Proč muži pěstují nehty nehtů

Moderní muži dodržují módní trendy, neváhají navštívit salóny krásy, solária, aby vypadali perfektně. Proto nás nepřekvapuje, že kluci pravidelně dělají manikúru. Jedna věc však zůstává pro ženy nepochopitelná: proč muži pěstují hřebík na malíčku? Je to módní trend nebo rozmary některých kluků? Jak reagovat na takovou manikúru u muže? Pokusme se všechno podrobně pochopit.

Trocha historie

V minulém století začali zástupci aristokracie pěstovat na svých prstech nehty. Hřeb na posledním prstu ruky sloužil jako „nástroj“ pro tisk písmen. Další verze, proč muži pěstují nehet na malíčku, je příběh kasty v Číně. Délka nehtové desky určovala šlechtu mužů. Čím delší nehet - tím vyšší je kasta.

Na této verzi nehtů rostou muži. V 70-tých letech, lidé ve Spojených státech nosili takové nehty, kteří byli závislí na kokainu. O něco později, v Rusku, dlouhý nehet na tomto prstu u mužů ukazuje, že patří k kastě zlodějů. S takovou manikúrou šli žraloci, protože s pomocí dlouhého měsíčku bylo mnohem snazší „obracet“ své mimořádné triky.

Ve Francii, ve středověku, to bylo obvyklé klepat na dveře s malým prstem, protože klepání pěstí bylo pak považováno za velmi špatný tón. Vzdělaní lidé se proto snažili pěstovat na maličkém prstu pravý nehetruce

Verze moderních mužů

S historií jsme přišli na to, teď bych rád věděl, proč moderní muži vyrůstají nehet na malíčku? Naši odborníci se rozhodli provést průzkum na toto téma mezi moderními představiteli silnějšího pohlaví, a tyto odpovědi obdrželi:

  1. "Pracuji v klenotnictví."Pokud zapnete fantazii, můžete pochopit, proč má klenotník dlouhý nehet na malíčku - nahrazuje hlavní klíč nebo šroubovák v procesu práce s malými detaily šperků.
  2. "Pro pohodlí."Většina mužů na tuto otázku odpověděla tímto způsobem. Někteří říkali, že pomocí nehtu na malíčku vyčistí klávesnici počítače, uši a dokonce i nos. Co mohu říci - nemáme právo za to vinit!
  3. „Vyjadřuji svou účast na netradiční homosexuální orientaci“.Spravedlivě si všimneme, že u takových mužů je hřebík na malíčku obvykle potažen lakem.
  4. "Jsem pilot."Ukazuje se, že malíček s dospělým nehtem v představitelích této profese slouží jako symbol víry a talisman letadel. Známý pilot Meresjev, díky dlouhému hřebíku, dokázal vytrhnout chůdy a padáky. Mimochodem, jeho hřebík je dosud uchováván v leteckém muzeu.
  5. "Má přítelkyně má ráda." Někteří muži věří, že je příjemné pohladit ženské tělo a jeho soukromé části takovým nehetem. No, možná ...
  6. "To je můj nástroj práce."Mnoho lidí používá dlouhý nehet na malíčku jako nástroj k otevření něčehovyzvednout.
  7. "Já jsem zástupce zednářů."Muži tajné a nejkontroverznější náboženské společnosti mají výrazný znak - dlouhý hřebík na malíčku levé ruky.
  8. „Jsem hudebník“ . Kytaristé používají zatažený dráp jako výběr.
  9. „Je vhodné počítat bankovky“.Muži, kteří pracují jako pokladníci v bance, často rostou dost dlouho nehty na obou rukou. Tvrdí, že pomocí takové manikúry můžete snadno oddělit lepené bankovky. Mimochodem, taxikáři také použít tento trik.

Závěr

Zjistili jsme tedy, že způsob pěstování dlouhého hřebíku na malém prstu pravé nebo levé ruky pochází z minulého století. V té době patřili muži s takovou manikúrou k zástupcům šlechty. V moderních členech silnějšího pohlaví lidstva, dlouhý nehet na malíčku je často používán jako alternativa k bavlněným pupenům pro čištění ušního mazu, šroubovák, otvírák na pivní láhev. Někdo nosí takovou manikúru, protože je módní a pohodlný.

Jedním slovem jsme nemohli najít jednoznačnou odpověď na otázku, proč muži pěstují nehet na malíčku. Každý má na to své výmluvy. Proto můžeme my, ženy, odpustit našim milovaným lidem takové slabiny.