Posilování nehtů

Dnes nebudete nikoho překvapovat s prodlouženými nehty, protože tento postup je velmi populární mezi moderními módy. Nicméně, jen málo lidí ví, že použití syntetických materiálů může nejen upravit délku nehtové desky, ale také posílit. Pro tento účel se nejčastěji používá akryl. Tato látka dodává síle nehtů, nepoškozuje nativní nehtovou destičku a v neposlední řadě vypadá velmi přirozeně. Pokud se chcete dozvědět o tomto postupu co nejvíce užitečných informací, doporučujeme vám, abyste si pozorně přečetli náš dnešní článek.

Podstata a účel akrylu

Podívejme se, co je akrylové, které se používá při modelování nehtů. Akrylový prášek je směs tekutého monomeru a polymeru. Příběh vzniku této látky sahá až do šedesátých let, kdy ji poprvé použil jeden zubař k přeměně manikúry své ženy. Samozřejmě, že v těchto letech, akrylové nehty nevypadaly tak elegantní, jak jsou dnes, protože pouze moderní mistři nail art mohou aplikovat látku na desku co nejtenčí. To umožňuje nehtům vypadat přirozeně a přirozeně, ale také přispívá k jejich posilování. Po odstranění akrylové vrstvy vypadá nehtová deska zdravě a krásně. V moderních kosmetických salonech se tedy postup pěstování nehtů s akrylem často nazývá „akrylová výztuž“. Nosit syntetický materiál na nehtech může být kolikPokud provádíte opravy včas (jednou za 10 dní).

Jak posílit akrylové nehty?

Okamžitě učinit rezervaci, že obdobný postup může provádět pouze kvalifikovaný manikér. Faktem je, že uložení akrylu na nehty vyžaduje "šperky" práce, protože materiál by měl ležet na desce co nejtenčí.

Technika nanášení syntetického materiálu na měsíčky je následující:

  1. Za prvé, mistr vykonává hygienickou manikúru pro klienta: dává tvar nehtové desce, odstraňuje kůžičku a otřepy.
  2. Měsíčky jsou pak potaženy odmašťovadlem. Tento nástroj odstraňuje přebytečnou vlhkost z nehtů, umožňuje připevnit většinu syntetického materiálu k nativní desce. Vysychá sama.
  3. Dalším krokem je použití kapaliny (směsi polymeru a monomeru). Ponořte kartáč do kapaliny, opatrně ho vytlačte, aby byl kartáč téměř suchý. Potom na jeho špičku napište kuličku z akrylového prášku, počkejte, až bude nasycen kapalinou, a naneste spoustu nehtů, odstoupíte od pokožky několik milimetrů. Musíte udělat vše velmi rychle, protože akrylát ztuhne okamžitě.
  4. Poté mistr dává nehtům krásný tvar, napraví nesrovnalosti. Všimněte si, že akryl k posílení nehtů je aplikován ve dvou vrstvách, ale jeho tloušťka na nehtech by měla být minimální. To je přesně to, co odlišuje posuzovaný postup od rozšíření.
  5. Pro rychlé schnutí akrylu použijte ultrafialovou lampu. Povrch desky je vyleštěn na leskspeciální pilník na nehty - baf.
  6. Na žádost klienta může velitel aplikovat na akrylát ozdobný lak, matný, barevný nebo průhledný povlak z akrylového prášku nebo designové barvy. Stejný materiál se provádí kreslením na nehty.

Výhody a nevýhody zpevnění nehtů s akrylem

\ t

Chtěl bych poznamenat, že potažení nehtů akrylem vyžaduje zvláštní péči. Asi dvakrát za měsíc budete muset provést opravu takové manikúry, to znamená, že aplikujte akryl na regrown části v blízkosti kůžičky. Odstraňte syntetický materiál z nehtové desky může být speciální kapalina - odstraňovač.

Výhody zpevnění nehtů akryly zahrnují úžasnou sílu, přirozený vzhled a pružnost desky. Korekci lze provést na jakékoli poškozené části nehtu, aniž by došlo k úplné výměně materiálu. S takovými nehty můžete bezpečně provádět každodenní činnosti.

Co se týče minusů, v procesu posilování akrylových nehtů je klient nucen nosit masku, protože tento materiál voní velmi nepříjemně. Pokud odstraníte dekorační lak z nehtové desky acetonem, pak akrylát ztrácí lesk.

Jak vidíte, není zde tolik nevýhod akrylového posílení nehtů. Proto můžeme tento postup bezpečně doporučit všem našim čtenářům.