Posílení nehtů gelem

Přirozené zdraví nehtů je významnou otázkou pro každou ženu, navzdory popularitě rozšíření. Každá žena je léčí svým vlastním způsobem. Někteří dělají koupele, používají masky, pijí vápník, zatímco jiní dávají přednost důvěře svým specialistům v salonech. Oni také používají moderní metody k posílení nehtů desky, například gely. Takové nástroje dělají nehty atraktivní, lesklé a vypadají přirozeně. Bude užitečné dozvědět se o takovém posilování a jeho jemnostech podrobněji.

Jaká je výhoda gelových nehtů

Takový postup v naší době je poptávaný a relevantní. Tento směr péče o nehty umožňuje ženám přeměnit své ruce, udělat z nich dobře upravené. To je však možné pouze ve výkonu zkušeného mistra, který striktně dodržuje technologii posilování. Po svěření rukou zkušenému specialistovi se můžete spolehnout na dobrý výsledek. To jsou výhody gelového posilování nehtů:

  1. Dlouhodobý výsledek.Přítomný, elegantní a přirozený vzhled nehtů trvá až 4 týdny. Jsou v perfektním stavu.
  2. Schopnost vytvářet monochromatické povlaky, kreativní kresby na gelu.Můžete udělat design kamínky, jiskry.
  3. Korekce vhodnosti.Jednoduchost postupu spočívá v jeho snadnosti, nevyžaduje mnoho času a kromě toho umožňujerostou nohy pod gelem.
  4. Vyloučení újmy,bezpečnostní manipulace.
  5. Obnovení struktury nativních nehtů,schopnost pěstovat je na požadovanou délku.
  6. Zvlhčování pokožky.To umožňuje méně často dělat manikúru.
  7. Zarovnání nehtové desky a její zahuštění.
  8. Snadnost změny tvaru hřebu . K tomu potřebujete pouze malý brusný pilník - a čtvercový tvar se snadno změní na mandlový tvar.

Vlastnosti posílení manipulace

\ t

Dnes je v salonech velká poptávka po takové službě. Gely se používají nejen pro stavbu, ale také pro zdravý vzhled, nativní nativní nehty. Jejich základem je jemná a neškodná látka, která se nejprve nanese na čistou, suchou nehtovou destičku, poté se upevní ultrafialovou lampou. Přispívá k tuhnutí gelu. Nohy se tak podobají přirozeným.

Stojí za zmínku, že mnoho žen, které nejsou obdivovatelky, se obávají, že gelové opevnění jim může ublížit. Ale takové obavy jsou marné. Nebojte se, protože gel - prostředek, který nezpůsobuje podráždění. Po jeho odstranění bude patrný vliv urychlení růstu nativního nogostkova. A pokud existuje touha zbavit se takového pokrytí, může být provedeno doma pomocí řezání.

Ženy by měly brát v úvahu, že takto posílené nehtyRuce vyžadují opatrný a šetrný postoj. Domácí úkoly po takovém postupu (jako vždy) musí být provedeny s rukavicemi, vyhnout se otřesům a dlouhodobému kontaktu s vodou.

K posílení nehtů na nohou

\ t

V tomto případě nemluvíme o prodloužení, ale pouze o ochraně, která je důležitá v teplém období. Gelové zpevnění měsíčku na nohou pomáhá obnovit jejich tvar. Proto se postup doporučuje pro ženy, které mají přirozeně tenké a křehké vlasy. Odborníci doporučují provádět manipulaci na dolních končetinách v létě, protože v této době jsou nehtové desky otevřené a „dýchají“. Navíc estetická přitažlivost nohou po zákroku dává ženám důvěru.

A také manažeři mistrů doporučují, aby se na nohou pro ženy, které trpí problémem zarůstání nehtů, vyráběly opevnění. Gel je vytáhne ven, pomáhá růst správným směrem.

Samotný postup je podobný vyztužení na rukou. Po odmašťování nehtů aplikuje mistr první vrstvu gelu na jednu končetinu, po které se umístí pod lampu pro sušení. Potom se druhá noha zpracuje a vysuší. Poté se aplikuje druhá gelová vrstva, třetí.

Když zesílené nehty na dolních končetinách rostou, na základně jsou poněkud odlišné, ale není tu příliš ostrá hranice, jako v rukou. Nicméně je žádoucí provést korekci.