Pedikúra během těhotenství

V období očekávání dítěte se každá nastávající matka snaží chránit před vším, co by mohlo dítě ublížit. Obavy žen často dosahují absurdity. Například, některé těhotné ženy odmítají se starat o jejich vzhled, argumentovat, že taková volba je že populární předpovědi zakazují stříhání vlasů, make-up a manikúru s pedikúrou dokud ne dítě je narozeno. Moderní kosmetické procedury jsou však pro budoucí matky naprosto neškodné, což bylo prokázáno více než jednou. Proto dnes můžete udělat pedikúru naprosto pro všechny těhotné ženy. Kromě toho, tento postup je povinný pro ženy, protože s nedostatečnou péči o nehty může vyvinout mnoho kožních onemocnění. A které z budoucích matek nechtějí vypadat atraktivně, a to ani v „těhotném“ stavu?

Bezpečná pedikúra během těhotenství

Není žádným tajemstvím, že v pozdějších fázích porodu je žena dost těžká na to, aby se dostala na nohy, protože vyčnívající bříško nedovolí, aby to bylo provedeno bez nepohodlí. Proto je možné provádět pedikúru kvalitativně a pečlivě během těhotenství pouze v salonu krásy.

Během období porodu získá mnoho žen velké množství nadváhy, takže mohou pociťovat nemoci, jako jsou zarostlé nehty, kolena, otoky a kuří oka. Pokud věnujete patřičnou pozornost nohám, můžete se těmto problémům vyhnout. Kromě toho je dobrá pedikúra pozitivníovlivňuje emocionální stav těhotné ženy, protože žena chce vypadat krásně za jakýchkoli životních okolností.

Co bych měl hledat?

Předtím, než navštívíte velitele, se doporučuje poradit se s lékařem, který sleduje těhotnou ženu. Pokud vám lékař dovolil provést zákrok, musíte kontaktovat pouze osvědčené a zkušené odborníky, kteří pečlivě léčí každého ze svých klientů, zejména těhotných žen.

Za druhé, nezapomeňte varovat pedikúru pedikúry o vaší pozici a diskutovat s ním metody postupu. Věnujte pozornost tomu, jak odborník sterilizuje nástroje. Nejlepší je, pokud se dezinfekce provádí ve speciální nádobě. Kromě toho požádejte odborníka, aby ukázal místo, kde bude provedena pedikúra. Posaďte se do pedikúry, cítíte, jak pohodlně jste v ní.

Za třetí, aby byl postup snadný a rychlý, je nezbytné, aby se v první polovině dne, kdy nohy ještě nebyly nabobtnaly, dohodl s velitelem. Těhotným ženám se doporučuje zvolit si netraumatickou kyselinu nebo pedikúru přístroje. Pro ošetření chodidel se v tomto případě používají mléčné a ovocné kyseliny nebo speciální abrazivní pilník. Tyto prostředky rychle uvolní nohu z kalené kůže. Kromě toho, s touto metodou, nemusíte parní nohy v pánvi po dlouhou dobu.

Za čtvrté, pokud se rozhodnete vyleštit nehty, vyberte si výrobky, které neobsahují toxické látkylátky - toluen, formaldehyd, kafr. Gel potažení může být také provedeno během těhotenství. Kromě toho tento lak udržuje na nehty až 4 týdny.

Za páté by těhotné ženy měly provádět manikúru a pedikúru pouze v dobře větraných prostorách. Proto je lepší pracovat s mistrem, jehož stůl se nachází v blízkosti okna nebo dveří. Pokud se během postupu budete cítit špatně, odmítněte pokračovat a následně pozvěte pána do domu. Poměrně často, pár kosmetiky, elektrických spotřebičů v salonu, nebo dokonce parfém zákazníků vede k tomu, že nastávající matka se stává "špatnou".

Jak vidíte, neexistují žádné zvláštní obtíže při provádění pedikúry během těhotenství. Proto, na základě všech výše uvedených doporučení, můžete nejen zajistit správnou hygienickou péči o nohy, ale také zlepšit svou náladu. Koneckonců, každá dívka, bez ohledu na to, zda je těhotná nebo ne, chce vždy vypadat atraktivně. Pozitivní emoce mají navíc pozitivní vliv na vývoj drobků. Proto nezapomeňte na potěšení navštívit pedikúru mistra a předvedete dobře upravené nohy ostatním.

Hodně štěstí a vše nejlepší.