Posuvníky, gradient a manikúra měsíce: přehled trendů sezóny

Krásná a svěží manikúra je nepostradatelným atributem každé ženy. Volba designu, barvy, stylu pokrytí charakterizuje životní postavení žen a její priority. Naštěstí je místo, kde se potulovat. V každé sezóně nabízí vysoká móda diverzifikaci svého vzhledu a vyzkoušení nejnovějších trendů na sobě.

Měsíční manikúra ve všech možných variantách.

Lunární manikúra nebo jak se také nazývá „převrácená služební bunda“, zůstává v tomto roce relevantní. V procesu tvorby pomocí pastelových a kontrastních barev laku.

Můžete experimentovat s barvou otvorů, jejich velikostí a tvaru, vybrat jamky s kameny a kamínky, aplikovat výtisky na hlavní část nehtu, kombinovat barvy a kombinace.

Zvažte nejoblíbenější varianty měsíčního designu.

Manikúra přirozeného Měsíce.

To je případ, kdy otvor na dně hřebu není zakryt, ale zůstává přirozený. Zbytek povrchu nehtu je natřen ve zvolené barvě, zatímco hranice mohou býtbýt odděleny tenkým proužkem, zdobeným kamínky, kovovými nýty, perlami atd.

Kontrastní měsíční manikúra.

Jedná se o klasickou verzi, ve které může být spektrum barev díry a základny omezeno pouze vaší představivostí - jasnější, tím výraznější a provokativnější obraz.

Konstrukce trojúhelníkového otvoru.

Tento typ manikúry má neobvyklý tvar. Místo srpek přichází trojúhelník. Jediná vlastnost je, že tento design vypadá lépe na dlouhých nehtech.

Měsíční návrh a malba.

Trend malování nehtů se dynamicky rozvíjí. To může být, jako ruční práce prováděná velitelem, nebo použití všech možných typů samolepek a aplikací. Imitace obrazu doplní a doplní váš pohled na publikaci a na oslavu.

Konstrukce gradientu neztrácí půdu.

Design přechodu známý také jako ombre je hladký přechod z jedné barvy do druhé. Technika se může lišit:

- kombinace 2-3 barev, které se na každém prstu otáčejí stejně.
- změna barvy z prstu na prst z lehčí do tmavé přes celé rameno
- přechod z barvy na barvu v rámci gamutu s péčí v dekorativním nátěru (třpytky, kameny atd.)

Výhody gradientové manikúry v její univerzálnosti. Přítomnost několika odstínů najednou neomezuje výběr oblečení a doplňků.

Vytvořte jedinečné snímky pomocí posuvníků.

Zdá se, že posuvníky jsou určeny speciálně pro milovníky jasného každodenního života a lámání vzorů. Stručně řečeno, jsou to nálepky na bázi vody nebo lepidla a tečkovaný nebo hustý vzor nebo vzor na průhledném povrchu. V souladu s vlastnostmi techniky použití posuvníků také odlišný.

• nálepky s tečkovaným vzorem nezabírají celý povrch nehtu, ale používají se jako doplňkový prvek. Je vhodnější je aplikovat na lehký povrch nebo v kombinaci s francouzskou manikúrou.

• kluzáky s trojrozměrným vzorem v hustotě a výplní s vyšší hodností, ale základ ve formě průhledné fólie také vyžaduje přítomnost barvy na nehtech, které nepřerušují, ale zdůrazňuje obraz. Zvláště neobvyklé a módní 3D výkresy na dlouhých a špičatých nehtech.

• obraz na celém nehtu - rychlý a snadný způsob, jak vytvořit jedinečný styl. Obrázky jsou vhodné pro přírodní a umělé nehty, nepotřebují nižší nátěr, trvanlivé a snadno se používají. Vše, co potřebujete, jeMatný nebo lesklý povrch.

Arzenál příležitostí pro moderní krásu je bohatý a rozmanitý. Vyzkoušejte, experimentujte a vytvořte mistrovská díla krásy, den co den.