Ovocná manikúra - originální a jednoduché nápady.

V létě bude každá dívka usilovat o světlé oblečení a doplňky. Manikúra by měla odpovídat celkovému obrazu, zvednout náladu. Ovocná manikúra by v tomto případě byla vhodná. Různé světlé ovoce každý den naladí svou milenku na pozitivní. Existuje mnoho originálních nápadů s designem nehtů, takže před výběrem konkrétního designu, musíte se podívat přes všechny fotografie. Zvláštností ovocné manikúry je, že se dá aplikovat jak na zvětšené, tak na nehty. Složení ovoce může být nakresleno nebo podáno.

Vyrábíme světlou manikúru sami

Pokud nechcete jít do salónu krásy pro profesionály, nebo nemáte prostředky, nebojte se. Můžete si udělat krásnou a originální manikúru sami. I když špatně nakreslíte, nebude těžké vytvořit šťavnatou letní manikúru. Každá osoba je schopna vylíčit pomeranč nebo jahody, pro to stačí mít laky v různých barvách. Čím více máte představivost, tím elegantní budou nehty. Váš design musí být zajištěn ochrannou vrstvou tak, aby se krásná manikúra uchovala několik dní. Internet představuje obrovské množství originálních a zároveň jednoduchýchnápady, které vám pomohou vytvořit letní vzhled. Šťavnatý meloun, pomeranče, voňavé jahody - vyberte si, co se vám líbí.

Stylový design Fimo

Fimo pro manikúru je jílovitá hůlka, která v souvislosti s zobrazováním ovoce, květin a dalších zajímavých obrázků. S pomocí Fimo bude každé děvčátko schopno udělat nasycené letní nehtové umění, i když nedokončí uměleckou školu. Vytvoření manikúry s fimo je snadné. Tyčinky by měly být tenké řezy s ostrými předměty a vhodnými prostředky upevněny na nehtech. Pokud jste příliš líní k práci s řezáním, kupte již vyrobené tyčinky ve formě ovoce.

Manikúra

S Fimo můžete vytvořit libovolný design nehtů s vtipnými obrázky nebo celými zátiší. Zkusme udělat jednoduchý, ale stylový a krásný design. K tomu vezměte bílé, zelené, žluté a růžové laky, fimo ovoce a nehty fixer. Pak pokračujte v práci:

  • První věc, kterou musíte udělat, je přivést své nehty do pořádku. Po jeho ukončení můžete aplikovat hlavní nátěr;
  • dva hřebíky určitých prstů, barva v bílém laku, zbývající barva v zelené barvě;
  • na bílé nehty s lepidlem, připevněte všechny plátky ovoce fimo. Dáme například jablko na jeden hřebík a na druhou oranžovou;
  • růžový a žlutý lak vytvářejí na nehtech jasné tečky;
  • na konci, ujistěte se, že nátěr s ochranným lakem.

Vytvoření manikúry s fimo je velmi snadné a jasné. Abyste se ujistili, že pořadí práce je správné, podívejte se na video a postupujte podle pokynů profesionálů. Hlavní je být opatrný a trpělivý - máte zaručené nádherné nehty.

Myšlenky pro originální ovocnou manikúru

Než začnete dělat manikúru, měli byste si vybrat nejlepší nápad pro nehty. Pokud potřebujete zajímavé nápady - stačí si prohlédnout prezentované fotografie, mezi kterými si budete moci vybrat nejvhodnější variantu pro sebe. Je možné malovat ovoce jak laky, tak pomocí fimo. Při výběru designu, se řídí podle vašich zájmů a image, manikúra by měla doplňovat celkový obraz, a ne deformovat.

Podle počtu původních nápadů na ovoce nejsou možnosti nižší než výkladní skříně obchodů s ovocem. Všechny druhy ovoce, které jsou dnes na trhu, lze snadno zobrazit na nehtech. Tam jsou některé ovoce, které pouze s jejich vzhled účtovat dívku s pozitivní a okamžitě zlepšit náladu. Jednou z nejlepších možností je meloun. Šťavnaté a světlé ovoce dokonale doplňují letní vzhled. Musíte se předem rozhodnout, zda bude ovoce zobrazeno v sekci nebo jako celek. Samozřejmě, že je snazší koupit hotové fimo, rozřezat je tenké a upevnit na nehty. Pokud si nakreslíte berry sami, pak potřebujete růžové, červené, černé, zelené a bílé laky. Celý hřebík pokrýváme růžovým lakem. Zelená do francouzštiny. Pro jámy použijte černou barvu.

Pro vytvoření jasného obrazu na nehtech je třeba dát pomeranč nebo mandarinka. Taková manikúra nepochybně rozveselí každého kolem. Pro milovníky zeleně, kiwi, které lze aplikovat na celý hřebík nebo na jeho samostatnou část, bude vynikající volbou. Kosti mohou být natřeny tmavou barvou.

Lahve koktejly? Není to problém, teď budou vždy s vámi. K tomu použijte na nehty jahody s pomeranči, nebo například jablka s ananasy. Je vhodné použít fimo pro obraz ovocných koktejlů, protože pro nezkušené osoby bude velmi obtížné čerpat tolik ovoce. Takovou práci zvládne pouze zkušený mistr.

Tipy pro vytvoření ovocné manikúry

Fimo se vyznačuje tím, že se perfektně spojuje s jinými ozdobnými detaily, například kamínky, kameny a dalšími. Hotovou manikúru přikryjte ochranným gelem a objemné nehty nebudou zasahovat do každodenního života.

Můžete vytvořit originální manikúru nejen s fimo, ale také s použitím metody stonání, tj. Přenesením obrazu na nehty. Chcete-li vytvořit objemné zátiší, musíte požádat o pomoc s akrylovým práškem. Z ní můžete vyrábět všechny druhy ovoce, pouze vyškolení mistři se s takovou prací profesionálně vyrovnávají.

Aby vždy odpovídalo letní náladě, zaměřte se na jas nehtů. Bez ohledu na to, zda děláte manikúru sami nebo požádáte o pomoc.profesionálové, nehty s lahodnými kousky ovoce vás nenechají bez pozornosti. Světlé nehty jsou nabité energií a radostí, zřeďují šedý a nudný každodenní život.