Péče o nehty: Manikúra Polka Dot

Něha, romantika, šarm a originalita - jak dosáhnout této dívky, co nejefektivněji kombinovat téměř opačné věci? Samozřejmě to bude trvat hodně úsilí, vytvořit jedinečný a jedinečný obraz, který bude plně pomáhat odhalit vaši vlastní individualitu. Začátek takového obrazu může být pravidelná manikúra, která vám umožní udělat první krok a ukázat maximum vaší fantazie.

Je třeba zdůraznit, že ruce a nehty byly vždy považovány za „vizitku“ pro dívku a péče o ně je důležitou součástí procesu „poradenství pro krásu“, jak ji mnozí nazývají skeptičtí. Zde je jen několik malých věcí, mezi nimiž je manikúra, hrají obrovskou roli ve formování celého obrazu.

Aby bylo možné učinit i tak malý krok směrem k vytvoření obrazu, můžete postupovat dvěma způsoby - navštívit salon nebo použít manikúru sami. Nejprve většina moderních dívek nemá vždy dostatek času, respektive bude důležité prozkoumat možnost uplatnění manikúry.

Jako příklad péče o domácí nehty si můžete vybrat stále oblíbenější polka-dot manikúru, která je ideální pro širokou škálu situací a téměř jakéhokoliv oblečení. Navíc takový obraz vám umožní ukázat představivost a vytvořit originální vzor, ​​který bude relevantní pro konkrétní dívku.

Nástroje promanikúra

Pro každou manikúru je nutné použít lak a speciální nástroje. Zejména, abychom mohli udělat polku dot manikúru, budeme potřebovat:

  • Dva laky různých barev (klasické puntíky se nanášejí bílým a červeným lakem);
  • Tečky (s pomocí a hráškem na nehty);
  • Čirý lak (pro základní nátěr, základní nátěr a vrchní nátěr).

Hlavním nástrojem, kterým se vytváří polka dot manikúra, jsou tečky. Tento nástroj je malá tyčka se zaobleným koncem, která umožňuje aplikovat na základně hrachu různých barev. Tečky mohou mít jinou velikost hrotu, aby se vytvořily originální vzory.

Není nutné kupovat pro manikúru speciální sadu teček, můžete to udělat sami, zvláště pokud se jedná o první takový experiment. Tečky úspěšně nahrazují obvyklé pero, které skončilo těstoviny (hrášek bude malý). U větších hrášků můžete použít párátko s bavlněnou kuličkou navinutou kolem konce, která je ponořena do tekutého lepidla.

Počet barev laku při vytváření jedinečných vzorů na nehtech s hráškem může být různý. Klasická verze vyžaduje použití pouze dvou barev a průhledné základny, ale fantazie vám umožní vytvořit trikolorní nebo dokonce 5barevné kompozice. Nebojte se snít, protože takto se projevuje individualita.

Nezávislá tvorba manikúry

Nezávislé vytvoření manikúry lze vyjádřit v souladu s určitými kroky nebo kroky. Každá etapa bude samozřejmě mít své vlastní charakteristiky, individuální pro každou z nich, a bude záviset na dostupnosti určitých prostředků k dosažení výsledku.

První přináší nehty „v pořádku“. Pro vytvoření polka-dot manikúry mohou být použity pouze dobře udržované nehty s kůžičkami již upravenými a připravenými k nanášení laku. V tomto případě je třeba je připravit předem, jako je tomu u obvyklého "malování".

Druhým je použití základu. Takový postup, který bude proveden pomocí čirého laku a základní barvy, vám umožní okamžitě dosáhnout dvou výsledků. Prvním z nich je posílení nehtů a zvýšení jejich bezpečnosti, kterou poskytuje nadace. Chrání nehty a před účinky acetonu (při odstraňování laku) a od nejbarvitějších laků, či spíše jeho škodlivých složek.

Základní barva je již aplikována na tvarovaný podklad a umožňuje přípravu nehtů pro „kreslení“. Volba barvy pro základní lak bude také záviset na fantazii, včetně, můžete použít několik různých barev nebo odstínů pro každý hřebík.

Za třetí - vytvoření designu hrachu. V této fázi jsou aplikovány pomocí bodů hrachu, které mohou být vytvořeny v určitém vzoru, rozptýleny náhodně nebo jednoduše rovnoměrně rozloženy po povrchu základny. Pro aplikaci "hráškového" laku bude třeba přenést na lesklý povrch (kapat na fólii) a odtud„Číslice“.

Čtvrtým je dokončení skladby. Poslední, čtvrtý krok při aplikaci polka dot manikúry bude vyžadovat použití transparentního fixačního prostředku. Je nutné zvýšit životnost manikúry a snížit pravděpodobnost odštěpení nebo poškození hrachu. Ten je zvláště důležitý v případě použití dekorativních prvků v hrachu, jako jsou kamínky nebo umělý hrách z plastu.