Posílení nehtů pomocí biogelu

Posilování nehtů pomocí biogelu je dnes jedním ze tří nejoblíbenějších postupů v nehtových salonech. Navzdory hojnosti dalších moderních metod péče, látky, s nimiž se provádí moderní posilování nehtů a prodloužení nehtů, biogelová výztuž má velkou výhodu vzhledem k tomu, že i po skončení trvalých procedur zůstávají nehty nasycené biogelem zdravější, hladší, silné a dobře upravené.

Přírodní plast, který je vyroben z pryskyřice tiksovoh stromu, který většinou roste v Africe. Pro lepší uspokojení lidských potřeb je kompozice upravena tak, aby nasycila tělo esenciálními vitamíny (zejména A a E), stejně jako kompozice je bohatá na proteiny organického původu, které mohou být v závislosti na výrobci až 60%. Velkou výhodou biogelu je téměř úplná nepřítomnost zápachu, na rozdíl od akrylových a jiných syntetických složek.

Výhody Biogelu

 • Hlavní a pravděpodobně nejdůležitější výhodou biogelu je, že po jeho aplikaci a vytvrzení pokračuje v průchodu vzduchu, díky němuž nehtová deska dýchá, není žlutavá a nevyluhuje.
 • Pro aplikaci biogelu je nutné pouze lehké broušení, a nikoli úplné odstranění celé horní vrstvy nehtu jako v jiných případech.
 • Na rozdíl od konkurenčních materiálů je povlak znatelně tenčí, ale hladkost zůstávána úrovni akrylové budovy.
 • Při zpevňování hřebu biogelem zůstávají oba elastické.
 • Lesk po léčbě přetrvává po dobu 3 - 4 týdnů, to znamená, že oprava se provádí nejvýše jednou za měsíc.
 • K dispozici v průhledném i barevném provedení.
 • Neustálé používání biogelu pro zpevňování a stavbu nehtů nevyžaduje změnu materiálu a může být prováděno po dlouhou dobu bez přerušení.
 • Po zákroku nedochází k žádnému pocitu nepohodlí, pocitu těsnosti nehtu nebo jeho závažnosti.
 • Pokud se vyskytnou problémové oblasti vyplývající z použití akrylového nebo chemického gelu, při správném použití biogelové a nehtové péče, tyto oblasti dostatečně rychle zmizí.
 • Navíc v případě chyby při aplikaci biogelu může být vždy odstraněn a posunut bez problémů.

Postup při podávání žádostí

\ t

Stejně jako před použitím jakéhokoliv materiálu pro posílení nehtů je nutné před postupem s biogelem provést hygienickou manikúru. Pro odříznutí hřebu, zatlačení nebo dokonce odříznutí kutikuly je hřebík sám leštěný nástroj s jemným zrnem, který neodstraňuje silnou vrstvu látky. Po přípravě se vzorek aplikuje na nehet: výřez, který je v přední části, je umístěn pod okrajem nehtu, vzorek se sám posouvá po okrajích. Veškerá manipulace musí být prováděna velmi opatrně, aby se zabránilo nepravidelnostem a ohybům nehtu.

Při stavbě se malá část základního gelu nanáší štětcem na hrothřeb, pak se tvoří samotný hřebík. Potom naneste požadované množství modelovacího gelu do několika tenkých vrstev, které se pak suší jednu minutu pod ultrafialovým světlem. Po sestavení pomocí pilníku na nehty se jim dostane nezbytného tvaru a leštěného, ​​po kterém se formulář odstraní.

Konečným dotekem je aplikace dokončovacího gelu, který poskytuje pevnost a lesk nehtové desce. Chrání také proti všem druhům vlivů prostředí. Povrchový gel má průhlednou barvu, v důsledku čehož se nanáší malou vrstvou. Tento postup u mistra trvá nejméně dvě hodiny.

Biogel, stejně jako každý jiný materiál, má své nevýhody

.
 • Jediný způsob, jak odstranit biogel, je předběžný nátěr speciálním složením a namočení nehtu po usušení kompozice.
 • Řezání nehtů nehtem je naprosto nepřijatelné. Chemikálie pro domácnost, zásady nebo aceton poškozují strukturu, takže byste měli používat rukavice pro práci v agresivním prostředí.
 • S neustálým kontaktem s vodou, biogel nasává a nabobtná jako normální nehet. Proto vyžaduje častější korekci než jiné druhy stavebních materiálů.
 • Vzhledem k měkkosti hřebu, a to ani po nahromadění, není možné vytvořit velkou délku.

Při používání biogelu doma existují určité potíže

.

Pro normální provoz budete muset získat celou sadu nástrojů a pomůcek. SpotřebaSložení je poměrně hospodárné, ale pro plnou práci budete potřebovat základní nátěr, základní gel, konečnou úpravu a modelování. Také budete muset mít v případě potřeby odstraňovač gelu, zařízení s ultrafialovou lampou, šablony a zkušenosti s tímto materiálem. Tato sada je poměrně drahá, a to i v rámci nákupu velkého kosmetického salonu, nemluvě o soukromých kancelářích nebo domácím použití. Proto je velmi málo odborníků na práci s biogelem a jejich služby jsou velmi drahé.