Pokemon Go Manikúra

Módní trend zaplavený do hluboké propasti znalců vzrušení se svou online hrou pro smartphony Pokemon Go, a stal se hlavní příčinou masové horečky masové zábavy. V důsledku toho se v módních oděvech objevily nejen módní trendy, ale i nehtové umění.

Pokémon Go je kapesní hra s vzrušující spiknutí a promyšlené úrovně, které vám brání v relaxaci. Proto věrní fanoušci takové vášně chtěli převést své oblíbené postavy na nehty. Okouzlující společnost Pokemon stojí na místě moderních módy a velmi prakticky doplňuje obraz svých fanoušků.

Stojí za zmínku, že celá manikúra je provedena pomocí dotter a akrylové barvy. Aby bylo možné prezentovat manikúru, obraz je orámován malými kamínky kolem obrysu.

Tento design nehtů je ekvivalentní jednomu z komplexních manikúrních procesů, takže nemůžete bez pomoci profesionálního mistra. Koneckonců, držet obtisk s pokemon je jedna věc, ale čerpat v barevné barvy atributy počítačové hry v podobě pokeball je zcela jiná práce. Pokud jste divoce potěšeni novým trendem a sníte o tom, že zasáhnete své přátele s neobvyklou manikúrou, můžete ztělesnit tento design s kapesními monstry na nehtech.

Technika tvorby obtisků - posuvníků

Pokud chcete ozdobit nehty fragmenty hry pouze na některých částech povrchu, pak je třeba skladovat obtisky na tenkém filmu. Standardní sady pro zdobení grafu jsou již komerčně dostupné a dodávají se s 12 kopiemi, které se hodí pro každou velikost prstu (k dispozici je jedna náhradní verze).

Celý proces návrhu začíná standardní přípravou nehtů. Starý lak se odstraní z nehtové desky a povrch se odmastí a antisepticky.

Na nehty se nanese základní nátěr laku. Základem je zpravidla lepší zvolit bílý nebo světlý odstín, protože na takovém pozadí bude obraz vypadat jasně.

Pokud potřebujete samolepky, aby se vešly do tvaru hřebíků, pak se (samolepky) oříznou kolem celého obrysu. Pomocí pinzety se štítek ponoří do teplé vody, přenese se na zvolený hřebík a jemně se vyhladí suchou houbou.

Phytodesign sami

Vynikající kvalita obrázků umožňuje dostat vtipné tváře pokemon na nehty. Pokud vám hotové výkresy nevyhovují, můžete si vytvořit svůj vlastní charakter.

Reprodukce manikúry poskytuje dvě různá řešení pro vytvoření obrazu. Pro jednu představu bude zapotřebí trpělivosti a dovednosti, aby se odpovídající vzor přesně vyřízl podle tvaru nehtů. Tato možnost není časově náročná ai vhodné pro začátečníky v umění nail, i když je doporučeno zkušenými řemeslníky, aby ho poprvé provedli na tipech.

Fotografický film se samolepícím účinkem vyžaduje pečlivé zacházení. Jediný mínus filmu - když je ponořen do kapaliny, ztrácí své jasné barvy a kontury.

Proces tvorby návrhu

1. Po nastavení polotovaru do tvaru nehtů se scény nanesou na jakýkoliv podklad. Jako základ může být použit akryl, gel nebo lak. Pro dlouhodobou manikúru jako základní nátěr použijte šelak s bezbarvým lakem.

2. Odstraňte ochrannou fólii z pinzety. Chcete-li vzorek rovnoměrně umístit na povrch nehtů, udělejte několik opačných stran.

3. Z kutikuly vytvořte malou zarážku (asi 2 mm) a na povrch nehtu naneste nálepku. Dokonce i kresbu dřevěnou tyčí.

4. Okraje jezdce otočte na konec hřebíků a tvarujte je pod nehtovou desku. Odstraňte další částice posuvníku.

V poslední fázi jsou hřebíky se vzorem otevřeny vrchním nátěrem. To se provádí tak, aby kapalina nespadla na jezdec.

Samolepky vyrobené s 3D efektem vypadají velmi působivě. Jejich hlavní výhodou je vizuálně zvýšit hlasitost a dát nehtům „živý“ obraz. Stejně tak budete moci dosáhnout stejného výsledku, pokud použijete jako materiál polymerní hlinku.

Manikúra s Pokemon Go. Technika stvoření.

Vlastnitumělecké schopnosti, je docela možné kreslit scenérie zábavné hry na nehty. Bulbozavr, Miauta, Pikachu a další postavy jsou snadno přenášeny na nehty a pobaví ostatní s jejich zábavnými tváři v jasných barvách.

Nemůžete-li kreslenou postavičku nakreslit sami, využijte službu mistra manikúry nebo se pokuste vytvořit obraz pokeru na jednom hřebíku. Vaše představivost pomůže vytvořit jakýkoliv design na nehtech.

Pro manikúru Pokemon budete potřebovat:

 • vrchní nátěr nebo základ;
 • kartáče na manikúru různých průměrů;
 • kapacita pro spojování barev;
 • kus pěnové gumy;
 • vlhké ubrousky;
 • párátko, čep nebo jehlu;
 • nádoba na kapalinu.

Instrukce pro kreslení

 1. Přípravek pro vytvoření manikúry zahrnuje všechny známé prvky - uškrcení kůžičky, které dává hřebům požadovaný tvar a leští povrch.
 2. Příprava prodloužených nehtů je trochu jiná. Použitím pily se textura vyrovná a na povrch se nanese průhledný podklad.
 3. Texturu z trubice vytlačte do nádoby. Pokud je hustota ve složce velká, je třeba přidat několik kapek vody, aby se ředila. Správně ředěná barva vytvoří na nehtech texturu akvarel průhlednost. A pokud chcete získat sytost v odstínech - textura by měla být hustá.
 4. Pomocí tenkého štětce se na nehty nakreslí kontura, ale uprostředhlasitost je vyplněna jinou barvou.
 5. Chcete-li nakreslit pokemon, musíte nakreslit dva různé hrazdy. Jeden bude sloužit jako trup legrační postavy, druhý s hlavou.
 6. Párátko nebo ostrý špendlík, nakreslit oči. Uprostřed velkého kruhu dejte žákovi černou tečku a obryjte ji černým lakem.
 7. Nakreslete nos, tvář a rozpuštěný ústa podél křižovatky. Měla byste mít legrační obličej.
 8. Ozdobte uši černým tenkým kartáčem. Také malovat ruce, nohy a ocas černou barvou. Barva těla nad jasně žlutou barvou.

Pokud na výkres použijete několik vrstev, počkejte, až bude zcela suché. Nakonec se hřebíky zakryjí čirým lakem.

Manikúra Pokémon je novým směrem ve světě nehtového průmyslu. A zatímco se celá země vzpamatovává z pokemonomanii, staňte se módním a stylovým fanouškem s legračními postavami na nehtech a překvapte každého kolem svým obrazem.