Podzimní manikúra gel polský

Různé barvy nese podzim. Slunce svítí jasně ve velmi rozkvětu „Indického léta“. Vše přispívá k podněcování, pozitivním a kreativním projevům jeho milovaného. Výraznost vašeho obrazu může dát podzimní manikúru gelový lak.

Význam použití

Tento nástroj, který je směsí laku a gelu, napomůže dokonalému vzhledu nehtů během několika týdnů ve srovnání s obvyklým lakem. Speciální krytí je nezbytné pro všechny, kteří se starají o své ruce a šetří čas. Posiluje nehty. Po použití vypadají zdravěji. Měkké a tenké desky se stávají pevnějšími a křehkými a křehkými jsou trvanlivé.

Výběr barvy

Roční období nese takové jasné barvy jako žlutá, kaštanová, oranžová, červená, béžová, čokoládová, hořčičná. Proto v manikúru můžete kombinovat všechny tyto odstíny a aplikovat je každý zvlášť. Můžete poslouchat profesionály manikúry. Doporučují se zapomenout na klasické možnosti a nabídnout experiment s tisky a texturami, vytvořit postmoderní styl a držet se světlé avantgardy.

Můžete přidat odstíny jako zelená, modro-fialová, fialová, safírová. Vícebarevné flitry jsou vhodné, perleťové povlaky jsou vhodné. Šedá je stále populární. Jeho kombinace s fialovými odstíny způsobí spojení s již tak těžkou podzimní oblohou. Jasné slunečnoSvětlo takovou manikúru dodá originalitě. Stejně jako dříve, přirozenost bude vítána, se zaměřením na pastelové barvy, jako je růžová, modrá, lehká smetana, maso a broskev.

Módní ženy se světlou kůží, je lepší mít šedé - černé a perlové odstíny.

Tmavé korály, lesklé červené a oranžové glazury budou vyhovovat majitelům tmavé kůže. Bude to odraz jasných podzimních listů, posílí vaši náladu a ty kolem vás. Bude existovat kovový efekt: zlato, stříbro, bronz, měď. Lze jej také aplikovat na jednotlivé nehty a kombinovat s jinými odstíny.

Do konce podzimu můžete jít na barvu másla, kakaa, černé čokolády, skořice. Použijte gradient, když se jedna barva hladce do druhé. Tímto způsobem můžete vybrat jeden hřebík nebo úplně všechno.

Kreativní módní ženy mohou mít různé účinky. Můžete si udělat nehty lesklé a dvoumocné. Použijte jasnou barvu a ve třech tmavých barvách. Nebo sametová poznámka pouze prsteny.

Zvláštní obliba zůstane s krátkými nehty. Jsou nejen praktické a pohodlné, ale jsou i nadále trendové a umožňují ženám, aby vždy vypadaly módní a stylové.

Připravte se na podzimní manikúru: baff, odmašťovadlo, ultrabond, základní a vrchní nátěr, barevné gelové leštidla, olej a kůžičku, tekutinu pro odstranění lepivé vrstvy, UV lampu, pilník na nehty, bavlněné podložky, kartáče na kresby.

Sled prací:

 • odstraňte starý gel;
 • zkrácení délky nehtů;
 • připravit koupel s použitím mořské soli;
 • suché prsty;
 • naneste olej na kůžičku, přesuňte ji hůlkou (v případě potřeby zpracovejte);
 • tvarovat volný okraj pilníku;
 • odstranit lesk lesklou;
 • proces s odmašťovadlem;
 • přikryjte ultrabondem, naneste velmi tenkou vrstvu. Tím se zlepší přilnavost desky k systému leštění gelu;
 • jemně naneste základní nátěr, těsnící hrany;
 • poslat ruku na lampu na dvě minuty;
 • udělejte povlak primární barvou ve dvou vrstvách, pokaždé, když uschnete ve lampě;
 • naneste vrchní nátěr;
 • odstranit lepivou vrstvu speciální kapalinou;
 • doplňte výkres;
 • Opakujte vrchní nátěr, suchou lampu a odstranit lepivou vrstvu.

Neúspěšný obraz lze bezpečně odstranit kapalinou bez acetonu. Váš polštářek se nezhorší, protože jste již vyrobili vrchní nátěr. Je to konečný postup. Kromě toho chrání barvu manikúry před vyhořením, různá poškození: třísky, škrábance, slouží jako těsnění na všech předchozích vrstvách aplikace.

Je třeba poznamenat, že všechny typy nátěrů nutně utěsňují konec nehtu. Představuje jeho tloušťku. To by mělo být provedeno tak, aby se zabránilo odlupování z nehtové desky a podpořilo se delší používání.

Je důležité vědět, že všechny vrstvy gelu mají lepivost, ale jsou odstraněnyje prostě nahoře!

Manikúra bude kompletní, pokud je kůže kolem nehtů změkčená olejem. Je vhodné kombinovat barevnou škálu s rtěnkou a dalšími prvky, aby byl obraz jasný, stylový a jedinečný.

Podzimní příroda poskytuje mnoho tipů na design nehtů a vybírá si různé barvy.