Polka-dot manikúra: fotografie stylových nehtů s tečkami

Je možné vytvořit krásnou a poutavou manikúru, ale zabere to spoustu času. Moderní rytmus života nedovoluje ženám takový luxus. Ale existuje jedinečný a pohodlný typ manikúry, který vám umožní mít nádherné nehty dekor a ne tráví více než půl hodiny svého drahocenného času. To je polka dot manikúra.

Nezvyklý tisk se narodil ve Francii v 18. století. Fashionistas toho času začal aktivně ztělesňovat to na jejich nehtech. Již později, v 50. letech 20. století, vznikl rozmach polka-dotových šatů. Tečkovaný oděv dělal dívky více ženský a elegantní. A podruhé v historii vznikla myšlenka použít umění s hráškem na nehty. Od té doby, jeho význam, neztrácí. Stejně jako každá klasika je nepravděpodobné, že by polka-tečkovaná nail-art zanechala módní podstavec.

Nápady pro manikúru s hráškem

V rozsáhlosti internetu existuje mnoho nápadů, jak diverzifikovat a zlepšit klasickou vizi polky dot manikúry. Odrůda začíná hrou o velikosti teček. Dalším krokem je použití sady barev a změna velikosti hrachu.

Pokud jste přísný styl, pak řešením pro vás budou monochromatické kompozice. Jako možnostPoužijte dekor jen několik nehtů. Vytvořením důrazu na originalitu. Pokud nejste omezeni na kancelářský styl a milujete šťavnaté nail-art, doporučujeme experimentovat s různými barvami a chaotickým řádem. Pro doplnění kresby jsou důležité kamínky a jiskry. Pomocí štětce, kombinující hrášek a zobrazující květiny a sněhové vločky, budete určitě vyčnívat z davu.

Další možností experimentování může být klasická francouzská manikúra, ale špička bude zdobena tečkami. Tento design nehtů bude vypadat jako jemný a romantický, pokud si vyberete pastelové barvy. Přidání barvy vytváří výrazný a jasný obraz.

Podrobný návod pro tvorbu hrachu

\ t

Jednoduchost tvorby návrhu na nehtech pomocí polka-dot pattern umožňuje také vyzdobit nehty doma. Pro ozdobení nehtů bude tento design nehtů vyžadovat trochu:

  • Dva barevné laky. Jakékoliv odstíny výběru, omezení vaší kreativity neexistuje.
  • Transparentní základna. Jeho cílem je konsolidovat a sloučit výsledek.
  • Tečky. Záchranu zařízení nejen v hrachu vzor. Tečky nenahraditelné věci vytvořit zajímavý dekor na nehty. Pokud chcete, můžete je nahradit jehlou nebo dokonce běžným kuličkovým perem.

Začněte zdobit nehtovou desku, vždy by měl mít dobře upravený vzhled. Pokud máte otřepy na rukou, nerovnoměrnénehtová deska a kůžička, i ta nejjasnější a bezchybná manikúra ztratí svou krásu. Po skončení péče o kvalitu nehtů můžete začít používat transparentní podklad. Je nutné vyrovnat nehet a chránit před pronikáním jasných barev do nehtové desky.

Po provedení výše uvedených kroků můžete přistoupit k jasným lakům. Vezměte jeden z krytů a rozložte ho na nehty. Aby se dosáhlo hustší barvy, je třeba natřít druhou vrstvu a nechat je důkladně vyschnout. Na kus fólie nebo lepenky nalepte jinou barevnou kapku, takže bude vhodnější ji použít. Namáčkněte tečky (nebo jiné zařízení) v něm s tečkovanými pohyby, abyste nakreslili svisle od 3 do 5 hrachu. Umístěte další řádek naproti prvním řádkům. Postupně vyplňte celou nehtovou desku. Pokud není dostatek místa pro plný bod, můžete vždy dát polovinu, hlavní věc je dokončit opakování na nehtu a nenechávat velká prázdná místa. Pokud se z nezkušenosti dostanete malý hrášek, nebojte se, aby druhý na vrcholu dát hrách identitu. Čas od času by měly být tečky zbaveny laku, aby se odstranil jeho přilnavost k tyči a automaticky se zvýšil hrach. Pokud to samozřejmě není váš nápad. Po úplném uschnutí vzorku se výsledek opatří vrchním nátěrem. Udrží manikúru po dlouhou dobu.

Soubor nástrojů

Aby se uskutečnily kreativní sny nehtůněkteré nástroje. Stručně jsme popsali tečky nebo tečkovací nástroj v předchozí části. Ne každý má to na skladě a ne všechny kosmetické obchody mají možnost si ho koupit. U hrachu můžete použít oranžové tyčinky nebo dokonce párátka.

Je-li to žádoucí, je povoleno použití kuličkového pera, ale pouze v případě, že uvnitř není pasta. Pletací jehlice budou také pomůckou při zdobení nehtů. Kreativní osobnost v nepřítomnosti nahoře, našli použití trubek z lízátko a hřeby.

Podrobný popis techniky a prostředků pro její provádění ukazuje, že provedení konstrukce hrášku není složitá technika. Takže je k dispozici k prodeji doma. V závislosti na zvolené barevné škále implementujte design od retro až po futuristický.