Přísná manikúra je ideální pro obchodní ženu

Nejčastěji lze v podnikových ženách nalézt přísnou manikúru, která věnuje méně pozornosti svým ženám než ženám módy. Rukou a stavem nehtů můžete okamžitě určit, zda má žena smysl pro styl, jak vážně podniká a své povinnosti. Manikúra vypráví hodně o skromnosti majitele, schopnosti upřednostňovat zájmy společnosti a osobních preferencích. Takže vzhled nehtů je vizitka.

Za prvé stojí za to pochopit, že podnikatelské prostředí neakceptuje světlé a honosné odstíny. Ale to neznamená, že móda projde kolem. Dokonce i diskrétní a nenápadný výkon může být elegantní, krásné a stylové. Použití nejmodernějších nátěrových hmot umožní manikúru zůstat velmi dlouhou dobu. Takže obchodní dámy si mohou dovolit zůstat atraktivní a ženský.

Můžete rozebrat několik tajemství, které vám pomohou vybrat vhodný design možnost pro přísné obchodní manikúru.

Věnujte pozornost délce a tvaru nehtů

Tvar nehtu je jediným parametrem, který není omezen na podnikatelské prostředí. Office dress code umožňuje libovolný tvar: obdélníkový, oválný, mandlový. V tomto případě závisí volba na tvaru kartáče. Pokud je těžké určit sami, můžete se obrátit na profesionály. Extravagantní molo by mělo okamžitě říci ne. pro odpočinek - akt!

Pokud jde o délku, zde začíná vykazovat závažnost vmanikúra Volná část nehtové destičky by měla být 1/3 celé délky nehtu. Stejné parametry by měly být dodrženy při potahování gelem nebo akrylem.

Proč? Tato délka umožňuje udržet výkon, což je velmi důležité. Na podzim roku 2015, krátké nehty v trendu. Pracovníci v kanceláři a všichni, kdo by měli mít z jednoho důvodu nebo z jiného důvodu přísnou a krátkou manikúru, měli neuvěřitelně štěstí!

Výběr barvy nátěru pro kancelářskou manikúru

Hlavním kritériem výběru je neutralita. Růžová a béžová řada je prostě perfektní. Může to být různé odstíny: slonová kost, béžová, krémová, světle růžová, lehká perla.

Striktní nebo kancelářský styl se nazývá nahý. Nehty, zdobené v tomto stylu, velmi jemně. Zachování přirozenosti a péče, takový manikúra umožňuje obchodní žena vypadat ženský a atraktivní. Barvy jsou vybrány přirozeně, délka nehtů je malá.

Hřebíky můžete ozdobit jednoduchým způsobem pomocí gradientu. Volba v tomto případě je lepší zastavit na pastelových barvách. Můžete provést francouzskou manikúru a její opak - měsíc. Všechny tři styly vypadají neutrálně při použití ve vhodných barvách. Mimochodem, francouzské a měsíční manikúry jsou velmi populární v této sezóně.

V případě potřeby lze jako doplněk ke služebnímu kódu použít tmavší manikúru jemné kávy, šedé nebo hnědé barvy. Jedná se o nejčastěji používané odstínyobleky.

A není hrozné, že bude třeba upustit od jasných a nasycených tónů. Tyto barvy odvádějí pozornost od práce. Oblékání je oblékání. Abstraktní rozvody a ornamenty křičících odstínů nebo ostrých nehtů s kamínky /jiskry budou vypadat hloupě s oblekem.

Ale odmítnout malování nebo dekorativní prvky nestojí za to. Mohou být přítomny v obchodní manikúre, ale v diskrétním, zdrženlivém způsobu. V celém obrazu musí být nějaká harmonie.

Existují možnosti provedení symbolů organizace na hřebíku. Ale tento design má jedno významné omezení. Nenápadný obraz je tak jemným projevem podnikového patriotismu. Ale nepřehánějte to a proměňte v propagační leták.

Lešticí gel: nikde bez něj ...

Gel polský se stal blahodárným moderním prostředkem potahování nehtů. Pevnost a trvanlivost gelu + snadné použití dekorativního laku jsou harmonicky kombinovány v gelových leštidlech. Hlavními výhodami takového povlaku jsou rychlost nanášení a sušení, jakož i úžasná odolnost proti opotřebení. 2-3 týdny vaše nehty budou vypadat jako nové.

Pro pracovníky v kancelářích může gelový polštář ušetřit spoustu času, který může být vynaložen na pracovní otázky.

Stačí si vybrat neutrální design, který je vhodný pro práci a aktivní odpočinek. Přísná, stylová a atraktivní manikúra, vytvořená pomocí gelových leštidel, vhodná pro jakékoliv oblečení.

Díky kvalitědokončenou a promyšlenou manikúru, můžete každému ukázat svůj vkus. Nyní můžete být nejen zkušeným lídrem nebo odpovědným zaměstnancem, ale také ženskou módní osobou.

Přísná manikúra může vypadat stylově a atraktivně a co je nejdůležitější - módní! Obchodní ženy si mohou dovolit krásnou manikúru.