Péče o nehty

Žena si nehty okamžitě všimne, jak je upravená. Navíc je jasně vidět v létě, takže každá dívka by měla přemýšlet o kráse nehtů před příchodem slunečných dnů. Péče, zpravidla zahrnuje postupy pro zlepšení nehtů, a to jak na rukou a na nohou.

Tipy pro péči

Aby byly rukojeti vždy měkké a sametové a měsíček zdravý, musíte použít různé druhy mastí. Není nutné kupovat drahé výrobky, protože účinná maska ​​jako maska ​​může být vyrobena doma. Jsou založeny na velkém počtu bylin. Aby se zabránilo další závislosti, je nutné pravidelně upravovat připravenou masku na nehty.

Péče o nehty pro ruce

\ t

Výborným prostředkem pro obnovu nehtů na rukou je olej z těchto bylin jako:

  • okvětní lístky růží;
  • okvětní lístky jasmínu;
  • lipové květy;
  • Heřmánek.

Všechny tyto bylinky se navzájem rovnoměrně smísí a nalijí se vodou a pak se měsíc podávají. Tato maska ​​je dobrá, protože čistí nehty před nečistotami.

Mrkvový olejmá také příznivý vliv na celkový stav nehtových destiček. Chcete-li připravit, musíte rošt malé-malá mrkev na středně-velké struhadlo, pak dát všechno do nádoby a nalijte jeho obsah rostlinným olejem. Tento recept na mrkev dokonale šetří z drsnosti rukou a laminování nehtů.

Po práci v zemi je nutná speciální péče o nehty. Krém nebo mast zde již zřejmě není asistent. Chcete-li uklidit měsíčky, musíte je potřít citrónovou šťávou a. pokud ne, může být použit roztok kyseliny citrónové. Vybranou ingredienci je třeba otřít do desky a nechat ji na chvíli na ní.

Péče o nehty

\ t

Častěji se ženy spíše starají o své měsíčky na rukou než na nohou - to je špatně! Nohy jsou také velmi unavené a také potřebují vytvořit speciální masky, které příznivě ovlivňují nehty chodidel.

Jako masku můžete použít žralok a na nohou uložit kaši. Můžete použít mnoho dalších bylin. Masky jsou stále méně populární mezi ženami než vany. Mohou být prováděny každý večer před spaním, aby se zmírnila únava nohou a uklidila nehty. Zejména jsou v takovém problému účinné jako ingrowth. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou květy heřmánku. Chcete-li vařit, musíte vzít 6 lžíce. lžíce trávy kolekce a nalijte ji 2 litry teplé vody. Při zavřeném víčku by měla být infuze ponechána po dobu 1 hodiny. Když už je v melodii, měl by být vývar znovu zahříván po dobu 10 minut, pak nalit do lázně. Celá procedura trvá maximálně 15 minut.

Péče o nehty vždy zahrnuje pedikúru. Pokud je manikúra doma běžným postupem, pak je těžké říct na úkor pedikúry. Mnohé ženy dávají přednost tomu, aby se obrátily na odborníky, než aby se naučily dělatjeho domov. Jak udělat pedikúru? Zpravidla se provádí nejvýše 1 krát za měsíc. V první řadě je nutné, aby celkový stav nohou byl v pořádku a zbavil se nadržené kůže pomocí pemzy, stejně jako koupel nohou. Když začnete řezat nehty, musíte si uvědomit, že tato fáze by měla být prováděna pouze v přímé linii, aby nedošlo k poškození struktury nehtové desky. Poté je nutné mazat každou špičku rostlinným olejem před odstraněním kůžičky. Po dokončení tohoto postupu můžete použít jakýkoli lak na nehty. Navzdory velkému rozsahu barev tohoto nástroje je nejlepší zvolit bezbarvý lak.

Tak!Po přečtení těchto tipů pro péči,je můžete nejen použít ke zlepšení celkového stavu nehtů, a to jak na rukou, tak na nohou, ale je také možné dát do pořádku kůži těchto částí těla, které se po těchto procedurách mohou líbit. každý den svou krásou a úžasnou měkkostí!