Příležitostná manikúra - praktická teorie!

Vývoj technologie péče o nehty je v aktivní fázi. Tam jsou postuláty a zákony, které jsou věčné a neotřesitelné, ale existují nové technologie kosmetiky, možnosti pro budování, použití umělých materiálů pro usnadnění pro nás, ženy, věčný a každodenní boj o krásu nehtů. A to je velmi důležité! Naše vizitka stylu, chuti a čistoty může být přesně v dobře udržovaných rukou a nehtech. Nyní budeme hovořit o každodenní manikúru. Začněme!

Manikúry jsou všechny potřebné, manikúry jsou důležité!

Nebude to velký objev, že pro každý věk, pracovní status a povolání bude denní manikúra odlišná. Samozřejmě, školačky a studenti nemusí mít jasná omezení barev laků. Experimenty a extravagantní varianty jsou často v nich obsaženy, ale vše závisí na standardech vzdělávacích institucí a osobní tvořivosti. Na veřejných místech (škola, vysoká škola, univerzita) je lepší používat nenápadné barvy s originálními kresbami a nápisy. Ale večer, řekněme, disco manikúra, může být jasná a super-křik.

Pro zaměstnance institucí, úřadů, organizací a podnikatelských žen je nejvhodnější francouzská manikúra, ve které je sledováno omezení, důvěra a skrytý luxus. Doporučuje se použít tradiční design v jemnémbéžové a pastelové barvy s monochromatickým obrazem. Takový soubor je možné upevnit kamínky nebo perlami. Opět platí, že pokud máte důležité obchodní jednání nebo jednání, pak lesklé prvky na nehty by neměly být získány. Tím se odvrátíte od vás a vašich partnerů, což pravděpodobně povede k porušení konstruktivních obchodních procesů.

Některé ženy si vzhledem k povaze své činnosti nemohou dovolit nejúplnější manikúru. To je obvykle spojeno s ruční výrobou (kuchař, průmyslové profese, zemědělství atd.). To však v žádném případě nevylučuje takové ženy z tohoto procesu, i když na krátkých nehtech. Jednoduché, praktické, moderní, stylové - to jsou základní principy každodenní manikúry. Barvy - podle uvážení, přidejte jednoduchý ornament, nebo vytvořte kombinaci dvou nebo tří laků a existuje řešení. V tomto případě stojí za to odmítnout třpytky a kameny.

Zdravé nehty - péče a péče.

Tak, s designem a stylem rozhodl. Nyní připravte nehty. Mimochodem, přípravný proces je důsledně stejný charakter, který umožňuje přivést ji k automatizaci s co nejmenší ztrátou času a minimálních chyb. K dnešnímu dni ženy používají dvě možnosti zpracování nehtové zóny prstů. První z nich je s použitím sady na manikúru. Je pozoruhodné, že není vůbec nutné kupovat pokročilé nástroje. Pro plnou péči o nehty bude stačit mít píst, nůžky a kleště. Po teplé lázni na rucezpracovat každý nehet, odstranit přebytečnou kůži. Při řezání se ujistěte, že jste dezinfikovali prsty roztokem alkoholu nebo mlékem a po dokončení práce s ním otřete stejným nástrojem.

Druhá možnost je dnes populárnější a je velmi jednoduchá. Pro zjemnění a odstranění kůžičky použijte speciální řešení. Po 20-30 vteřinách po jeho aplikaci můžete odstranit všechny přebytečné výrůstky oranžovou tyčí (dřevěný analogový posunovač).

V této fázi nebo během zpracování prstů se stanoví tvar nehetové platiny, jejíž možnosti jsou mnohé: čtvercové (čiré a měkké), oválné, oválné, trubkové (trubkovité), styletové, špičkové, skosené, atd. Zde musíte pracovat se smaragdovým pilníkem.

A konečný dotek - pod lakem položíme zpevňující základ. Mnoho žen zanedbává tento důležitý bod. A marně! Tento postup dává vašim nehtům sílu, sílu a zdraví. Druh přímých akčních vitamínů, které vám umožní zapomenout na křehkost a odlupování nehtů. V současné době není nedostatek výrobců těchto léků. Nejčastěji obsahují léčivé extrakty, posilující přísady a vitamíny D a E. Nyní můžete použít lak!

Krása vyžaduje lak na nehty!

Naše nehty stejné délky a tvaru, očištěné od přebytečné kůže, hnojené vitamíny a připravené k potažení lakem. Připomínáme, že manikúra by neměla být částečná - jedná se o komplexní událost a dodržování celého léčebného cyklu je klíčem ke zdravé péči.pro vaše nehty. Proto je nutné při prvním štěpení laku nalakovat nehty, aniž byste čekali na hrozné fotografie „polobarevných“ nehtů. Lucky by neměli používat nejnižší kvalitu, záleží na délce jejich ponožek. Lak je nutné aplikovat alespoň ve dvou vrstvách. A druhá se aplikuje po úplném vyschnutí prvního. Desku zcela natřete, aniž byste nechali hřeben těsně uzavřený.

Barevná škála a předmět laku na nehty se dnes vyvinuly v samostatný průmysl, nail art - umění dekorativní manikúry a malování nehtů. Ačkoliv se tento koncept týká nejen virtuozity použití laků, ale i rozsáhlejší práce na nehtech, každodenní manikúra přichází do styku s uměním nehtů v poslední fázi výzdoby.

Čistá, monochromatická, nízká nebo naopak jasná barva laku (v závislosti na preferencích) je tradičně používána většinou žen. Doporučujeme vám držet krok s dobou a fantazírovat bez omezení. K tomu nemusíte dlouho pořádat speciální workshopy a studovat. Dovednost přichází s praxí. Podívejte se na některé fotky, podívejte se na videa na internetu, začněte vytvářet nehtové umění sami a budete mít svůj vlastní jedinečný styl nehtových šperků. Vzory, plynulé přechody z tmavých do světlých, kombinace 5,6,7 nebo více barev, národní motivy, bižuterie nebo šaty, pro mezník a miliony dalších neznámých variant - to jsou vyhlídky na nehtové kompozice.Moderní móda povzbuzuje a podporuje experimenty - to je skvělé. Vytvořte pyšný obraz na nehtech a skutečné ženskosti. Přejeme Vám, abyste byli vždy elegantní, okouzlující a neodolatelný. Úspěchy pro vás!