Proč lak na nehtech a jak může být zředěn?

Pokud dáváte přednost manikúre doma vlastníma rukama, pak se dříve nebo později setkáte s takovým obtěžováním, jako je zahušťování laku, as ním se objevují nenávistné bubliny, které se vyskytují během aplikace, stejně jako při následném sušení povlaku. Vidíte jen malý problém, ale pro každou dámu je to už tragédie! Nálada se kazí celý den. A co dělat? V tomto článku se naučíte: proč se nehty na nehtech a jak se může ředit.

Ženy zpravidla začínají používat již osvědčené prostředky, ale problém jen na krátkou dobu zmírňují. Každý ví o této metodě restaurování sušeného laku, protože ho ředí odstraňovačem laku na nehty. Ale to dlouho problém nevyřeší, můžete si nechty jednou vytvořit, ale kvalita nebude stejná. Nebude žádný lesk a síla. V důsledku toho vyhodíme celou bublinu kvůli její bezcennosti.

Řešení problému zahuštěného laku

Existuje ve vašem kosmetickém sáčku jen několik lahví s vašimi oblíbenými laky? Pravděpodobně rychle skončí a jejich majiteli nezpůsobí velké problémy. Ale pro opravdové dámy, které tvrdohlavě sledují své ruce a nemůžu žít bez kvalitní manikúry, bude to mnohem složitější. Zahuštění laku se obvykle provádí v laku po 6 měsících.Proč se to děje? Jako rozpouštědla určená pro vytvrzování laku mizí. Pokud chcete, aby lak vydržel dlouhou dobu, měli byste se řídit některými pravidly:

Po použití laku pevně uzavřete uzávěr láhve.

Zajistěte, aby se suchý lak, který se tvoří kolem hrdla láhve, nehromadil. Měly by být vymazány.

Před uzavřením láhve vyfoukejte do láhve: tímto způsobem odstraníte vzduch, který se nahromadil v láhvi s oxidem uhličitým.

Manikúra box nebo kabelka bude skvělým místem pro uložení vašeho oblíbeného laku na nehty. Uchovávejte jej na suchém a chladném místě, jen mějte na paměti, že lednice pro to není vhodná.

Pečlivě sledujte skladovatelnost laků.

Je lepší odstranit produkt kapalinou, jejíž složení neobsahuje aceton a jeho deriváty.

Nezachraňoval tyto metody? Aby nedošlo k zahuštění laku, můžete přidat speciální kapalinu, která je určena pro takové případy. Tento nástroj si můžete koupit ve všech specializovaných prodejnách v zemi. Nesměřujte lak acetonem! Proč - ptáš se. Tato metoda fungovala v dávných dobách, kdy naše matky a babičky byly ještě mladé, v té době neexistovaly žádné jiné alternativy. Díky odstraňovači laku na nehty, složení lehce ředí lak sám, ale zároveň porušuje jeho původní strukturu. InKonečně, to je důvod, proč se lak začíná nanášet, když se aplikuje, a také padne zcela nerovnoměrně, s rozvody. Rozmazaný lak je dostačující pouze pro jednu, dvě aplikace.

Proč probublává puchýř?

Když děláte manikúru sami, můžete se setkat s takovou situací, kdy se hřebík nehtu na nehty stane náhle dost drsným a drsným na dotek. Nesprávně ředěný lak není jediným předpokladem pro tvorbu malých kuliček se vzduchem. Tyto problémy jsou možné z mnoha důvodů:

Silné víření. Děvčata se ho snaží rozruch, obvykle to přehánějí a samotný povlak se začíná sytit vzduchovými bublinami.

Nanáší se příliš silné vrstvy laku. Po nanesení prvního nátěru laku by měl být po aplikaci nanesen po určitou dobu.

Deska na nehtech je mastná. Než uděláte manikúru, je nutné provést komplexní čištění. Zvláštní pozornost věnujte odmašťování nehtů, lepší přilnavost laku k povrchu nehtové desky.

Tvorba vody v bublinách. Voda se může náhodně dostat do láhve, proto vám dáme doporučení: neprovádějte manikúru ihned po koupání nebo sprchování.

Lakování laku neodpovídá. Chcete-li, aby vaše nehty bez problémů, měli byste si vybrat svou volbu na složení laku jedné společnosti.

Neplatné sušení. Pokud se snažíte usušit rychlejší lak, nemusíte se houpat rukama, jako mnoho dívek, které majíjen ve zvyku, že můžete poškodit manikúru. Neměli byste si nechat nehty sušit vysoušečem vlasů, nátěr se může začít bublat.

Ne příliš hladká nehtová deska. Před použitím laku by měl být leštěn měsíček.

Složení s nízkou kvalitou. V důsledku výrobní závady může nastat výskyt malých vzduchových bublin.

Datum vypršení platnosti. Po určité době začnou zahušťovat laky, což může vést k tvorbě puchýřů a rozmazání.

Zvláštní rys značky. V tomto případě budete muset společnost přizpůsobit nebo změnit.

Co můžeme uzavřít

Z článku jste se dozvěděli o důvodech, které ovlivňují vznik bublin při vytváření manikúry a nyní jsou schopny tento problém bez problémů odstranit. S největší pravděpodobností mohou vzniknout potíže z dlouhého nepoužívání laku, pokud nástroj dlouho stojí na vaší polici. Kromě pokrytí nekvalitní kvality a problémů, jako je drsnost a drsnost, vám mohou laky propůjčit i jiné problémy, například bledou barvu. Pokud v bublině vidíte lak v syté syté barvě, nezaručuje vám to jasný nátěr, může to být i to, že na perech může vypadat docela neatraktivní. V této situaci existují některé metody, které pomohou zlepšit kontrast barvy lakového povlaku.

Rada:

Nenechávejte dlouho s malovanými nehty, protože potřebují odpočinek. CokolivLak neměl dobré vlastnosti, je to především chemický nátěr, který nedovolí, aby vaše nehty „dýchaly“. Namísto manikúry připravte zdravé koupele na nehty nebo jakékoliv užitečné masky rostlinného původu.