také bublinový efekt.
 6. Použití nářadí pro hřebíky od různých výrobců.MistřiManikúru nedoporučujeme nanášet podklad pod lak jedné firmy a samotný lak - druhý. Mohou proti sobě působit.
 7. Nanášení laku bez podkladu.Základ a nehty chrání a činí vzhled manikúry bezchybným. Lak na něm padá hladce a jemně.
 8. Vysoušení nehtů pomocí vysoušeče vlasů.Někdy spěch a nedostatek času u dívek způsobí, že se uchylují k takovým trikům jako sušení laku s vysoušečem vlasů. Hřebíky se suší fénem, ​​ale bubliny na povrchu se tvoří velmi rychle.
 9. Nerovný povrch nehtových desek.Měli byste vědět, že nejčastěji se hrboly a drážky nehtů jeví jako znamení nemocí vnitřních orgánů. Na takové hřebíky mohou být po potažení také bubliny.

Co mám dělat, když lak?

Manikéři v takových případech doporučují dodržovat určitá pravidla:

 1. Injekční lahvičku uchovávejte na chladném a tmavém místě.
 2. Po použití uzavřete lahvičku, abyste zabránili vniknutí vzduchu.
 3. Odstraňte nátěr z nehtové desky musí být nutně prostředky, které neobsahují aceton.
 4. Dodržujte skladovatelnost smaltu a laku.
 5. Před změnou nátěru laku dejte hřebíky na několik dní. Po celou dobu nechodte s lakovou manikúrou.
 6. Postarejte se o nehty a pravidelně se o ně starejte vanou.