Pedikúra ryby: speciální rybí ryby peeling na nohy

Žádná dívka odmítne navštívit salon krásy. Konec konců, každá krása chce cítit radost a relaxaci v rukou profesionála a vrátit domů skutečnou princeznu. Touha být přirozeně krásná a mnoho různých salonů pomáhá k dosažení žádoucího. Nicméně, pokud jste dlouho chtěli vyzkoušet něco nového a neobvyklého, pak doporučujeme pedikúru ryby! Slyšeli jste o tom někdy? Nyní vám podrobně povíme o vlastnostech postupu!

Seznamte se s novým kosmetologem - ryba Garra Rufa

Postup v peelingu ryb není v Rusku tak často nalezen, takže ho nelze najít v každém kosmetickém salonu. Nicméně, mnoho z nich již zažilo takový účinek na nohou a byli spokojeni. Jaký je postup loupání ryb? Po našem článku nebudete mít žádné otázky, ale bude tu pálivá touha okamžitě jít do salonu a vyzkoušet si to sami!

V Rusku je ryba na pedikúru stále považována za novinku v oblasti kosmetologie. Stojí za to říct, že ne všechny ryby jsou vhodné pro tento postup. Ve své práci používají kosmetičky pouze rybu Garr's Rufa. Tito malí zástupci mořské fauny jsou vzdálenými příbuznými obrakapr a zlatá rybka. Jsou bez zubů, takže nepředstavují žádné nebezpečí. Naopak, pedikúra Garr Rufa dá spoustu příjemných pocitů. To připomíná akupresurní masáž chodidel, která umožňuje zlepšit krevní oběh v nohou a zbavit se plísní a ekzémů. Ryby v délce asi 10 cm, ne více, ale zároveň během procedury se používá nejméně 100-200 ryb. Proces čištění je proto zřídka zpožděn o více než 15-20 minut.

Jak probíhá peeling ryb

Pedikúra s použitím ryby Garr Ruff je naprosto bezpečná a nezpůsobuje žádné bolestivé pocity, ale přispívá k co nejlepšímu zlepšení stavu nohou. Taková pedikúra je následující: snižujete nohy ve speciálním akváriu s teplou vodou a stovky malých ryb okamžitě začnou pracovat. Doslova jedli mrtvé kožní částice z nohou a ztvrdlé paty se střídaly s hladkými a jemnými. Další výhodou je, že ryby vylučují speciální enzym, který zpomaluje buněčné dělení. To vše vede k tomu, že kůžička po zákroku poroste pomaleji než obvykle. Pedikúra ryba vám umožní relaxovat a získat příjemný pocit, při pohledu na kosmetický salon.

Poprvé se tento druh pedikúry objevil v Turecku, ale nyní je tento postup v Rusku široce známý. Každá žena si může vyzkoušet neobvyklý přístup k sobě a zhodnotit kvalitu práce malýchmoře "pomocníci". Najdete zde kosmetické salony nabízející tuto službu v jakémkoli hlavním městě Ruské federace.

Výhody a nevýhody ryb na pedikúru

\ t

Když si teď představujete, jak se pedikúra provádí pomocí ryby Garra Rufa, podívejme se na všechny výhody a nevýhody tohoto postupu.

Výhody ryb na pedikúru jsou následující:

  • Ryby vytvářejí velkou akupresuru a zároveň odstraňují keratinu s vysokou kvalitou.
  • Takový postup je bezpečný a bez nepříjemných pocitů. Během takové pedikúry se nikdy nezraníte.
  • Inovativní pedikúra může být nazývána nejšetrnějším způsobem péče o vaše nohy. Během ní se eliminovalo riziko alergií na kosmetiku.
  • Tento postup byl úspěšně použit jako léčba některých onemocnění nohou, což napomáhá omladit a očistit pokožku nohou.
  • Během takové pedikúry můžete zcela relaxovat a relaxovat. Pokud chcete, můžete se dotknout svých asistentů rukama.
Tento exotický postup má však několik nedostatků, které je třeba znát .
  • V řadě moderních měst je pedikúra s rybami Garra Rufa zakázána z důvodu hygienických požadavků. Koneckonců, nemůžete dezinfikovat ryby. Nicméně, aby byla zajištěna správná úroveň hygienických podmínek v salonu krásy, je nutné po každém umytí akváriaklienta, naplňte ji čistou vodou, která je před použitím ošetřena speciálními UV lampami. Proto se musíte ucházet pouze o ty salonky, ve kterých si můžete být jisti, že takové podmínky používání ryb jsou splněny.
  • Někteří bezohlední majitelé salonů se snaží snížit náklady na postup a klamou své zákazníky. Kupují levnější ryby Chin-Chin namísto těch, které vyžaduje Garra Rufa. Oba druhy jsou si navzájem velmi podobné, ale ryby Chin-Chin mohou jíst jak mrtvé částice kůže, tak živé tkáně. To může někdy vést k menším zraněním. Pokud po takovém pedikúru vidíte drobné rány na noze, neměli byste se znovu vracet do salonu. A máte právo požadovat náhradu!
  • Tato neobvyklá pedikúra je poměrně drahá, ale nemusí být prováděna příliš často. Naopak se doporučuje provést postup nejvýše jednou nebo dvakrát měsíčně. Kromě toho řada salonů nabízí řadu služeb po očištění nohou rybami: zpracování nehtů a jejich lakování. Proto, pokud chcete opustit salon s plně zdobené nohy, být připraveni zaplatit slušnou částku za získání více profesionální výsledek.
  • Dělat pedikúru s rybami je zbytečné, pokud máte na nohou mnoho kuří oka nebo kuří oka. Ryby prostě nemůže odstranit velké množství odumřelé kůže, a získat dobrý výsledek bude muset uchýlit k další služby, které umožní hlouběji a důkladně ošetřit povrch nohou.

BNa konci tohoto článku vám chceme ukázat video, kde můžete vidět proces pedikúry s rybou Garra Rufa. V ní, kosmetický salon specialista prozradí podrobně o všech funkcí tohoto úžasného postupu. Užijte si to!

https://youtu.be/1ZgtQPfAQSQ