Podzimní manikúra: jednoduchost a neobvyklost

Každá žena ví, že ruce by měly být čisté a dobře upravené. Nicméně, jen pro péči o nehty nestačí, je důležité, aby manikúra byla krásná a módní. Takže jaká manikúra bude v módě letos na podzim?

Hlavní směr v designu nehtů - přírodní. Dlouhé nehty jsou upřednostňovány, ale krátké, zaoblené, takže volný okraj je 3-5 mm. Čtvercový a trojúhelníkový tvar nehtů je minulostí, nyní by měly být ve tvaru mandlí nebo oválu. Totéž platí pro barvu laku - růžová, broskvová, béžová - všechny přírodní odstíny. Taková manikúra bude vhodná v každé situaci: při práci, při setkání s přáteli a na rande s milovaným mužem. Nezapomeňte, že barva laku by měla být kombinována s rtěnkou, oblečením a dalšími detaily obrazu.

Nádherná bunda je vhodná pro každou ženu a vypadá skvěle v kombinaci s různými oděvy. Francouzská manikúra zbarví okraj nehtové bílé a zbytek je pokryt pastelovými odstíny. V tomto laku si každá žena vybere individuálně v závislosti na barvě pleti a nehtech. Někdo vhodný bohatý mléčně zbarvený a někdo - bledě růžový. Francouzská manikúra může být zdobena jiskry nebo kamínky.

Minulá sezóna byla v módním barevném saku, nyní se nevzdává svých pozic. Můžete použít červený lak, ale světlé kyselé barvy jsou v minulosti, je lepší je nepoužívat.

Zajímavým řešením je měsíční manikúra. V tomto půlkruhuzáklad nehtu je potažen bílým lakem a zbytek je natřen pastelovými odstíny. Výraznější řešení jsou možná, když je hlavní část nehtu natřena červenou, modrou nebo jiným tmavším lakem, což vytváří kontrast.

Červený lak vždy zůstává v módě a v této sezóně neztrácí svou popularitu. Předpokládá se, že tato barva je vhodná pro jakékoliv oblečení. Můžete si vybrat jakýkoliv odstín červené, nejvíce kombinovaný s barvou očí, vlasů, kůže. Například, růžové, korálové, matné nebo s třpytkami. V tomto podzimním období byly barvy Marsu, třešně a fialové přidány do známých odstínů červené.

Nejneobvyklejší a zajímavá je gradientová manikúra. Gradient je barevný přechod na každém nehtu, například od bílé po šeřík. V tomto případě by měl být přechod čistý a hladký. To může být vyrobeno doma, pomocí laků v různých barvách a houby.

Navzdory skutečnosti, že přirozenost je v módě letos na podzim, ani jeden pokus nezrušil. Významný bude zlatý odstín laku. Také různé vzory na nehtech neztratily svou popularitu. Zde je místo, kde se obrátit fantasy módy. Vzory mohou být hladké nebo ostré. Můžete změnit základ pro takovou manikúru: místo obvyklé bílé nebo černé použijte vzory na červenou, modrou nebo zlatou barvu.

Obecně lze říci, že v této sezoně jsou v módě omezení a živé vzory, jednoduchost a zároveň neobvyklá barevná řešení. Každá žena si může vybrat svou oblíbenou barvu. Pokud nezapomenete na tato jednoduchá pravidla, dostanetestylový obraz, odpovídající období podzimu 2015.