Pojďme ukázat nápady na manikúru šelaku + foto

Rozhodně všechny dívky vědí, co je to manikúra. Mnoho lidí to rád dělá pro své nehty. Lze nalézt celou řadu možností. Ale ne každý ví, co je šelak. Nedávno se stal populárním a objevil se v otevřených prostorách naší země teprve nedávno. Ne všechny dívky se dokonce pokusily udělat manikúru šelakem. A kdo už to vyzkoušel, takovou manikúru jistě ocenil. Současně mnozí mohou pochybovat, zda je tato metoda manikúry škodlivá pro nehty. Můžete na to přijít.

Co je šelak a co to je?

Šelak je obvyklá pryskyřice stromů. Používá se k výrobě alkoholických laků, laků na nehty a laků.

Polštář Shellacous je určen pro leštění jakéhokoliv nábytku, bude ještě lepší než lak, vosk, ale práce s ním je časově náročná a leštění není tak stabilní, že to dopadá. Ukázalo se však, že je to lesklý povrch, zvláště když potřebujete pracovat s hustými dřevinami. Leštění by mělo být aplikováno lehkými kruhovými pohyby. Pokud jste zakryli podlahu šelakem, pak je třeba mít na paměti, že kvůli slunečním paprskům to praskne, ale pokud se alkohol dostane na zem, pak se tento lak jednoduše rozpustí.

Šelak je široce používán v manikúrach. Popularita roste velmi rychle a ženy různého věku si to chtějí vyzkoušetspeciální aplikační metoda. To je široce rozšířené díky své vynikající trvanlivosti a dlouhodobé zachování bezchybného vzhledu měsíčku.

Manikúra šelaku je velmi krásná a dobře udržovaná. Nehty se lesknou. Pro pokrytí nehtů s takovou manikúrou to trvá mnohem méně peněz než s akrylovými prodlouženími. Gel lesk velmi dobře zlepšuje stav nehtů.

Použití manikúry s šelakem doma je poměrně jednoduché, i když v něm nejste moc dobří. Chcete-li začít, využijte služeb speciálního mistra v salonech. Po několika procedurách bude v módě snažit se vytvářet návrhy sami. Pokud budete chodit takhle několikrát, pochopíte, co a jak potřebujete udělat, pak si doma můžete udělat takovou manikúru o nic horší než v salonu.

Takže tato manikúra schne velmi rychle, během dvou minut, můžete ji nosit asi dva týdny, pak musíte odstranit tento kryt a udělat další variantu designu. Chcete-li takovou manikúru, bude to dost 30 minut, a odstranit pouze 10 minut.

Výhody a nevýhody krytí

Existuje mnoho výhod.

  1. Například si dlouho drží nehty.
  2. Nemůže být odstraněn konvenčními prostředky, takže čistící prostředky, které používáte doma, se nebojí.
  3. Shellac rychle schne.
  4. Díky jehosložení, posiluje nehtovou destičku.
  5. Ženy v jakémkoli věku ji mohou používat. Tam je spousta odstínů a barev, někde kolem 250, takže si můžete vybrat přesně barvu, která vám vyhovuje a potěší.
  6. Složení šelaku nezahrnuje žádné chemikálie, které by mohly poškodit nehty.
  7. Šelak nemá silný a velmi silný zápach, dokonce ho mohou užívat i těhotné ženy.
  8. Můžete vytvořit jako obvykle francouzskou manikúru, stejně jako různé módní a stylové vzory.
  9. Shellac vyrábí nehty, neovlivňuje vodu ani sluneční světlo.
  10. A šelak se velmi rychle odstraňuje pomocí speciálního roztoku.

Existují však i nevýhody či spíše nedostatky. Ale nejsou tolik. Pro vytvoření manikúry šelaku potřebujete speciální UV lampu, která je v salonu. V případě potřeby lze stejný model zakoupit pro domácí použití. Další šelak není vhodný pro všechny ženy. Například, s největší pravděpodobností nebude vyhovovat těm, kteří tisknou na počítači, lak může prasknout. Pokud se nehty silně ohnou, pak mohou být také problémy s dobou použití povlaku na nehtu.

Poškozuje šelak nehty?

On vám nemůže ublížit, protože naopak má jen dobré vlastnosti. Například posiluje slabé nehty a pomáhá těm, kteří jsou velmi zlomení. Díky tomuto nátěru mohou dívky pěstovat dlouhé nehty. Tato manikúra dělá nehty hladké a lesklé, necítí a nemůže způsobit žádné alergienení třeba mluvit o jakékoliv škodě. Většinou pevné plusy.

Pravidelné laky nedávají takový stabilní a dobrý účinek jako šelak, proto je tato možnost vhodná pro dovolenou.

Nápady na manikúru s šelakem

Existuje mnoho nápadů na vytvoření manikúry, šelaku, všechny jsou velmi odlišné. Jedna z nejoblíbenějších možností se nazývá měsíční manikúra. Tímto způsobem milují ty dívky, které mají rádi přechody barev na nehtech. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že je nemožné kombinovat polštářek šelakového gelu s běžnými laky, mají naprosto odlišnou kvalitu.

Další velmi běžný způsob. Můžete udělat velmi jednoduchý velkolepý design. Stačí přidávat lak na jednu polovinu a druhou barvu na druhou polovinu, a poté gel natřít průhledným lakem.

Můžete udělat francouzskou manikúru a použít šelak. To bude vypadat velmi krásně, a co je nejdůležitější, volný okraj zůstane bílý po dlouhou dobu a nebude prasknout.

Obvyklou a klasickou verzí je vytvořit prostou manikúru. Bude to vypadat skvěle, pokud si na nehty uděláte duhu. Tato možnost však umožní více mladým dívkám.

Můžete si udělat speciální dovolenou manikúru tak, aby odpovídala svátku. Například, pokud nový rok pak nehty mohou být použityvšechny kresby a symboly tohoto svátku, například sněhové vločky. Můžete vytvořit úplně jiné kresby, hlavní je být kreativní a zajímavý.

Velkým plusem je, že šelak umožňuje vyrobit i ty nejsložitější vzory a kresby na nehtech. Ukazuje se to velmi originální a krásné.

V poslední době se nápady šelakové manikúry (na mnoha místech fotografují) exponenciálně zvyšují. Design lze nalézt na nehtech jakékoliv délky a tvaru. Hlavní je ukázat představivost a představit si, jak by měly vypadat nehty.