Podzimní manikúra: 40 možností pro design nehtů s deštníkem

Prší a rozbředí se na ulici? Nenechte zlé počasí zničit váš den. Podívejte se na všechno pozitivní, protože dešťové kapky, deštníky a podzimní listí mohou také zvýšit váš duch. Pouze na to potřebují vyobrazit na nehtech. Doporučujeme tedy ozdobit deštivý den neobvyklou, atraktivní a trochu odvážnou manikúrou s deštníkem.

Velmi často se ve společnosti krásných podzimních listů střídají deštníky na nehtech. To není překvapující, protože deštníky a listy jsou atributy podzimu.

-

-

-

-

Obraz deštníků se aplikuje buď na jeden hřeb nebo na všechny nehty najednou. Manikúra s deštníkem na prstenci prstu vypadá stručněji, na všech prstech - složitější.

-

-

-

-

-

-

-

-

Návrháři pro začátečníky mohou na nehty kreslit deštník, zkušenější - celé umělecké skladby, ve kterých jsou nejen deštníky, ale i lidé, příroda.

-

-

-

-

Deštníky vypadají dobře jak na lesklém, tak na matném povrchu. Lesk nám připomíná déšť, vlhkou půdu, kaluže na chodníku. Matný povrch ideálně zdůrazňuje prvky dekoru a vzorů na nehtech, což je činí výraznějšími.

-

-

-

S pomocí třpytu, třpytu, můžete udělat podzimní manikúrujasnější, přinášejí zář a magnetismus. Deštníky se zlatým obrysem vypadají drahé a luxusní.

-

-

-

Umístění deštníku v otvoru pro nehty se může lišit. Kopule deštníku může být umístěna v samotném otvoru hřebíku nebo je znázorněna na špičce desky.

-

-

-

-

-

Dešťové kapky, vytvořené pomocí průhledného vršku, pomáhají oživit podzimní manikúru. Design s trojrozměrnými kapičkami vypadá velmi svěží a přirozený.

-

-

Jsme zvyklí vidět podzimní manikúru s deštníky ve světlé podzimní paletě: červené, žluté, oranžové, karmínové. Vypadá ne méně působivě v černé a bílé barvě.

-

-

Nahá manikúra s obrázkem deštníků je vhodná pro kancelářské pracovníky. Vypadá to slušně, ne vzdorně, ale zároveň má své jasné zvýraznění.

-

-

-

Fanoušci klasiky mohou ozdobit tradiční francouzštinu deštníky. Kombinace bílých nehtů s jasnými podzimními slunečníky vypadá odvážně a svěží.

-

-

-

Chcete-li zvýraznit obraz, zaostřete na něj základní nátěr v černé barvě.

-

-

-

Manikúra se slunečníky je tedydůležitým směrem podzimního designu nehtů. Zkušený mistr snadno zvládne techniku ​​takové manikúry a nezkušeným budou pomáhat šablony, jezdce a razítka. Podzimní nail art dělá to vyniknout a povznášející.